شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - 8 Aug 2020
 
۰
۱۵

افشاگری محسن هاشمی علیه یک طراحی خبیثانه

يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸
کد مطلب: 732735
گزاره مورد اعتراف محسن هاشمی بیانگر آن است که چرا برخی محافل تحلیلی تأکید دارند اقدام اصلاح‌طلبان و شورایعالی سیاست‌گذاری آنها در تحریم انتخابات مجلس یازدهم؛ یک اقدام منافقانه، شریرانه و حاکی از معارضه مستقیم با نظام اسلامی است.
افشاگری محسن هاشمی علیه یک طراحی خبیثانه
به گزارش جهان نيوز، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران و رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی به تازگی در سخنانی که اعتمادآنلاین آنها را منتشر کرد، پیرامون کاهش مشارکت کسانی از مردم در انتخابات مجلس یازدهم در اسفند ۹۸ گفته است:‌

"یک نظر در حوزه سیاست این است که اگر اصلاح طلبان می‌خواهند خود را به عنوان یکی از دو قطب سیاسی جامعه در حوزه رسمی تثبیت کنند، نباید حضور را به موفقیت گره بزنند و در انتخاباتی که احساس شکست می‌کنند، حضور نیابند یا آنکه شرایطی برای حضور بگذارند که قابل تحقق نیست.

متاسفانه این وضعیت در انتخابات مجلس اتفاق افتاد و عملکرد شورای سیاستگذاری و برخی احزاب با نفوذ اصلاح‌طلب به گونه‌ای بود که هم آرا را کاهش داد وهم پیام منفی به سیستم داد."

*گزاره مورد اعتراف محسن هاشمی بیانگر آن است که چرا برخی محافل تحلیلی تأکید دارند اقدام اصلاح‌طلبان و شورایعالی سیاست‌گذاری آنها در تحریم انتخابات مجلس یازدهم؛ یک اقدام منافقانه، شریرانه و حاکی از معارضه مستقیم با نظام اسلامی است.

به سخن دیگر اینکه اگرچه کارنامه بد چپ‌ها در دولت، مجلس و شورای شهر در کاهش مشارکت مؤثر بود اما عامل اصلی عدم شرکت کسانی از مردم در انتخابات؛ تشویق‌های اصلاح‌طلبان برای شرکت نکردن، ناسزاگویی به نهادهای نظارتی و خروج علنی از فرایند مردمسالاری با عدم ارائه لیست انتخاباتی بود.

مفهومی که در تمام نظامات سیاسی جهان به مثابه ضدّیت با مردم و حاکمیت تلقی می‌شود و اشدّ مجازات هم برای آن در نظر گرفته می‌شود!

جالب است که اعضای ستاد جریان سیاسی خاص در روزهای انتخابات با یک عملیات فریب تلاش می‌کردند مسئله تحریم انتخابات را استتار کنند و به کشف این عملیات از سوی برخی محافل تحلیلی؛ حساس شده بودند.

اما در پرتو سکوت خواص و عدم اشراف لازم به پازل چیده شده از سوی هسته سخت اصلاحات؛ شد آنچه که نباید می‌شد و متأسفانه کسانی از مردم با اغواگری اصلاح‌طلبان در انتخابات مشارکت نکردند.

و این شد که افرادی از آنها پس از انتخابات و در حالی که با خروج از حاکمیت احساس قدرت می‌کردند صراحتا از این گفتند که ما با تحریم انتخابات، پیغام بدون ابهام خود را به شورای نگهبان دادیم!

بدیهیست که در صورت عدم وجود درک همچنان از این بازی کثیف؛ نتایج سخت‌تری نیز بروز خواهد کرد که تنها یکی از آنها نامه منافقانه خوئینی‌ها به رهبری نظام است. نامه‌ای که تنها هدف آن جرقه زدن بر هیمه فتنه اقتصادی است.

گفتنیست، پس از انتخابات مجلس یازدهم، کسانی مثل بهزاد نبوی تأکید کردند که رفتار تحریمی اصلاح‌طلبان در قبال انتخابات اسفند، اشتباه بوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


...
Iran, Islamic Republic of
شورای نگهبان وقتی نیروهای اصلی اصلاحات رو رد صلاحیت میکنه!!!! شرکت در انتخابات بی معناست!!!!
آزاد
Iran, Islamic Republic of
هر به اصطلاح نیروی فلان و بهمان طلب که مجرم یا معارض نظام یا فاسد اقتصادی یا اخلاقی یا اعتقادی باشد را نمی توان تایید صلاحیت کرد و گرنه مساله تایید صلاحیت خاصیت خودش را از دست میدهد...
.
Iran, Islamic Republic of
علی مطهری و محمود صادقی هیچ مشکل اقتصادی نداشتند از خودت حرف در نکن برادر
Iran, Islamic Republic of
اما با نظام اسلامی و چارچوبهای قانونی آن مشکل داشتند.
در ضمن در تهیه خوراک و سوژه تبلیغاتی برای رسانه های ضد انقلاب و منافقین و اربابان غربیشون هم استاد بودند!!
لشکر پیروز روحانی
Iran, Islamic Republic of
برای اینکه مطمئن شویم علی مطهری هیچ مشکل اقتصادی نداشته است عاجزانه تقاضا دارم بعنوان یک هواخواه از ایشان درخواست کنید دلایل ارائه شده توسط شورای نگهبان مبنی بر رد صلاحیت خود را اعلام کند.
Iran, Islamic Republic of
رد صلاحیت کننده باید مدرک ارائه کنه نه رد صلاحیت شونده!
Iran, Islamic Republic of
بیشترین دلیل کاهش مشارکت مردم در انتخابات سال گذشته مجلس , عملكرد ناشیانه و سوء مدیریتهای .. دولت و مجلس تحت اشراف افسادطلبان و لیبرالهای غربگدای عاشق نظام سرمایه داری در طول چند سال گذشته بود,نه تحریم انتخابات از سوی سرشاخه هاي فتنه گران .
Iran, Islamic Republic of
الآن این 14 نفر به چیه این (سه نقطه) نظر مثبت داده اند؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
......
ب
Iran, Islamic Republic of
جناب افشا گری رانت خواری و فساد مهم تر از همه اینهاست.
Iran, Islamic Republic of
...
محمد حسین
Iran, Islamic Republic of
خودتان را به نا اگاهی نزنید.خودتان هم می دانید که اصلاح طلبان به هیجوجه مانند گذشته محبوبیت ندارند.
Iran, Islamic Republic of
اصلاحات مرد کرونا نگذاشت مراسم ختم برگذار شود
حسن
Iran, Islamic Republic of
كدام تحريم ؟؟؟؟؟؟؟ ليست به سركردگي مجيد انصاري حتما مربوط به جبهه پايداري بوده !!!!!!