دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 30 Nov 2020
 
۰

دومین عذرخواهی کانال تلگرامی «اختاپوس» از شرکت کروز

شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲
کد مطلب: 733467
به گزارش جهان نيوز، ادمین کانال تلگرامی اختاپوس جهت تهمت، نشر اکاذیب و... علیه شرکت صنایع تولیدی کروز در شبکه های مجازی، برای دومین بار عذرخواهی خود را در کانال تلگرامی اختاپوس قرار داد.

محمد مهدی انصاری جعفری ادمين كانال اختاپوس كه به موجب حکم قطعی شعبه 67 دادگاه تجدیدنظر استان تهران برای نشر تهمت و افتراء علیه شرکت صنایع تولیدی کروز، برای دومین بار از این شرکت عذرخواهی کرد. شان رسانه ارتقاء سطح آگاهی مردم در مسائل صحیح و واقعی است نه توليد و انتشار مطالب کذب و دروغین! از آنجایی که حفظ قانون و قانون مداری عامل ترقی و تحول مثبت در جامعه است، عذرخواهی مهدی انصاری کار پسندیده ای است که در ذهن عموم ارج داده می شود.

رهبر انقلاب در بیانات خود فرمودند که مُرّ قانون را رعایت کنید. آنچه که مسلم است، بیانات معظم له در قالب قانون و قانونمداری و تبعيت محض است که اگر به واقع مورد توجه و انجام همگان قرار گیرد، محو تهمت و تعالی جامعه محقق خواهد شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *