چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - 12 Aug 2020
 
۰

خبر خوش رئیس کمیسیون عمران درباره مسکن

سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب: 733837
بین وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی توافقی صورت گرفته تا بیش از ۲۵۰۰ هکتار زمین در حریم شهرها در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن قرار گیرد.
خبر خوش رئیس کمیسیون عمران درباره مسکن
به گزارش جهان نيوز، محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در حاشیه جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس با وزیر راه و شهرسازی در جمع خبرنگاران گفت: در این جلسه بحث پروژه های عمرانی بررسی شد و علیرغم محدودیت های مالی، این پروژه ها در اقصی نقاط کشور فعال هستند و وزارت راه و شهرسازی پای کار است.

وی بیان کرد: در این جلسه با وزیر راه و شهرسازی توافق شد که برای سال آینده حتما پروژه های عمرانی انجام می شود از این رو منابع مالی را افزایش می دهیم و ظرفیت های بخش خصوصی و نقدینگی کشور هم در راستای تقویت پروژه های عمرانی به کار گرفته می شوند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه چهار نفر از نمایندگان مجلس سوالات خود از وزیر راه و شهرسازی  را مطرح کردند که پس از شنیدن پاسخ های اسلامی، همه آنان قانع شدند.

رضایی کوچی با اشاره به اینکه مسکن یکی  از اولویت های مجلس است، گفت: متاسفانه زمین در کشور ما بسیار گران است و به دنبال تامین زمین ارزان و مناسب هستیم.

وی افزود: بین وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی توافقی صورت گرفته مبنی بر اینکه بیش از 2500 هکتار زمین در حریم شهرها در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن قرار گیرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین با کمک بانک ها به دنبال این هستیم با بهره مناسب و نرخ ارزان بتوانیم کاری کنیم، اقشار متوسط به پایین جامعه صاحب خانه شوند.

رضایی کوچی تاکید کرد: همچنین با وزارت راه و شهرسازی توافقاتی صورت گرفته تا مصالح ارزان در اختیار تولیدکنندگان مسکن و مردم قرار گیرد و بسیار خوشبین هستیم که با تعامل مجلس و وزارت راه و شهرسازی شاهد تولید مسکن به صورت قابل توجه باشیم.

 

نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *