چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 15 Jul 2020
 
۴
۱۴

‌خوئینی‌ها می‌خواهد فتنه جدیدی رقم بزند/ تلاش برای نجات طیفی که اقتصاد را به آتش کشیده‌اند

دوشنبه ۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب: 732177
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: آقای خوئینی‌ها با نامه اخیر خود تلاش دارد فتنه جدیدی را رقم بزند و الان هم برای نجات طیفی که سال‌ها کشور و اقتصاد کشور را با مشکل مواجه کرده، وارد میدان شده ‌است.
‌خوئینی‌ها می‌خواهد فتنه جدیدی رقم بزند
به گزارش جهان نيوز، احمد چلداوی عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به نامه اخیر موسوی خوئینی‌ها گفت: اخیرا در کشور طرز تفکری رایج شده که آقای روحانی و اصلاح طلبان پیرو خاتمی بنیانگذاران هستند و اساساً روش کارشان اینگونه است که همواره در موضع حمله و تهاجم قرار می‌گیرند حتی اگر خودشان متهم باشند.

* آقای روحانی باعث و بانی وضعیت گرانی‌هاست ولی می‌خواهد خودش را منجی مردم نشان دهد
وی تصریح کرد: بنابراین می‌بینیم وقتی مثلاً آقای روحانی سخنرانی و مصاحبه می‌کند به مسئله تورم و گرانی‌ها حمله می‌کند، این در حالی است که خود آقای روحانی باعث و بانی این وضعیت است ولی گونه‌ای رفتار می‌کند که انگار شخص دیگری در کشور در رابطه با گرانی و افزایش قیمت‌ها متهم است و خودش منجی مردم است اما متهم اصلی خودش است چون تمام امور اجرایی کشور را در دست دارد.

* تلاش برای نجات طیفی که اقتصاد کشور را به آتش کشیده
این استاد دانشگاه تاکید کرد: آقای موسوی خوئینی‌ها بسیار انسان بدسابقه‌ای است و اساساً قدرت تحلیل ندارد و به سرعت با یک مشاوره تحریک می شود، الان هم با نظر آقایان خودش را برای نجات طیفی که ۸ سال کشور و اقتصاد کشور را به آتش کشیده، وارد میدان کرده است.

چلداوی یادآور شد: بر همین اساس تنها مانعی که در مقابل اینها قرار داشت رهبر معظم انقلاب بود، حال اینها برای اینکه بتوانند رهبری را از مسیر خود بردارند، ایشان را متهم می کنند!

* مردم به خوبی می‌دانند باعث و بانی گرانی‌ها کیست
وی اضافه کرد: می‌گویند مردم مسبب مشکلات را رهبری می‌دانند! اما مشخص نیست منظور این‌ها از مردم کیست، بزرگان اینها وقتی می‌گویند جامعه جهانی، منظورشان آمریکاست الان هم مشخص نیست منظور اینها از مردم چه کسانی هستند و اساسا چه شده که این آقا به این نتیجه رسیده که مردم از مدیریت کلان کشور ناراضی هستند!

این استاد دانشگاه اظهار داشت: مسلما مردم از گرانی و تورم شدید ناراضی هستند ولی به خوبی می دانند که چه کسانی باعث ایجاد چنین مشکلاتی شده اند و حتی طیف وسیعی از مردم می‌دانند پشت پرده این گرانی‌ها چه خبر است.

وی در ادامه با اشاره به ماجرای کشتار میلیونها جوجه در کشور گفت: شما می‌بینید یک‌دفعه میلیون‌ها جوجه یک روزه در کشور زنده به گور می‌شود و بعد در فاصله کوتاهی قیمت مرغ سر به فلک می کشد! بنزین در حالی که ریاست جمهور در خواب است و اطلاع ندارد! یک دفعه گران می‌شود و کشور به هم می‌ریزد، ارز و بازارهای دیگر هم همینطور! خب مردم می‌‌توانند تحلیل کنند و متوجه شوند که یک دستهایی در کار است.

چلداوی اظهار داشت: عجیب است که این آقایان همه تقصیرات را گردن کسی می‌اندازند که عامل ثبات اقتصاد است، کسی که با فساد برخی از آقایان مبارزه می کند و در مقابل زیاده خواهی ها ایستاده و جلوی تخریب بیشتر اقتصاد را گرفته است.

این عضو هیات علمی دانشگاه گفت: یکی از کارهای مهم رهبر معظم انقلاب این است که ببینند چگونه می‌توانند کمک کنند تا قدمی در اقتصاد برداشته شود، ولی از آن طرف برخی دنبال این هستند که ببینند چه کاری می توانند انجام دهند که اقتصاد نابود شود.

* آقای خوئینی‌ها با نامه اخیر خود تلاش دارد فتنه جدیدی را رقم بزند
این استاد دانشگاه اظهار داشت: به اعتقاد من آقای خوئینی‌ها با این نامه تلاش دارد که فتنه جدیدی را رقم بزند، در این مسیر هم اساساً به این نتیجه رسیدند که به سراغ رهبر معظم انقلاب بروند، این یک انتحار سیاسی است که آقایان اصلاح طلب و پیروان خاتمی انجام می دهند.

وی افزود: اینها به خوبی می‌دانند اگر انتخابات سال بعد را اگر از دست بدهند دیگر در سپهر سیاسی کشور جایگاهی ندارند به همین خاطر فتنه جدیدی را کلید زده‌اند و هدفشان از این فتنه این است که رکن رکین و ستون مستحکم و پایدار این نظام و انقلاب را هدف قرار دهند. مراحل بعدی این فتنه را هم قصد دارند در همین تابستان که وعده آن را هم با عنوان تابستان داغ داده بودند، اجرا کنند.

* اگر اقتصاد کشور هنوز نفس می‌کشد، به دلیل ایستادگی رهبر انقلاب است
چلداوی افزود: آقای خوئینی ها در این نامه می ‌خواهد تمام مشکلات اقتصاد را گردن کسی بیاندازد که خودش منجی اقتصاد کشور است، اگر اقتصاد کشور هنوز نفس می‌کشد، به دلیل ایستادگی رهبر انقلاب است، مقام معظم رهبری بارها در رابطه با مسائل اقتصادی به مسئولان گوشزد کردند و راهکارهایی هم ارائه دادند ولی توجهی نشد.

این استاد دانشگاه تاکید کرد: علیرغم هشدارها و تذکرهای رهبر معظم انقلاب، این ها همواره دنبال مذاکره بودند، مذاکره‌ای که هیچ نتیجه ای هم نداشت. با این حال الان هم باز به دنبال مذاکره هستند و مشخص نیست این بار قرار است چه چیزی را دو دستی تقدیم دشمن کنند.

وی تاکید کرد: آنهایی که رفتند و سند هسته‌ای ما را دو دستی تحویل دشمن دادند، امروز هم می خواهند بروند و مذاکره کنند تا این بار سند موشکی را تحویل دهند و امنیت کشور را از بین ببرند، آن زمان است که ما دیگر باید دست هایمان را بالا ببریم و تسلیم شویم.

* برخی در داخل با گفتمان اصلی نظام سر سازش ندارند
چلداوی اظهار داشت: متاسفانه باید بپذیریم در درون نظام کسانی هستند که با گفتمان اصلی نظام سر سازش ندارند و هدفشان هم این است که کاری کنند مردم به خیابان بریزند تا از این طریق، امتیاز مذاکره را بگیرند و بعد هم بروند و سند موشکی ما را تحویل دشمن بدهند، البته رهبر معظم انقلاب هرگز زیر بار این موضوع نخواهند رفت و مردم هم متوجه برنامه‌های این آقایان هستند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
این دیگه فتنه آخره. ان شاءالله به خودشون برمیگرده و امام خامنه ای، پرچم این انقلاب را تحویل حضرت مهدی ارواحنا فداه خواهند داد.
Iran, Islamic Republic of
سلطان فتنه
France
کجاش مشکل داره؟وضعیت الان کشور به دلیل قصور و تصمیم گیری چه افرادیه؟
Iran, Islamic Republic of
مجلسیان لطفا روحانی را استیضاح
کنید.
هر چه سریعتر
Iran, Islamic Republic of
...
United States
مردم به خاطر انقلابشان شهدای بسیاری را تقدیم کرده اند و باز هم اگر لازم باشد از جانشان دریغ نخواهد کرد.
ب
Iran, Islamic Republic of
....
امید
Iran, Islamic Republic of
تا روابطمان با آمریکا درست نشود همان آش وکاسه است ؟..
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
با این همه بلایی که آمریکا بر سر ملت ایران آورده باز دم از مذاکره میزنند... اگر قلدری به زور وارد خانه تان شود شما دو دستی همه ویز را تقدیمش میکنید‍؟
دلارام
Iran, Islamic Republic of
همیشه یکی هست که جام زهر تعارف کنه....
Iran, Islamic Republic of
آقا شما خودت رو ناراحت نکن ..
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
این دیگه فتنه آخره. ان شاءالله به خودشون برمیگرده و امام خامنه ای، پرچم این انقلاب را تحویل حضرت مهدی ارواحنا فداه خواهند داد....
.
Iran, Islamic Republic of
.....