چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - 22 Sep 2021
 
۲
۱۰۹
جهانگیری:

مردم از نظر معیشتی در شرایط سختی هستند/ شرمنده مردم هستیم

دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۵
کد مطلب: 734512
معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه با رویکردهای قدیمی نمی‌توان ایران را اداره کرد، تصریح کرد: باید شیوه های حکمرانی را اصلاح کرد.
مردم در شرایط سختی هستند/ شرمنده مردم هستیم
به گزارش جهان نيوز،  اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، عصر روز دوشنبه ۳۰ تیرماه در نشست مدیران ارشد وزارت ورزش و جوانان با اشاره به مسئولیت این وزارتخانه در دو زمینه مستقل و در عین حال تاثیرگذار ورزش و جوانان، خاطر نشان ساخت: باید به دو حوزه ورزش و جوانان از منظر توسعه همه جانبه و ملی و آینده نگرانه نگریست و این دو زمینه را در گستره مسئولیت های ملی تعریف کرد.

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه ورزش چه به صورت قهرمانی و چه به صورت همگانی نقش مهمی در بالا بردن نشاط و سلامت شهروندان دارد، تصریح کرد: ورزش عامل مهمی برای افزایش امید و همبستگی ملی است و جوانان و ظرفیت جوانی می تواند افق های جدید در حوزه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و ورزشی و سیاسی ایجاد کند.

وی با تبیین شرایط کنونی کشور گفت: با وجود شرایط دشوار و خطیر و پیچیده کنونی که منابع مادی و اقتصادی آن متاثر از تحریم ها و شیوع کرونا قرار دارد، فرصت ها و ظرفیت های بسیاری در کشور ایجاد شده که می توان از سرمایه جوانی و جوانان کشور در این فرصت ها استفاده کرد.

جهانگیری با بیان اینکه یکی از پیامدهای ناخوشایند کرونا درگیر شدن جوانان به این مسئله است که یکی از ابعاد آن محدود شدن زمینه های متعارف ورزشی است، گفت: برای عبور از بحران هایی نظیر بحران کرونا نیاز به کشف و کسب منابع جدید مادی و معنوی داریم. رمز این کار در اعتماد به مردم و نخبگان، شنیدن حرف و نظر آنان و نشان دادن اصلاحات عملی در بینش ها، روش ها و ساختارهاست.

وی با تاکید بر اینکه ایران نیازمند تحولات سازنده و نوآورانه در عرصه های فرهنگی و اجتماعی است که نقش ورزش در این میان ممتاز است، گفت: باید کاری کنیم که از توانایی ها و دانش ها و مهارت های نسل جوان در همه جا و در بالاترین سطوح استفاده شود.

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: کشور نیازمند تقویت مشروعیت نهادهای متولی امور، سرمایه اجتماعی، اعتماد و همبستگی ملی است و بدون رضایت و حمایت افکار عمومی و همکاری همه قوا و نهادهای رسمی و استفاده از ظرفیت های مدنی و اعتماد به بخش خصوصی و عمومی هیچ نهاد و مسئولی نمی تواند قدمی پیش بگذارد.

جهانگیری با اشاره به اهمیت رویدادهای ورزشی در ایجاد امید و همبستگی اجتماعی، گفت: هنگامی که بازی های تیم ملی فوتبال ایران برگزار می شود همه اقوام و پیروان همه مذاهب قلبشان برای موفقیت ایران می تپد و یک صدا از تیم ملی شان حمایت می کنند.

معاون اول رییس جمهور با تشریح تحریم های ظالمانه و خشن آمریکا علیه کشورمان گفت: یکی از مظلومیت های مدیریت فعلی کشور این است که به خاطر مصالح و منافع ملی نمی توانند راجع به ابعاد مختلف این موضوع شفاف با مردم صحبت کنند حتماً پس از پایان تحریم ها به مردم خواهیم گفت که چه اتفاقاتی رخ داد و چه مسایلی پیش روی کشور به وجود آمد، البته به فضل الهی از مشکلات عبور خواهیم کرد.

جهانگیری ادامه داد: کشور در شرایط سخت و خطیری قرار دارد و مردم از نظر اقتصادی و معیشتی در شرایط دشواری هستند، ما با همه وجود مشکلات را درک می کنیم و شرمنده مردم هستیم با این وجود معتقدم فرصت های بسیاری در این محدودیت ها برای کشور ایجاد شده که حتماً باید با استفاده از ظرفیت جوانان از این فرصت ها استفاده کنیم. ما باید به جوانان کشور اعتماد کنیم آنها ظرفیت بزرگی هستند که می توانند معجزه کنند.

معاون اول رییس جمهور افزود: با رویکردهای قدیمی نمی توان ایران را اداره کرد باید شیوه های حکمرانی را اصلاح کرد و شرایط گذشته که همه چیز متکی به دولت و یا درآمدهای نفتی بود باید تغییر کند ما باید کارآمدی مدیران کشور را بالا ببریم.

 جهانگیری با اشاره به فعالیت تعداد زیادی از رسانه های فارسی زبان در کشورهای بیگانه خاطرنشان کرد: ‌این رسانه ها تمرکز کرده اند تا هر موضوع ساده ای در ایران را به یک مسأله پیچیده تبدیل کنند و اینگونه به مردم القا کنند که ایران آینده روشنی نخواهد داشت.

معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه هیچ مدیریتی در ایران نمی تواند بدون رضایت مردم و حمایت افکار عمومی، شرایط سخت را پشت سر بگذارد، تصریح کرد: مدیریتی می تواند موفق شود که به خواسته های جامعه توجه کند و اصلاحات لازم را انجام دهد.

جهانگیری با تأکید بر اینکه همکاری و همدلی قوای سه گانه از پیش نیازهای اصلی برای عبور از بحران ها است، خاطرنشان کرد: نمی توان از بزرگترین سدهایی که آمریکا در مقابل ملت ایران ایجاد کرده و نیز از مسایلی نظیر کرونا عبور کرد اما همکاری و همدلی قوای سه گانه، مردم، نهادهای مختلف، بخش خصوصی و افکار عمومی را نداشت.

معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه بخش خصوصی در همه حوزه ها به خصوص در حوزه اقتصاد، سرمایه ای بزرگ و تعیین کننده برای کشور است، اظهار داشت: باید به بخش خصوصی توجه کنیم و فضای فعالیت را برای آنها مهیا سازیم.

 جهانگیری با اشاره به اینکه حل مشکلات قطعاً از طریق تفاهم و گفتگو امکان پذیر است، افزود: نخبگان کشور باید به صحنه بیایند و مسئولین کشور نیز نباید از ارتباط با فعالان حوزه مسئولیت خود دوری کنند. جوانان پیش از آنکه دغدغه حل مسایل و مطالبات خود را داشته باشند، علاقه مند گفتگو هستند و می خواهند که سخنانشان شنیده شود.

معاون اول رییس جمهور تصریح کرد:‌ اگر همه وزارتخانه ها شنیدن سخنان جوانان و نخبگان حوزه مسئولیت خود را در دستور کار قرار دهند، این رویکرد در کشور بسیار راهگشا خواهد بود.
جهانگیری ادامه داد: ‌البته دولت از ابتدای آغاز به کار خود با صراحت اعلام کرد که از شنیدن سخنان صاحبنظران، منتقدین و نخبگان استقبال می کند و به هیچ عنوان خود را فهیم تر و عاقل تر از دیگران نمی داند.

معاون اول رییس جمهور توجه به توانایی جوانان و استفاده از روحیه ریسک پذیری را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به اتفاقات بزرگ در حوزه کسب و کارهای دانش بنیان، خاطرنشان کرد: دولت توانست با اتکا به راهکارها و روش های نوین و با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی به بیست میلیون خانوار تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی پرداخت کند بدون آنکه حتی یک بار به نظام بانکی مراجعه کرده باشند.

جهانگیری با تأکید بر اینکه دولت از همه برنامه ها و فعالیت های وزارت ورزش و جوانان حمایت خواهد کرد از تلاش های این وزارتخانه به خصوص در ایام شیوع کرونا قدردانی و تصریح کرد:‌ اینکه فعالیت های خود را به خاطر کرونا متوقف نکرده اید و با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی کارها را ادامه داده اید بسیار خوب است اما سلامت جامعه ورزشی و جوانان کشور بسیار پراهمیت است و هیچ کس نمی خواهد آسیبی به جوانان کشور وارد شود.

معاون اول رییس جمهور همچنین اقدامات وزارت ورزش و جوانان در حوزه ورزش زنان را درخشان توصیف و بر ضرورت استمرار این فعالیت ها تأکید کرد.

 جهانگیری افزود: ایجاد سه هزار سمن در بخش جوانان کار بسیار مهمی است که وزارت ورزش و جوانان انجام داده و فرصتی را فراهم کرده است که جوانان بتوانند با مسئولین نظام ارتباط برقرار کرده و سخنان خود را به گوش مسئولین برسانند.

معاون اول رییس جمهور اضافه کرد: سمن های فعال در حوزه جوانان فرصتی برای کشور هستند تا مدیران آینده کشور از میان آنان انتخاب شوند. همان گونه که در بخش ورزش به دنبال استعدادیابی هستیم باید جوانانی را که از نظر علمی و مدیریتی نخبه هستند و یا جزو کارآفرینان برجسته به حساب می آیند و از چشم مسئولین دور مانده اند را شناسایی و به جامعه معرفی کنیم.

جهانگیری با اشاره به محدودیت های اعتباری و بودجه ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: علیرغم فشارهای سال ۱۳۹۹، تلاش خواهیم کرد بودجه طرح های نیمه تمام وزارت ورزش و جوانان و اعتبارات مورد نیاز برای سایر اقدامات این وزارتخانه تأمین شود.

معاون اول رییس جمهور تسهیلات ازدواج را از موضوعات پراهمیت در حوزه جوانان برشمرد و گفت: اگرچه سقف این تسهیلات از سه میلیون تومان به 50 میلیون تومان افزایش یافته اما باید تلاش شود که تعداد تسهیلات کاهش پیدا نکند.

جهانگیری افزود: یکی از دغدغه های امروز جوانان ازدواج است و اگرچه صد میلیون تومان تسهیلات تأثیر چندانی در زندگی آنها ندارد اما به هر حال می تواند در شروع زندگی زوجین کمکی موثر برای آنها باشد.

معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به برنامه وزارت ورزش و جوانان برای خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: واگذاری این دو باشگاه باید بنای مستحکمی را برای آنها فراهم کند به گونه ای که آینده ای مطمئن تر از قبل پیش روی این دو باشگاه باشد و هواداران آنها نیز آسوده خاطر باشند.

جهانگیری با اشاره به وجود ثبات، آ‌رامش، همدلی و انسجام در مجموعه وزارت ورزش و جوانان اظهار امیدواری کرد ‌برنامه ها و کارهای این وزارتخانه مانند گذشته با قوت ادامه پیدا کند.
وزیر ورزش و جوانان نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد و گفت: بازبینی قانون ورزش، اصلاح اساسنامه فدراسیون های ورزشی پس از 18 سال و به کارگیری جوانان و زنان در پست های مدیریتی از جمله اقدامات این وزارتخانه بوده است.

وی همچنین درباره خصوصی سازی باشگاه پرسپولیس و استقلال خاطرنشان کرد: موضوع خصوصی سازی این دو باشگاه در روز 99/1/18 در هیئت عالی واگذاری به تصویب رسید و قرار شد که در سقف زمانی شش ماهه این دو باشگاه به صورت سهام در فرابورس عرضه شوند.

در این جلسه همچنین تعدادی از مدیران ارشد و معاونین وزیر ورزش و جوانان نیز به ارائه گزارش در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه مسئولیت خود پرداختند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


با اسحاق تا 1408
Iran, Islamic Republic of
داداش شرمندگی تو برای ما جوونی نمیشه که هشت سال اندازه هشتاد سال پیرمون کردید
Iran, Islamic Republic of
تا الان اینا حکمرانی میکردند نه مدیریت ...
رعا
Iran, Islamic Republic of
کاری کردند کارستان
حالا شرمنده شدند
.
Iran, Islamic Republic of
جناب جهانگیری با این فرمایشاتتان ما را شرمنده میفرمایید!!!!!!
سعید110
Iran, Islamic Republic of
اینها بیش از سی سال کاری با جمهوری اسلامی کردند که نه راه پس داشته باشد و نه راه پیش! ...
United Arab Emirates
وضعیت معیشتی شما و برادرتون چطوره ؟ ..
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
درس عبرت تکرار
Iran, Islamic Republic of
مردم یادشان باشد درختی که 4 سال اول ثمر ندهد هرگز ثمر نخواهد داد.
Iran, Islamic Republic of
احسنت...
Iran, Islamic Republic of
4سال اول خلافت شان همه مشکلات راکه می انداختند گردن رئیس جمهورقبلی احمدی نژاد. امااین دوره چاره‌ای جزشرمندگی برای مردم ندارند.
خسارت محض
Iran, Islamic Republic of
7 سال اقتصاد کشور را معطل امضاء برجام و اجرای برجام کردند حالا میگن مردم در شرایط سختی هستن شرمنده ایم !!!
حرف حق
Iran, Islamic Republic of
عراقچی » نتیجه برجام تحریم بیشتر بود.
شرمندگی فایده نداره اگه صداقت دارین استعفا بدین
Iran, Islamic Republic of
ما برای اظهار شرمندگی به دولت شما رای ندادیم
اگه نمی تونید کاری بکنید کناره گیری که ازتون میاد
داود
Iran, Islamic Republic of
دلار 25000 تومانی و سکه 11 میلیونی و تورم 500 درصدی با اظهار شرمندگی ارزان نمی شوند.
معترض
Iran, Islamic Republic of
اظهار شرمندگی برای مردم نان و آب و گوشت و مرغ نمی شود.
Iran, Islamic Republic of
حکمراني اصطلاح بسيار مقدس و شريفي در نزد حکماي اسلامي مي باشد. .....
Iran, Islamic Republic of
ما مردم خودمان به اندازه کافی شرمنده شما هستیم آقا اسحاق بیشتر از این ما را شرمنده خودتان نفرمایید.
M.sh
Iran, Islamic Republic of
جناب کاربر به متنت مثبت دادم، ولی برای اسم کاربریت: زهی خیال باطل!!
دبیر
Denmark
جناب جهانگیری ایکاش شما ورییس جمهور هم کمی با شرایط بقیه مردم زندگی می کردید...
Iran, Islamic Republic of
مشکلات مردم و کشور به خاطر ناتوانی، کوتاهی، بی مدیریتی ، بی نظارتی و سکوت دولت روحانی است
.....
بی تدبیری
Iran, Islamic Republic of
اگر کشور بدست افراد متعهد و متخصص اداره می شد اینقدر نابسامانی و مشکلات اقتصادی و معیشتی نداشتیم.
Iran, Islamic Republic of
حرف نزنید پیر مان کردید ..
حقیقت گو
Iran, Islamic Republic of
...
من
Iran, Islamic Republic of
از كرامات شيخ ما اين است شيره را خورد و گفت شيرين است
Iran, Islamic Republic of
...
خسته ایم
Iran, Islamic Republic of
از حرفاتون خسته ایم . از درک نکردن مردم که با سوء مدیریت این دولت گرام زندگی رو برامون اینقدر سخت کردید خسته ایم .از افزایش قیمت هر روزه خسته ایم. از ادعاهای برخورد با گرانفروشی بدون اینکه برخوردی بشه خسته ایم . از همه چیتون خسته شدیم . همتون در پیشگاه خدا باید جوابگو باشید .خدا عاقبت شما رو بخیر کنه.
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
شرمندگی تو در برابر ان همه حرفهایی که زدی؟!!! چه بدرد ما میخوره
Iran, Islamic Republic of
اقای جهانگیری این شرمندگی شما به درد ما نمی خوره بعد از 8 سال این حرفو میزنی چرا زمان انتخابات نگفتی
Iran, Islamic Republic of
مردم یادتان هست !!!!!!!! هنوز در ذهنمان چرخ میخورد
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
درود بر مرد همه فصول او رئیس جمهور اینده در سال 1400 خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
انشالله در اخرت باهاش همنشین ومحشور بشی! همین بسته !
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
شما هم انشالله با..محمد خاتمی و عبدالله نوری رجبعلی مزروعی سروش و عمادالدین باقی بهزاد نبوی و صفایی فراهانی و فائزه و.مهدی هاشمی و . میرحسین و کروبی و بقیه اصحاب فتنه ....محشور بشی
ما هم با امام خمینی و رجایی و باهنر مطهری و همت و خرازی و سردار سلیمانی و حججی و بقیه شهدا
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
مگر در خواب ببینی
Iran, Islamic Republic of
با این نظرت فقط خودتو ظایع کردی
Iran, Islamic Republic of
درسته کمی اذیت شدیم اما تونستیم خود درامدی داشته باشیم
Iran, Islamic Republic of
الان اینکه گفتی یعنی چی/
جواد
Iran, Islamic Republic of
جناب جهانگیری لطفا معنی شرایط سخت را در لغتنامه دهخدا بخوانید و با گوشت و پوست و استخوان بفهمید که واقعا مردم در شرایط سخت هستند یعنی در مضیقه هستند . یعنی نمیتوانند نفس بکشند . لطفا زانویتان را از گردن ملت بر دارید
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
مردم ایران یادتان هست شیر خشک بیدا نمی شد قیمت دلار هر دقیقه افزابش داشت . مبتکر دلار 4200 تومانی کجایی دلار چند است انقدر گرانی وتورم به علت بی کفایتی به وجود اوردید که خدا کند املت را از مردم نگیرید
United Kingdom
...
Iran, Islamic Republic of
من به حزب شما رای دادم ودیگران را هم تشویق کردم ولی به خدا پشیمانم .
Iran, Islamic Republic of
اخی عزیزم!!!!
Iran, Islamic Republic of
شما گفتی پس از پایان تحریم ها با مردم صحبت میکنید؟
بفرمایید پایان تحریمها کی هست ؟
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
شرمندگی فایده ای نداره .
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
راست میگه شرمندگی فایده نداره باید پس اتمام دوره دولت در سال آینده همه مسببین این اوضاع تک به تک مورد پاسخ بدن
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
سید
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
شما از حرفهاي خودتون شرمنده باشيد چند مليون نفر بخاطر حرفهای شما بهتنون راي دادن
111
Iran, Islamic Republic of
دیگه بدبخت شدیم شرمندگی فایده نداره
مالک
Iran, Islamic Republic of
خوب الان چیکار کنیم شرمنده هستین؟؟

با شما تا 1408 بگیم؟
جیغ صوت و کف و هورا بریزیم تو خیابونا بازم ...؟؟

چیکار کنیم دست از سر ما و سرنوشت ماها بردارید؟؟
Denmark

دیروز هم سایتهای ااصلاح طلب شروع کردند به پاکسازی ذهن مردم نسبت به جهانگیری .!!!
Iran, Islamic Republic of
.
ببخشید یک مطلب را فراموش کردم و آن اینکه ما ممنون دار شما باید باشیم که ار کارو زندگی خود زدبید و امدید وظیفه خطیر خدمت به ما مفلوکان را برعهده کرفتید و هر آنچه منت بگذارید حق دارید!!!
بهروز
Iran, Islamic Republic of
مردم یادتان هست
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
استعفا بده برو
شرمندگی امثال تو به چه درد ملت میخوره؟
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
داداش شما که اینکاره بودید!!!
چی شد.
Iran, Islamic Republic of
شما اینکاره نبودید ..
Iran, Islamic Republic of
آهاهاهاهای ملت یادتان هست!!.
Iran, Islamic Republic of
ملت شریف یادتان هست؟!!.
علی
Iran, Islamic Republic of
مهم نیسته هر کاری کردیداختیار داشتید وقتی بهتان رای می دهند باید انتظار اینرا هم داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
منتظريم زاكاني بشه رئيس جمهور همه مشكلات كشور حل بشه
Iran, Islamic Republic of
مردم ببینید ما چه قدر مظلومیم! اینو جهانگیری تو مناظره انتخاباتی سال 96 می گفت!
مصطفی
Iran, Islamic Republic of

ملت شریف ایران یادتون هست ..
Iran, Islamic Republic of
افسوس آقای جهانگیری افسوس
.
محمد
Iran, Islamic Republic of
.......
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
کی باید این کارهایی رو ایشون میگه انجام بده. غیر خودشون.
محمداحسان
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
میخواد رئیس جمهور هم بشه ؟
Iran, Islamic Republic of
میگفتند ما به عقب برنمیگردیم الآن متاسفانه صد سال کشور را به عقب برگردوندن
.
Iran, Islamic Republic of
به اعتقاد بسیاری از ناظران سیاسی، دولتمردان امروز شکست برجام و خسارات محضی که به کشور وارد کرد را قبول کرده‌اند...
Iran, Islamic Republic of
به خدا همش ماها مردم مقصریم..
Iran, Islamic Republic of
هنوز تو کف بغض جهانگیری برای دختر وزیرم
Iran, Islamic Republic of
یک دخترک بی نوا که اندکی پول و پله ای به جیب می زده!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
شما اگر کاربلد بودی روزگارمون رو به این وضع در نمی آوردی ...
ملت
Iran, Islamic Republic of
حالا فهمیدید که مردم در شرایط سختی هستند......
United States
...
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
...
رسول
Iran, Islamic Republic of
نزدیک انتخابات و ...
هاشم
United States
برید مذاکره کنید با ترامپ و مردم و کشور را از این فلاکت خارج کنید.!!!!
Iran, Islamic Republic of
مردم یادتان هست... چگونه در مناظرات سال 96 قاچاق دختر وزیر وقت آموزش و پرورش دولت روحانی...!!
جواد
Iran, Islamic Republic of
یاد صحبت های بی اساس و بی پایه ایشان در مناظره ریاست جمهوری سال 96 افتادم که به طور مثال می گفت"ملت شریف ایران می بینید دولت یازدهم چقدر مظلومه!!!! دختر یک وزیر که فوق لیسانس هم هست رفته یک شغل آبرومندانه!!! دست و پا کرده و از اروپا با 200 میلیون پوشاک وارد کرده ببینید چقدر بوق و کرنا می کنند تا آبروی این دولت را ببرند!!!
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
یه نفر توانتخابات که پیشمرگ یکی دیگه شد که رای بیاره گفت اقتصاد ته دره است ما بالا میاریم...!!!
Iran, Islamic Republic of
خودش و اقتصادش همان ته دره ماندند چون کدخدا باوری را ملاک پیشرفت و مدیریت کا شان قرار داده بودند، باید آیندگان عبرت بگیرند.
Iran, Islamic Republic of
آقای جهانگیری ما مردم ایران از کمبود ترس و واهمه ای نداریم آنچه که شما و آقای روحانی حاصل کارتان بود شکاف طبقاتی و توجه تان به اقشار ثروتمند بود ..
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
خدا فقط ميتونه حق ملت مظلوم رو از شماها بگيره!
رضایی ع ر
Iran, Islamic Republic of
نه خود ملت دست خداست با کمک نمایندگان انقلاب مجلس فعلا رهبر فرمودن دولت تا روز آخر باید کار کنه ....
دلار4200
Iran, Islamic Republic of
اخ...نگو...دشمنت شرمنده...!!!
Iran, Islamic Republic of
شرمندگیت جه مشکلی را از ملت برمیداره آقای یادتان هست ؟!!!!!!!.....
Iran, Islamic Republic of
خوب اعترافی هست پس باید شما پاسخگو باشی ....
علی
Iran, Islamic Republic of
فقط شرمنده هسین همین ???
سردار دلها
Iran, Islamic Republic of
باید به جهانگیری گفت ساعت خواب دلاور.
هنوز زوده بزار این 10ماه هم بگذره بعد فکرچاره باش.
نه به تدبیر و امید
Iran, Islamic Republic of
مردم یادتون هست
پس یادتون باشه ..
راد
Iran, Islamic Republic of
اظهار شرمندگي آن هم در پایان دولت ؟!!!
حیله گر.
Iran, Islamic Republic of
اظهار شرمندگي ؟!!!
.
Iran, Islamic Republic of
....