شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 15 May 2021
 
۱
۱۵۶
روحانی در جلسه هیأت دولت:

اعتراف می‌کنم در بخش مسکن دچار عقب‌ماندگی شدیم

چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب: 733149
نسبت به مسکن اعتراف می‌کنم که یک عقب ماندگی را در دولت یازدهم داشتیم به دلیل اینکه برخی از طرح‌های مسکن ما اجرایی و عملیاتی نشد.
اعتراف می‌کنم در بخش مسکن دچار عقب‌ماندگی شدیم
به گزارش جهان نيوز، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در جلسه هیأت دولت، گفت: سخنم را با افتتاح‌های مهمی که در این روزها داشتیم و برای آبادانی و امنیت شرق ایران بسیار مهم و سرنوشت ساز است شروع می‌کنم. یکی از اهداف دولت یازدهم و دوزادهم توسعه استان‌های محروم به ویژه سیستان و بلوچستان بود.

وی افزود: رساندن گاز به این استان از جمله طرح هایی بود که برای این استان تعریف شد و وقتی مشعل گاز در دولت یازدهم در زاهدان روشن شد، یک روز تاریخی برای سیستان و بلوچستان بود. بندر چابهار به‌عنوان تنها بندر اقیانوسی کشور با اقدامات دولت ظرفیت آن از ۲.۵ میلیون تن به ۸.۵ میلیون تن رسید که تحولی بزرگ نه تنها برای سیستان و بلوچستان بلکه برای خط ترانزیتی جنوب به شمال بود.

*اعتراف روحانی به عقب ماندگی در بخش مسکن توسط دولت
رئیس جمهور اظهار داشت: نسبت به مسکن به عنوان رئیس‌جمهور اعتراف می‌کنم که یک عقب ماندگی را در دولت یازدهم داشتیم به دلیل اینکه برخی از طرح‌های مسکن ما اجرایی و عملیاتی نشد و آنهم به دلیل اینکه برخی از طرح‌های مسکن ما اجرایی و عملیاتی نشد البته طرح هایی که در زمینه هوایی، ریلی و جاده‌ای داشتیم. در ستاد ملی کرونا مصوب شد ۲۵۰ هزار هکتار زمین اطراف روستاها و شهرها به وزارت راه و شهرسازی تخصیص یافت که به یک میلیارد هم خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد:  آنچه مورد نیاز برای مسکن مردم است تامین زمین مورد نیاز است که باید این زمین‌ها در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار داده شود تا بتواند هم شهرک‌ها را طراحی کند، هم بخشهای مسکونی و بافت فرسوده را ترمیم کند، هم در روستاها فعال شود و هم مسکن نیازمندان را تامین کند. اولویت نخست دولت تامین مسکن افرادی است که به عنوان مسکن یکم پول در بانک سپرده‌گذاری کرده‌اند که تعداد آنها بیش از حدود ۳۰۰ هزار نفر است. اولویت دوم مستاجران هستند که شرایط اقتصادی سختی را می‌گذرانند و متقاضی مسکن هستند؛ که باید مسکن آنها تامین شود.

رئیس جمهور بیان داشت: وزارت مسکن به روی مردم سامانه را باز کرده  است، آنهایی که اعلام نیاز کردند ثبت نام و غربالگری اولیه انجام شده است. آنهایی که دارای مسکن بوده یا زمینی را برای مسکن در اختیار گرفته بودند حذف شدند و الان معلوم است چه کسانی داوطلب چه کسانی نیازمند مسکن و اولویت دار هستند.
روحانی در مورد آزادسازی سهام عدالت بیان داشت: بورس باید با استحکام به راه خودش ادامه دهد و همه مسئولیم که از اموال مردم به خوبی حراست کنیم. ما باید عرضه اولیه را افزایش دهیم. ان‌شاالله شاهد استحکام بورس خواهیم بود. سهام عدالت هم که در شرایط فعلی کمک خوبی برای مردم بود در این دوره زمانی ۳۰ درصد سهام عدالت آزاد شده ۳۰ درصد دوم سهام عدالت در عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر در ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد.

*صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است​
وی در مورد بازگشت ارز توسط صادرکنندگان گفت: تخلف و فشار برخی صادرکنندگان به مردم قابل تحمل نیست وصادرکننده کالا و خدمات موظف است ظرف سه ماه پولش را برگرداند.

روحانی بیان داشت: صادرکنندگان ارز باید ظرف سه ماه ارز خود را به کشور وارد کنند و در غیر اینصورت هر وقت ارز را وارد کند بانک مرکزی موظف است به نرخ زمان سر رسید موظفی آن بخرد و دیگر حق ندارد در سامانه نیما ارز خود را به قیمت روز بفروشد.صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است.

رئیس جمهور با تشکر از دو قوای دیگر در زمینه لزوم آوردن ارز به داخل کشور اظهار داشت: بانک مرکزی ارز این گروه از صادرکنندگان را اگر قیمت ارز پایین بیاید به قیمت پایین‌تر خواهد خرید ولی اگر بالا برود به قیمت بالاتر از او خریداری نخواهد شد چرا که  متأسفانه برخی از صادرکنندگان ارز خود را با هدف بالا رفتن قیمت ارز ارائه نمی کنند و حتی خود اینها در فضای روانی جامعه با هدف بالا رفتن نرخ ارز می دمند تا به این ترتیب ارز خود را گرانتر بفروشند که این کار، خیانت به ملت ایران و اقتصاد کشور است.

در این موضوع همه در دولت و قوای دیگر با هم هم‌نظر هستند.

وی با تاکید بر اینکه ۲۳ تیرماه روز تعامل ما با جهان بود، خاطر نشان کرد: می‌خواهم از ملت ایران به خاطر حمایت‌هایشان از سیاست خارجی دولت، از مقام معظم رهبری به خاطر هدایت‌ها و حمایت هایشان در سیاست خارجی، شورای عالی امنیت ملی  و از وزارت امور خارجه تشکر کنم.

*مقام معظم رهبری هم همیشه از دولت و وزیر خارجه حمایت کرده‌اند
روحانی تصریح کرد: در کشوری که دارای قدرت های ملی یعنی قدرت اقتصادی، سیاسی اجتماعی و فرهنگی است یک سَمبل دارد سَمبل قدرت سیاسی ما وزارت خارجه است و سمبل وزارت خارجه شخص وزیر خارجه است. امام رضوان الله در دوران رهبریشان همیشه برای این مسئله اهمیت خاصی قائل بودند که وزیر خارجه مورد احترام باشد. مقام معظم رهبری هم همیشه از دولت و وزیر خارجه حمایت کرده‌اند.
وی اظهار داشت: در مدت این ۷ سال کارهای بسیار عظیم و بزرگ انجام گرفته است این کار آنقدر باعظمت بود که دشمن ناچار هستند عظمت کار را پذیرا باشند. در این مدت قطعنامه‌های شورای امنیت و قطعنامه های فصل ۷ کنار گذاشته شده است.

*جمهوری اسلامی ایران پرونده PMD را بسته است
رئیس جمهور تصریح کرد: در تاریخ نظیر این را پیدا نمی‌کنید ۶ قطعنامه فصل هفتم در یک زمان لغو شود اما در تیر ۹۴ لغو شد و یک پیروزی سیاسی برای کشور است. جمهوری اسلامی ایران پرونده PMD را بسته است. FATF بعد از اینکه سال‌های ایران را نپذیرفتند اما در دولت یازدهم و دوازدهم از لیست سیاه خارج کرد. کنوانسیون دریای خزر انجام گرفت. توافق با عراق برای لایروبی اروند انجام شد.ما با همه همسایگان روابط خوبی داریم بجز دو کشور که خودشان نخواستند البته اگر بخواهند هم می‌توانیم روابط خوب داشته باشیم.

روحانی تاکید کرد: رابطه خوبی با چین و هند و روسیه و حتی اروپا داریم؛ البته اروپا در مقطعی تحت فشار امریکا نتوانست خوب عمل کند.

وی ادامه داد: ما روابط خوبی با اروپا داریم بجز اینکه تعهدات خود را انجام ندادند. دشمنان ما و در راس آن آمریکا و صهیونیسم هدف اصلیشان این است که مردم را از نظام جدا کنند و هدف دیگرشان ایجاد اختلاف بین قوا و مسئولین است. دولت به سهم خود خواهان روابط برادرانه با قوه قضائیه و مققنه است. مردم خواهان همکاری قوا هستند. بازهم تاکید می‌کنم دست صمیمانه و برادرانه خودمان را به سمت قوه قضائیه و مقننه و نیروهای مسلح تحت حمایت‌های رهبری می‌بریم تا در کنار هم کار کنیم.

روحانی در زمینه کرونا بیان داشت: یک دور در ماه اسفند و فروردین در موج اول کرونا بودیم و از آن موج اول عبور کردیم و در اردیبهشت یک تنفسی در کشور روبرو بودیم. اما در خرداد با یک موج جدیدی در استان‌هایی که موج اولیه را نداشتند روبرو شدیم که از این موج هم عبور خواهیم کرد. 

وی اضافه کرد: در این راستا تصمیماتی و مصوباتی نیز اتخاذ شده است. به استان‌هایی که در شرایط قرمز قرار گرفتند، اختیاراتی را تفویض کردیم که هر تصمیم و محدودیتی را که بخواهند برای مقابله با شیوع کرونا اتخاذ کنند، پس از ارائه به کمیته اجتماعی در تهران اعمال کنند.

*در جاهای شلوغ و ادارات ماسک الزامی است
وی ادامه داد: تصمیم گرفتیم در جاهای شلوغ و ادارات ماسک الزامی شود و مسیر را با این مصوبات ادامه خواهیم داد و با همکاری هم تا پایان تیرماه با ورود به مرداد و شهریور شاهد یک امیدواری باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United Arab Emirates
اونوقت دقیقا بگید در طی این 7 سال تو چی عقب نموندیم؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
در رشد قیمت ها عقب نموندیم دلار طلا سکه و ....
در تعطیلی هوا فضا ، انرزی هسته ای و ....
در وادادگی به دشمن و نابودی عزت ملی و ...
در افزایش شکاف طبقاتی و ...
Iran, Islamic Republic of
...
شاکی
Iran, Islamic Republic of
گردو کیلویی 240 هزار تومان شده تو تورم رکورد زدیم.
به شاکی
Iran, Islamic Republic of
...
هاشمی
Iran, Islamic Republic of
بله جناب روحانی وقتی بی رحمانه از مسکن مهر انتقاد می کردی و می گفتی خونه قوطی کبریتی و یا وزیرت می گفت مسکن مهر مزخرفه و می گفت افتخارم اینه که یک واحد مسکن مهر نساختم ، باید می فهمیدی که به امروز میرسی
هاشمی
Iran, Islamic Republic of
ده ها مشکل بوجود آورد این دولت که هر کدامش به تنهایی ارزش استیضاح شدن دارد ..
Iran, Islamic Republic of
عقب ماندگی شما فراتر از مسکن است، شما در زمینه های ارز و طلا و خودرو وکالاهای اساسی مردم دچار عقب ماندگی شدید هستید.
خسارت محض
Iran, Islamic Republic of
در دولت قبل جزو 8 کشور هسته ای و فضایی دنیا بودیم اما حالا تقریبا"هیچ !
Iran, Islamic Republic of
لا اقل چند تا خوابگاه از اونایی که تو مناظره ۹۲مسخره می کردین بسازین جناب روحانی ! یادتان می آید ؟ وقت زیادی ندارید گازانبری شروع کنین ! کلید جواب نمی‌دهد !
Iran, Islamic Republic of
کاش این یک مورد را هم اعتراف نمی‌کردید...
احمد
Iran, Islamic Republic of
..
ب
Iran, Islamic Republic of
چه عجب چقدر مردم رابدبخت کردین با این ندانم کاری خودتان حالا بعد 7 سال اعتراف شما چه مشکلی از مردم حل می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ربابه زرگر
Iran, Islamic Republic of
آفرین بر منتخب مردم که آنقدر با صداقت با مردم صحبت میکنه و به برخی کم کارهای دولت اعتراف میکند و مثل برخی دلواپسان نیست که هیچگاه اشتاباهات خود را قبول نکنند. از رای خود به حسن روحانی همیشه خوشحالم و به آن افتخار میکنم.
Iran, Islamic Republic of
...
حرف حق
Iran, Islamic Republic of
زیباکلام : روحانی از 24 میلیون رای سال 96 الآن 240 هزار رای هم ندارد.
Iran, Islamic Republic of
طنز تلخ
Iran, Islamic Republic of
....
مخالف اصلاحات
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلبان باید در مورد افزایش 580 درصدی قیمت مسکن و افزایش 10 برابری سکه و افزایش 7 برابری نرخ ارز و افزایش 5 برابری قیمت خودرو پاسخگو باشند.
هاشمی : به ربابه زرگر
Iran, Islamic Republic of
خانم زرگر !
شما هم با صداقت نسبت به اشتباه بودن موضع خود که آن زمان مسکن مهر را مسخره و نظرات مخرب دولت تدبیر را در این زمینه تائید می کردید اعتراف کنید که اشتباه می کرده اید
Iran, Islamic Republic of
در ستاد ملی کرونا مصوب شد ۲۵۰ هزار هکتار زمین اطراف روستاها و شهرها به وزارت راه و شهرسازی تخصیص یافت.
چه ربطی به ستاد کرونا داره؟؟؟؟؟
مالک
Iran, Islamic Republic of
از این جور اعترافات که نوش دارو بعد از مرگ سهراب است .
Iran, Islamic Republic of
حرف بدرد من و مستاجرين نمي خورد مانند سال 58 خانه هاي خالي را بنفع مستاجرين حراج كنيد تا دير نشده
حقیقت گو
Iran, Islamic Republic of
باسلام - باید به دولت یادآور کردکه در تمام امور کاری دوچار عقب ماندگی شده است و فقط در یک امور از همه دولت های گذشته پیشی گرفته است آن هم گرانی و غرب زدگی است .
Iran, Islamic Republic of
خدا را شکر که بعد از هفت سال حکومت یک بار اعتراف به اشتباه کردی ولی آخوندی ناراحت میشه هان.
Iran, Islamic Republic of
نابود شديم باني اش نابود شود انشالله
رضا
Iran, Islamic Republic of
ان شاءالله
Iran, Islamic Republic of
......
خخ
Iran, Islamic Republic of
با اروپا روابط خوبی داریم فقط به تعهدات برجامی شون عمل نمی کنند !!!
حرف حق
Iran, Islamic Republic of
عراقچی » نتیجه برجام تحریم بیشتر بود.
Iran, Islamic Republic of
حسن روحانی به خاطر ناتوانی، کوتاهی، سکوت و ناکامی خودش روزانه هزار بار باید از مردم ایران عذرخواهی کند.
Iran, Islamic Republic of
گوشت 100 تا 140 هزار تومان، پراید 70 تا 80 میلیون /دولت روحانی هنوز از برکات برجام می گوید!
Iran, Islamic Republic of
یک کیسه برنج 5 کیلویی 150 هزار تومان شده چرا دولت قانون همسانسازی حقوق بازنشستگان با شاغلین را اجراء نمیکند. بنویسید زندگی برای قشر بازنشسته خیلی سخت شده است.
Iran, Islamic Republic of
روحانی تاکنون نتوانست با توافق هسته ای مشکلات اقتصادی مردم و کشور و... را حل کند.
برجام هم دیگرهیچ فایده ای، سودی و ارزشی برای مردم و کشور ندارد.
Iran, Islamic Republic of
روحانی دراین مدت 7 تا 8 سال گذشته چه کرده است؟
Iran, Islamic Republic of
کلید را انداخته در قفلی و اشتباهی کلید را چرخونده قفل بود حالا دیگه سه قفله شده روش هم نمیاد که بگه ببخشید...
Iran, Islamic Republic of
کلیدش اقتصاد کشور را قفل کرد.
Iran, Islamic Republic of
روحانی نیز کاری ازدستش برنمی آید.
روحانی باید ازمردم ایران عذرخواهی می کرد و نکرد.
Iran, Islamic Republic of
دستور روحانی برای کنترل قیمت لوازم خانگی، دیگر چه فایده ا دارد؟...
Iran, Islamic Republic of
همشهری: ساخت مسکن یک سوم آمار سال 92 است(خبر ویژه)
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
خرید کالاهای عربستانی و اماراتی جایز نیست
Iran, Islamic Republic of
دولت، مجلس و بخش خصوصی عامل اصلی مشکلات اقتصادی مردم و بیکاری جوانان درکشور هستند.
Iran, Islamic Republic of
دولت ثابت کرد 100 سال دیگر هم نمی توانند مشکلات اقتصادی مردم را حل کنند!!!!
Iran, Islamic Republic of
روحانی باید بگوید در این 7 تا 8 سال چه کرده است.
جهانگیری باید بگوید در این 7 تا 8 سال چه کرده است.
Iran, Islamic Republic of
روحانی :اعتراف می‌کنم در بخش مسکن دچار عقب‌ماندگی شدیم.
ملت ایران: آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
راست گفتی اما بگو در رشد قیمت ها عقب نموندیم دلار طلا سکه و ....
در تعطیلی هوا فضا ، انرزی هسته ای و ....
در وادادگی به دشمن و نابودی عزت ملی و ...
در افزایش شکاف طبقاتی و ...
منصور
United Kingdom
بهش بگید : خسته نباشی دلاور!!!!
حامد
شیرین کاری وزیر برند جنابعالی بود که حرف هیچ کس را در مورد اخوندی گوش نمیکردی ......
Iran, Islamic Republic of
این اعتراف منصفانه ولی نوشدارو بعدمرگ سهراب است!شمابگوییددرکجاعقب نماندید؟یامردم رابه فلاکت نینداختید؟
Iran, Islamic Republic of
از نمایندگان محترم مجلس می خواهیم با احضار آقای روحانی نسبت به حق ملت دفاع کنند!!
Iran, Islamic Republic of
دکتر مصدق به آمریکایی ها اعتماد کرد آمریکایی ها ازپشت خنجر زدند .
Iran, Islamic Republic of
باید اعتراف کند دربخش اقتصاد مردم داری عمل به وعذه ها ومملکت دارزی بد عمل کردی
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی عامل اصلی گرانی مرغ، گوشت، میوه، کالا، اجناس، خودرو و... درسراسر کشور بوده است
Iran, Islamic Republic of
نتیجه عملکرد دولت در این مدت 7 تا 8 سال دلار وارد کانال 22 هزار تومان شد
Iran, Islamic Republic of
ارز صرافی ملی امروز 18 تیر 99/ دلار 22 هزار تومانی شد
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
.........
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
مسئولان ناتوان برای حل مشکلات معیشتی مردم اقدامات جدی‌تری داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
چرا افزایش حقوق کارمندان لشگری و کشوری و بازنشستگان تامی اجتماعی به صورت یکسان انجام نمی گیرد
Iran, Islamic Republic of
گرانی مردم را به ستوه آورده است
Iran, Islamic Republic of
باید بابت خنثی سازی فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ تشکر کرد
Iran, Islamic Republic of
مدیریت ضعیف دولت روحانی موجب گرانی کمرشکن شده است
Iran, Islamic Republic of
لیست دریافت‌کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی به نمایندگان داده شود
Iran, Islamic Republic of
سردار سلیمانی در مبارزه با داعش مورد حمایت آمریکا و هم پیمانانش نقش محوری داشت
Iran, Islamic Republic of
دلار ۲۲هزار و ۵۰ تومان شد
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
ثبت‌نام ۵۰ هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری در خراسان رضوی
Iran, Islamic Republic of
قیمت سکه و طلا در ۱۸ تیر؛ سکه ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
Iran, Islamic Republic of
فاجعه اقتصادی در حال رخ دادن است دولت روحانی مقصر است.
Iran, Islamic Republic of
مرزبانان ربوده‌شده ایرانی در میرجاوه در چه وضعیتی قرار دارند؟
Iran, Islamic Republic of
لیست دریافت کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی منتشر شود
Iran, Islamic Republic of
جلسه سران سه قوه مجددا تشکیل می‌شود ولی هیچ نتیجه ای ندارد.
Iran, Islamic Republic of
اجاره خانه‌ها سر به فلک کشیده است/ قانون ثبت معاملات اجرا نمی‌شود
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
همه تلاش دولت کنترل شرایط اقتصادی کشور است..
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی! باید در مجلس حاضر شوید و پاسخ‌هایی قانع کننده‌ای بدهید
Iran, Islamic Republic of
با ۲۰۰ میلیون تومان نمی‌توان در یک محله متوسط خانه ۱۰۰ متری اجاره کرد
Iran, Islamic Republic of
لیست افرادی که ارز ۴۲۰۰ تومانی گرفتند، در اختیار نمایندگان قرار داده شود
Iran, Islamic Republic of
در بخش کابینه دولت دچار چه شدیم؟ اگر وضعیت وخیم اقتصادی را مهندسی معکوس کنیم به چه کسانی میرسیم؟!
Iran, Islamic Republic of
عملکرد دولت روحانی دراین مدت 7 تا 8 سال بی نتیجه بوده است.
Iran, Islamic Republic of
84 کشته و زخمی در تیراندازیهای 24 ساعت گذشته آمریکا
واشنگتن به دنبال تقویت مجدد داعش در نوار مرزی مشترک میان عراق و سوریه
سلام
Iran, Islamic Republic of

افتخارديگر دولت دوازدهم اين است كه امروز مورخ 99/04/17 آقاي تاجگردون از مجلس اخراج شد . هورااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
مشکلات اقتصادی مردم و کشور (با حرف شعار و سخنرانی حسن روحانی) حل نمی‌شود
رضا
Iran, Islamic Republic of
این زرگر چقدر خوشحاله .مردم به خاک سیاه نشاندند حالا زرگر افتخار می کنه که رای داده !
Iran, Islamic Republic of
واریز ۲۰۰ میلیون تومان به حساب نمایندگان..?!!!
Iran, Islamic Republic of
90 درصد مردم ایران از عملکرد و رفتار حسن روحانی ناراضی هستند.
Iran, Islamic Republic of
باید ترور سردار سلیمانی در شورای امنیت مطرح می شد...
Iran, Islamic Republic of
مشکلات سراسرکشور، به خاطرناتوانی دولت، نمایندگان مجلس ودیگرمسئولان نه تحریم های آمریکا وغرب!
Iran, Islamic Republic of
عملکرد حسن روحانی تاکنون صفر بوده است
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مذاکره با آمریکا، کشورهای اروپایی از ابتدا غلط بود
Iran, Islamic Republic of
اعتراف روحانی: بدون فضای مجازی نمی توان اشتغال ایجاد کرد
ولی متاسفانه آقای روحانی شما تاکنون از طریق فضای مجازی هم اشتغال و شغل ایجاد نکردند
Iran, Islamic Republic of
روحانی باید از مردم عذرخواهی می کرد ولی متاسفانه تاکنون نکرده است
Iran, Islamic Republic of
مذاکره با سه کشور اروپایی نتیجه ای ندارد چون هیچ امتیازی نمی دهند.
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی ازسال 1392 تاکنون ثابت کرد که عمدا مشکلات اقتصادی را حل نمی کند؟...
سیداسماعیل
Iran, Islamic Republic of
نه حسن تو رو خدا شکسته نفسی نکن....
Iran, Islamic Republic of
ژنرال سلیمانی محور کلیدی مبارزه با داعش در منطقه بود
بدون حمایت مردم ایران، نابودی داعش مورد حمایت آمریکا و هم پیمانانش در عراق، سوریه، افغانستان ومنطقه دشوار است
رضا
Iran, Islamic Republic of
وقتی سالها عباس آخوندی رو وزیر مسکن کردی باید فکر همچین روزی می بودی واقعا راهی نگذاشتی .
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
... لطف کن قیمتها روبه وقتی که گفتی به والله العظیم اگر نمیتونستم نمی امدم برگردون ...
United States
.......
عذرخواهی
Iran, Islamic Republic of
بد نیست ... به عنوان یک ایرانی و خدمتگذار از مردم عذرخواهی کنن
Iran, Islamic Republic of
دشمنی آمریکا با ملت ایران را تاریخچه‌ای 70 ساله عنوان کرد و افزود: از کودتای 1332 تا ترور سردار سلیمانی شاهد موارد متعددی از دشمنی و نقض عهد دولت‌های آمریکایی بودیم که هدف آن فشار به ملت و تسلیم مردم ایران بوده است که به لطف خدا و هدایت رهبری و مقاومت ملت، در این هدف شکست خورده‌اند.
Iran, Islamic Republic of
کارنامه دولت‌های مختلف کشورهای اروپایی ازسال 1357 تاکنون علیه مردم ایران از جنایت علیه بشریت بوده است
Iran, Islamic Republic of
گفت وگو، مذاکره با آمریکا و سه کشور اروپایی در باره صلح آمیز هسته ای ایران از ابتدا غلط و اشتباه بود.
Iran, Islamic Republic of
افزایش 900 درصدی قیمت خودرو و... در کشور سکوت دولت روحانی
Iran, Islamic Republic of
سه عامل افزایش قیمت دلار در بازار، دولت روحانی، توافق هسته ای و برجام
Iran, Islamic Republic of
برجام روحانی در حال فروپاشی است
Iran, Islamic Republic of
حسن روحانی باید رسما به اشتباه اعتماد به آمریکا و کشورهای اروپایی و سازمان های بین المللی اعتراف کند و هم باید از مردم ایران عذرخواهی کند.
Iran, Islamic Republic of
قیمت هر شانه تخم‌مرغ به ۲۸ هزار تومان رسید
Iran, Islamic Republic of
قیمت لبنیات رسماً ۲۸ درصد افزایش یافت، ولی متاسفانه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۵ درصد افزایش یافته است شرم آور است.
Iran, Islamic Republic of
کودکان یمنی از سال 1394 تاکنون به خاطر کمک، حمایت و پشتیبانی تستلیحاتی آمریکا جنایتکار شماره یک و کشوراروپایی جنایتکار شماره یک در سکوت سازمان های بین المللی خیانتکار شماره یک بین المللی می میرند
Iran, Islamic Republic of
قطعنامه شورای حکام آژانس خیانتکار شماره یک به معنای پایان عمر برجام است
Iran, Islamic Republic of
هزاران دلیلی دارد حسن روحانی باید از مردم ایران عذرخواهی کند.
Iran, Islamic Republic of
کارنامه حسن روحانی قابل دفاع نیست
Iran, Islamic Republic of
نتیجه عملکرد حسن روحانی قیمت سکه و طلا در ۱۸ تیر؛ سکه ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شد
Iran, Islamic Republic of
آقای رئیس‌جمهور هرچه توانسته از بیت‌المال برای برجام هزینه کرده ولی هیچ نتیجه‌ای حاصل نشده است.
Iran, Islamic Republic of
روستای مزوش دلیجان به بام استان مرکزی معروف بوده و از قطب‌های کوهنوردی کشور محسوب می‌شود. در سالیان اخیر کوهنوردان زیادی هر هفته از نقاط مختلف کشور برای کوهنوردی به این روستا می‌آیند ولی متاسفانه روستا از پوشش شبکه اینترنت محروم است. ..
از گل زمین
اعتراف می‌کند؛ اما چه اعترافی؟! دیر هنگام؛....
.
Iran, Islamic Republic of
....
حسن
Iran, Islamic Republic of
راحت ترین کار ساخت مسکن بود ان همه با تجربه عظیم مسکن مهر که پیمانکاران ایرانی پیدا کرده بودند، دریغ دریغ
حامد
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی الان تا دیرتر نشده در یک کار جهادی همه ظرفیتها را در خدمت مردم ضعیف فعال کنید. باور کنید زمان طلاست ، مسکن سازی موتور محرک بسیار قوی است
Iran, Islamic Republic of
بعد از ۷ سال همین !!!•
Iran, Islamic Republic of
با این که برجام یک توافق بین المللی بوده است باز هم هیچگونه فایده ای، نتیجه ای، سودی و ارزشی برای مردم ایران و کشور ندارد.......
United States
........
Iran, Islamic Republic of
عدالت اقتضاء می‌کند نخبگان و کارمندانی که در مناطق محروم کار می‌کنند و همچنین افرادی که در کار خود ابتکار و نوآوری دارند توسط دولت از جهت مالی و معنوی مورد تشویق قرار گیرند تا بی‌انگیزه‌ نشوند.
Iran, Islamic Republic of
حقوق و تسهیلات کارمندان دولت در وزارتخانه‌ها یکسان نبوده و تبعیض شدیدی وجود دارد. چرا برای رفع این تبعیض‌های آزاردهنده اقدامی صورت نمی‌گیرد؟ هیچ چیزی مردم را به اندازه بی‌عدالتی رنج نداده و نمی‌دهد.
Iran, Islamic Republic of
بازنشسته قبل از سال 95 هستم. حقوقم از حقوق هم‌مدرک خودم با 8 سال سابقه کار که به جای بنده مشغول به کار شده کمتر است. چرا هیچ مسئولی برای رفع این شکاف طبقاتی کاری نمی‌کند؟
Iran, Islamic Republic of
چرا مخابرات منطقه البرز و مرکز تلفن شهید رجایی گوهردشت کرج درخواست جابه‌جایی تلفن ثابت مشترکان در همان محدوده را انجام نمی‌دهد؟ و چرا توسعه فیبر نوری در برنامه کاری آنها نیست؟!
Iran, Islamic Republic of
.........
Iran, Islamic Republic of
اظهارات ضد ایرانی عربستان سعودی
اظهارات ضد ایرانی عربستان سعودی
چهارشنبه 18 تير 1399 - 10:13

هیأت وزرای عربستان سعودی به ریاست شاه این کشور در جلسه‌ای بر لزوم برخورد با برنامه هسته‌ای و بالستیکی ایران تأکید کرد.
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی درمدت 7 تا 8 سال است حرف های و زبان مردم ایران درک نمی کند.
Iran, Islamic Republic of
قاچاقچیان کالا و قاچاقچیان مواد مخدر هم مانند آمریکایی ها، سعودی، صهیونیست ها و تروریست ها آدم نمی شوند.
12 خودرو خارجی قاچاق در حاجی آباد کشف شد
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: 12 دستگاه خودروی خارجی قاچاق از 2 دستگاه تریلر در شهرستان حاجی آباد کشف شد.
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی ما چه روابطی با اروپا داریم ؟ این چه حرفی است که می زنید؟!!
Iran, Islamic Republic of
با اروپا روابط خوبی داریم. فقط به تعهداتشان عمل نمی کنند یعنی مراوده اقتصادی با ما ندارند بعد این شد روابط ...؟!
Iran, Islamic Republic of
اروپا هم مانند آمریکا ازسال 1332 تاکنون با ملت ایران دشمن است.
ما با اروپا هم روابط خوبی نداریم
اروپا به همراه آمریکا درجنگ تحمیلی هشت ساله همه جانبه از رژیم جنایتکار صدام دیکتاتور کمک، حمایت و پشتیبانی کرده است.
Iran, Islamic Republic of
7 سال گذشت گفت وگو و مذاکره با آمریکا و کشورهای اروپایی و... با اقتصاد ما چه کرد؟
7 سال گذشت توافق هسته ای و برجام با اقتصاد ما چه کرد؟
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
آقای رئیس جمهور دیر به فکر مسکن افتادید!
Iran, Islamic Republic of
درپاسخ به حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در جلسه هیأت دولت
با اجرایی شدن این موضوع، پرداخت حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان از ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان اضافه خواهد شد..
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
چرا دولت نمی‌خواهد مسئولیت برجام را بپذیرد؟
Iran, Islamic Republic of
کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس در اسفندماه سال گذشته نتیجه بی‌توجهی دولت و دولتمردان به مشکلات مردم در این سال‌ها بود. می‌خواهم بگویم اصلاح‌طلبان واقعا برای کشور مایه گرفتاری هستند.
Iran, Islamic Republic of
عدالت اقتضاء می‌کند نخبگان و کارمندانی که در مناطق محروم کار می‌کنند و همچنین افرادی که در کار خود ابتکار و نوآوری دارند توسط دولت از جهت مالی و معنوی مورد تشویق قرار گیرند تا بی‌انگیزه‌ نشوند.
Iran, Islamic Republic of
دست‌فروش فداکار، عملش کمتر از دهقان‌ فداکار نبود..
Iran, Islamic Republic of
خدا اموات دولتمردان قبلی را بیامرزد حداقل هزاران نفر را صاحب خانه کردند .
Iran, Islamic Republic of
از وزیر راه و شهرسازی درخواست می‌شود قبول زحمت کنند و از نزدیک جاده قائمیه بابا میدان، گچساران را ملاحظه نمایند و بعد قضاوت کنند و تصمیم بگیرند. ....
Iran, Islamic Republic of
مگر چه خبر است که وزارت صمت و شورای رقابت می‌خواهند هر سه ماه یک بار قیمت خودرو را افزایش دهند؟ پس دولت هم هر فصلی اقدام به افزایش 20 درصدی حقوق‌ها نماید! آیا با این شوک‌ها بازار را ملتهب نمی‌سازند؟ باید دستگاه مسئول مواظب باشند.
Iran, Islamic Republic of
به جانبازانی که ماشین به نامشان نباشد پلاک ویژه جانبازان داده نمی‌شود و به تبع آن از سهمیه بنزین محروم هستند. به دلیل مشکل جسمی برای هر کار در شهر باید سوار ماشین بشویم ولی توان مالی ما در حدی نیست که مرتب از بنزین آزاد استفاده بکنیم.
رضا
Iran, Islamic Republic of
واقعا هی شعار دادی ایجوری می کنم اون جوری میشه و ... الان هم درخصوص مسکن بلایی به سر مردم آوردی که هیچ کسی تو تاریخ این مملکت نکرد . و ....!!!!
Iran, Islamic Republic of
نتیجه عملکرد حسن روحانی، توافق هسته ای و برجام نرخ هر کیلو شقه گوسفندی ۱۱۰ هزار تومان.....
Iran, Islamic Republic of
اگر من بودم هرگز برجام را امضا نمی‌کردم...
Iran, Islamic Republic of
بعد از 7 سال سکانداری و شکسته شدن کلید طلایی که قرار بود همه قفل‌ها را باز کند جناب رئیس‌جمهور اعتراف به کوتاهی در باب مسکن می‌کند؟! وقتی وزیر جنابعالی افتخار می‌کرد که آجری روی آجر نگذاشته است، چه برخوردی با او کردید؟! اگر این کوتاهی‌ها نبود امروز چند میلیون افراد بی‌خانه گرفتار این اوضاع نابسامان مسکن نمی‌شدند.
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
فقط میتونم بگم افرادی که بر مستند گذاشتید متاسفم چه زنان چه مردان هیچ کدام مردمی و دلسوز نبودند متاسفانه فقط شعار باید به شما و یارانتان گفت دیدار به قیامت!!!! .