شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 15 Aug 2020
 
۱
۷

راه نجات کشور بیرون انداختن نفوذی هاست

دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸
کد مطلب: 735212
تنها راه نجات کشور بیرون انداختن طیف نفوذی از درون حاکمیت است.
راه نجات کشور بیرون انداختن نفوذی هاست
به گزارش جهان نيوز، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی با گرامیداشت یاد شهدای عملیات مرصاد، نوشت: باز شدن راه برای پیشروی منافقین تا منطقه مرصاد حاصل تفکر کسانی بود که هنوز هم وانمود می‌کنند تنها راه حل مشکلات کشور که ناشی از بی‌تدبیری خودشان است، در گرو مذاکره و توافق با آمریکا است.

متن کامل یادداشت به شرح زیر است:
حمله و آغاز عملیات نظامی سازمان منافقین در منطقه مرصاد در استان کرمانشاه زمانی رخ داد که نفاق در داخل نظام و حاکمیت این همه نفوذ نکرده بود. این پیشروی منافقین حاصل فتنه و سیاه نمایی‌های نسل اول جریان نفوذ و فتنه بود که القا می‌کردند، کشور در حال نابودی است و تنها پذیرش قطعنامه ۵۹۸ می‌تواند کشور را از نابودی نجات دهد.

باز شدن راه برای پیشروی منافقین تا منطقه مرصاد حاصل تفکر کسانی بود که هنوز هم وانمود می‌کنند، تنها راه حل مشکلات کشور که ناشی از بی تدبیری خودشان است، در گرو مذاکره و توافق با آمریکا است. تحرک نظامی در سازمان منافقین از آنجا نزج گرفت که آنها دیدند در داخل کشور کسانی هستند که از همان آغاز انقلاب به آرمان‌های انقلاب اسلامی اعتقادی نداشتند و هنوز هم ندارند.

حمله و عملیات نظامی سازمان منافقین نتیجه چراغ سبزهایی بود که مسببین پذیرش قطعنامه ۵۹۸ و آویزان‌های به آمریکا و دل‌بستگان به اروپا و سینه چاکان برجام و دلواپس‌های حصر و سلفی خفت بگیران می‌دادند و نتیجه عملکرد صاحبان تفکری بود که مسببین وضعیت فعلی اقتصاد و فرهنگ هستند. تنها راه نجات کشور بیرون انداختن این طیف نفوذی از درون حاکمیت است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


رضايي ع ر
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
خوب باسم الله..
Iran, Islamic Republic of
يا علي ما هم اماده ايم تا كشور غلبالگري بشه از وجود بدخواهان و غرب گدايان
Iran, Islamic Republic of
....
United States
کدام نفوذی؟؟!! همه وطن پرست هستند!!!
علی
Iran, Islamic Republic of
تا نفوذی را چجوری تعریف بکنی؟ از نظر شما چه کسانی نفوذی هستند؟ .
Iran, Islamic Republic of
نفوذی ها همان هایی هستند که مملکت رو به باد دادند و اخرش طلبکار و ....