جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - 7 Aug 2020
 
۰
۲

گردان‌های القدس: همه تأسیسات حیاتی در سراسر فلسطین اشغالی در تیررس موشک‌های مقاومت است

جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۱
کد مطلب: 733291
سخنگوی گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تأکید کرد که موشک‌هایی در اختیار دارند که تمامی مراکز و تأسیسات حیاتی در سراسر فلسطین اشغالی در تیررس آن هستند.
هشدار صریح گردان‌های القدس به صهیونیست ها
به گزارش جهان نيوز، «ابوحمزه» سخنگوی گردان‌های القدس امروز پنج‌شنبه به مناسبت ششمین سالروز نبرد «البنیان المرصوص» تأکید کرد که این گردان‌ها موشک‌هایی در اختیار دارد که تمامی مراکز و تأسیسات حیاتی در سراسر فلسطین اشغالی در تیررس آن هستند.

ابوحمزه افزود که گردان‌های القدس امروز بیشترین تجهیزات و حضور در میدان را دارد همچنانکه همواره این وعده را به ملت و امت داده است.

طبق گزارش شبکه «فلسطین الیوم»، ابوحمزه همچنین تصریح کرد که گردان‌های القدس در جریان نبرد البنیان المرصوص در طول پنجاه و یک روز نبرد، شهرک‌های حومه غزه و شهرهای بزرگ رژیم اشغالگر تا نتانیا را هدف شلیک موشک قرار داد.

او افزود: امروز سالروز نبرد قهرمانانه البنیان المرصوص است که طی آن گردان‌های القدس و مقاومت فلسطین معنای واقعی وحدت میدانی، جانفشانی و مبارزه برای دفاع از سرزمین و انسانیت را به نمایش گذاشتند.

ابوحمزه همچنین با اشاره به طرح رژیم صهیونیستی برای اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری تأکید کرد: «گردان‌های القدس با دقت رخدادها را دنبال می‌کند و با تمام قدرت برای حمایت از سرزمین و ناموس خود در میدان حضور دارد».

وی به ملت صبور و پایدار فلسطین در مناطق درگیری که همچنان از مقاومت برای ادامه را آزادسازی سرزمین حمایت به عمل می‌آورد، درود فرستاد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
هی تهدید کنید و هشدار بدهید...... آنها هم بهانه کنند و بمبگذاری کنند و بمباران کنند و بکشند..... ب...
ب
Iran, Islamic Republic of
اگرقرارکرانه باختری اشغال بشه چرا هواداران محمود عباس سازشکاراقدامی نمیکنند وفقط غزهای ها هشدار میدهند درصورتی که دولت خودگردان درکرانه بختریه نه غزه