دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 30 Nov 2020
 
۰
۴

اخوی قاضی منصوری: گفته بود امنیت جانی ندارم

يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۹
کد مطلب: 732740
ایشان در تماس تلفنی با خانواده مداوم اعلام می کردند که امنیت جانی ندارند.
اخوی قاضی منصوری: گفته بود امنیت جانی ندارم
به گزارش جهان نيوز، فردی به نام امیرحسین نجف‌پورثانی تحت عنوان برادر قاضی منصوری، با خبرگزاری دولتی برنا گفتگویی انجام داده است که بخش های مهم آن را در ادامه خواهید خواند:

*از همان لحظات اولیه که خبر خودکشی منتشر شد خیلی شفاف نظرم را بیان کردم و همه رسانه‌ها نوشتند. من اعتقاد دارم او کسی نبود که خودکشی کند. باشناختی که در مدت کم از قاضی منصوری داشتم و با توجه به اعتقاد راسخ او برای بازگشت به ایران فرضیه خودکشی از همان اول باطل بود. هنوز هم در خصوص خودکشی منصوری تردید وجود دارد. 

*می‌دانم چرا رومانی اینقدر موضوع را کش می‌دهد. وقتی حادثه‌ای که حداقل مشکوک به قتل یا خودکشی است و در یک مکان عمومی رخ می‌دهد پلیس آگاهی صحنه جرم را حفظ می‌کند. نوارهایی می‌کشند که کسی حق ورود به آن محدوده را ندارد چون ممکن است نیاز به نمونه‌برداری باشد. در چنین حادثه‌هایی انواع و اقسام عکس‌ها در زاویه‌های مختلف از جسد گرفته می‌شود اینها اگر وجود دارد، دولت رومانی باید ارائه کند.

*اخیرا به استناد اظهارات واهی یکی از متهمین همین پرونده که  اتهامی را به او وارد کرد و صرفا بر همین اساس کیفرخواست صادر شده  که اگر فرصت دفاع فراهم میشد  قطعا نتیجه ای غیر از آنچه در رسانه ها منتشر شد بدست می آمد. ایشان در تماس تلفنی با خانواده مداوم  اعلام می کردند که امنیت جانی ندارند.  طی تماس تلفنی با اینجانب اظهار داشتند به دادستان تهران و شعبه رسیدگی کننده به پرونده(شعبه ۵ کیفری یک تهران) مراتب عدم امنیت جانی مرا گزارش دهید که ملاقات دادستان ممکن نگردید لکن مراتب را به رئیس محترم شعبه ۵ دادگاه  اعلام نمودم.  قاضی منصوری طبق تعهدی که کرده بودند 21 خردادماه به سفارت رومانی مراجعه نموده درخواست برگشت به کشور  نمودند و در حالی که دو روز منتظر هماهنگی جهت بازگشت بودند.  23 خرداد ماه با ماشین سفارت و همراهی احدی از پرسنل  برای کار درمانی خارج شدند که با کارشکنی و تصمیم ناعادلانه با اینکه در اختیار سفارت بودند تحویل پلیس رومانی گردیدند که در ابتدا بازداشت شده  و سپس آزاد و تحت نظارت پلیس اینترپل رومانی به صورت موقت در هتلی اقامت داشتند.

*به نظر ما قاضی منصوری ترور شده و باید موضوع ترور او را بررسی کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مصطفی
Iran, Islamic Republic of
هر کسی که ظلم و فساد و خیانت کرده باشد دست تقدیر الهی انتقام را از او خواهد گرفت و امنیت او به خطر خواهد افتاد.
از قدیم گفتن دنیا دار مکافاته...
تمام شدو رفت ...
Iran, Islamic Republic of
به این ترتیب باقی متهمان پرونده حواسشان باشد که از کشور خارج نشوند و مراقب جان خود باشند.
احتمالا حضور منصوری برای یه عده خیلی خیلی گران تمام می شده...
این ها را باید پیدا کرد
حتی از روی تماسهای تلفنی چند ماه اخیرش می توان سرنخ هایی یافت
Netherlands
جناب نجفی چرا علت سفر خارج از کشور ایشون رو اعلام نکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟