جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 7 Aug 2020
 
۰

امکان باز پرداخت حق بیمه در یازده قسط فراهم شد

سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۶
کد مطلب: 733854
از این پس بازنشستگان کشوری، خانواده و نزدیکان آنان می توانند بیمه های مورد نیاز خود را تا 30 درصد تخفیف علاوه بر همه تخفیفات موجود و هم چنین در یازده قسط از شرکت بیمه ملت خریداری نمایند. براساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان بیمه ملت و صندوق بازنشستگی کشوری، تمامی بازنشستگانی که بیشتر از  ۶۰۰ هزار تومان خالص دریافتی دارند، می‌توانند از خدمات ویژه بیمه ای این طرح جدید بهره مند شوند.
 

 به گفته دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل شرکت بیمه ملت، مطابق این تفاهم نامه که از۱۱ خرداد ماه منعقد شده و به مدت دو سال اعتبار دارد، بازنشستگان کشوری می‌توانند علاوه بر تخفیف‌های رایج شرکت‌های بیمه‌ای، بیمه ثالث خودرو را با ۲.۵ درصد تخفیف بیمه شخص ثالث؛ بیمه‌ بدنه  خودرو را با ۳۰درصد تخفیف بیمه بدنه؛ بیمه‌ آتش‌سوزی منازل مسکونی را با ۲۵ درصد تخفیف بیمه آتش سوزی و بیمه‌نامه عمر و حادثه انفرادی را با شرایط ویژه به همراه پوشش بیمه کرونا از بیمه ملت خریداری نمایند.

برای دریافت جزییات تخفیف و نحوه بازپرداخت اقساط اینجا کلیک نمایید. https://bit.ly/3fpXxub

از دیگر جزییات مهم این طرح امکان اختصاص بیمه به نزدیکان افراد مشمول طرح است. این طرح علاوه بر خود بازنشسته شامل خانواده و دیگر نزدیکان او نیز می شود.
 
چگونه از تخفیف بیمه طرح بازنشستگان بیمه ملت بهره مند شویم
بازنشستگان صندوق بازنشستگی می‌توانند با در دست داشتن کد ملی و کد دفتری بازنشستگی خود به یکی از دفاتر بیمه ملت مراجعه کنند و از مزایای این طرح بهره مند گردند. برای مشاهده لیست نمایندگی های بیمه ملت اینجا کلیک نمایید  https://bit.ly/2AUvynr

در طرح بیمه بازنشستگان بیمه ملت قرار است حق بیمه‌ دریافتی هرکدام از بیمه‌ها در اقساط  یازده ماهه بازپرداخت ‌شود و هیچ‌کدام از بیمه‌شوندگان نیازی به ارایه ضمانت ندارند و تنها اعتبار کد دفتری بازنشستگی فرد بازنشسته کافی می باشد.

واجدین شرایط این طرح برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 0218533 متعلق به شرکت بیمه ملت تماس گرفته و یا به سایت بیمه ملت (اینجا کلیک نمایید https://bit.ly/3frs8aN   ( مراجعه نمایند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *