دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 30 Nov 2020
 
۱
۶

تطهیر شبکه‌های ضدایرانی توسط روزنامه ‌اصلاح‌طلب!

دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۱
کد مطلب: 735128
یک روزنامه زنجیره‌ای به بهانه نقد صداوسیما به تطهیر سوابق شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان ضدایرانی پرداخت!
تطهیر شبکه‌های ضدایرانی توسط روزنامه ‌اصلاح‌طلب!
به گزارش جهان نيوز، روزنامه اعتماد، یک فیلم مستند درباره وضعیت رسانه‌های ایران تهیه و در فضای مجازی منتشر کرده است که رویکرد اصلی این مستند، انتقاد از صداوسیماست. اما از اتفاقات این مستند، حضور افرادی چون مسعود بهنود، علی‌اصغر رمضان‌پور و... است که از عناصر اصلی رسانه دولتی انگلستان (بی‌بی‌سی فارسی) و تلویزیون وابسته به آل‌سعود (ایران اینترنشنال) هستند. بهنود پیش از انقلاب از همکاران ساواک بود و رمضان‌پور نیز سابقه حضور در دولت اصلاحات را در کارنامه خود دارد.

آنها طی حضورشان در این رسانه‌ها همسو با سیاست دولت‌های بیگانه علیه منافع ملت ایران فعالیت کرده و به وطن‌فروشی پرداخته‌اند. اکنون اعتماد به عنوان کارشناس به سراغ آنها رفته و ضمن چهره‌سازی از این عناصر وطن‌فروش به تحریف تاریخ پرداخته است. در روایت مستندسازان روزنامه اعتماد علت راه‌اندازی شبکه‌های خارجی، انحصار صداوسیما در ایران بیان شده در حالی که شبکه تلویزیونی BBC با هدف راه‌اندازی آشوب‌های سال ۸۸ اندکی پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری دهم آغاز به کار کرد.

تلویزیون اینترنشنال نیز با بودجه سعودی و حمایت انگلستان به‌دنبال شکست رژیم‌های مرتجع عرب از جبهه مقاومت در منطقه تأسیس شد تا به سم‌پاشی علیه جریان‌های مقاومت و برجسته کردن جریان تجزیه‌طلبی در ایران بپردازد.

حال روزنامه اعتماد با تحریف تاریخ، سابقه شبکه‌های خارجی ضدایرانی را تطهیر کرده و در قامت همکار آنها ظاهر شده است. اعتماد مدتی پیش نیز گزارش بی‌بی‌سی درباره عباس امیرانتظام را کپی کرده بود تا آنجایی که اعضای تحریریه این روزنامه حتی متوجه نشدند موضوع گزارش مربوط به دو سال پیش است و خبر تازه‌ای نیست. گفتنی است روزنامه اعتماد در میان سه روزنامه‌ای است که سال گذشته بیشترین یارانه مطبوعاتی را از دولت تدبیر و امید دریافت کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
واقعا گیج شدیم!!! هر طرف به طرفهای دیگر میگوید وطن فروش!!!! نفت و معادن هم جزئی از خاک ایران است.... خوب فروش نفت و مواد خام هم نوعی وطن فروشی نیست؟؟!!
Iran, Islamic Republic of
گل گفتی
سید
Iran, Islamic Republic of
در این که صدا و سیمای ما مروج یک تفکر خاص است شکی نیست ولی انسان خیلی باید کم جنبه و غرب گرا باشد که از بی بی سی و ایران اینترنشنال و یا من و تو دفاع کند هدف از تاسیس این شبکه ها فقط وفقط براندازی و کم رنگ کردن اعتقادات مردم است.....
United States
.. برای همیشه از طرف مردم طرد شده و به رفقای حمام گرمابه .. بپیوندند.
...
علیرضا نیکرو
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان ایران قرائت دیگری از دین دارند و قرائت شان با اصولگرایان فرق میکند