چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 5 Aug 2020
 
۰

پلیس‌ در جست‌وجوی‌ عامل‌ جنایت‌۲۰ هزارتومانی

دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب: 735138
کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی در جست وجوی راننده قاتلی هستند که زمستان سال گذشته به خاطر ۲۰ هزار تومان کرایه، مسافرش را کشت و متواری شد.
پلیس‌ در جست‌وجوی‌ عامل‌ جنایت‌۲۰ هزارتومانی
به گزارش جهان نيوز، این جنایت وحشتناک اوایل صبح هشتم دی سال ۹۸ در خیابان خیام ۶۳ مشهد در حالی اتفاق افتاد که راننده تاکسی تلفنی با عصبانیت در منزل مسافرش را به صدا درآورد تا طلب ۲۰ هزار تومانی کرایه اش را وصول کند، اما سعید مسافر ۳۲ ساله که از این اقدام راننده در آن ساعت صبح به شدت دلگیر شده بود با او به مشاجره پرداخت چرا که سعید همواره از تاکسی مهدی (قاتل) برای سفرهای درون شهری استفاده می‌کرد و انتظار نداشت راننده مذکور برای ۲۰ هزار تومان باقی مانده کرایه در آن ساعت صبح به منزلش برود.
 

با این همه مشاجره گلایه آمیز سعید به عصبانیت بیشتر راننده انجامید و او ناگهان در میان فریادهای دلخراش، چاقوی دسته زردش را بیرون کشید و در میان جملات تهدیدآمیز، سینه مسافرش را هدف گرفت و او را نقش بر زمین کرد. این ضربه غضب آلود به گونه‌ای بود که تیغه چاقوی بزرگ در قفسه سینه جوان ۳۲ ساله شکست! «مهدی خوشخو» (راننده ۳۹ ساله) پس از ارتکاب این جنایت هولناک در حالی به طرف پرایدش دوید که چند تن از اهالی خیابان زمرد در خیام ۶۳ با دیدن این صحنه دلخراش به تعقیب وی پرداختند، اما او با سرعت سرسام آوری از محل گریخت. دقایقی بعد هنگامی نیروهای اورژانس پیکر غرق در خون سعید را به بیمارستان رضوی مشهد رساندند که او بر اثر عوارض ناشی از اصابت ضربه چاقو جان سپرده بود و کودک یک ساله اش از آغوش گرم پدر محروم شد.

گزارش ها حاکی است، با حضور قاضی ویژه قتل عمد و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در محل وقوع جنایت، تحقیقات گسترده‌ای در این باره آغاز و مشخص شد قاتل فراری در منطقه پنجتن مشهد سکونت دارد، اما بعد از ارتکاب قتل به مکان نامعلومی گریخته است؛ بنابراین گزارش در حالی که ردیابی‌های اطلاعاتی با دستور قاضی میرزایی برای دستگیری قاتل فراری ادامه دارد، پلیس از شهروندان خواست چنان چه از مخفیگاه قاتل که تصویر وی در روزنامه چاپ شده است اطلاعی دارند، با تلفن‌های ۱۱۰ یا ۲۱۸۲۵۲۶۷ پلیس آگاهی تماس بگیرند.
مرجع : روزنامه خراسان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *