چهارشنبه ۲ تير ۱۴۰۰ - 23 Jun 2021
 
۲
۶

آقاتهرانی: برای برخی نمایندگان متاسفم

يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب: 732037
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: متاسفانه این کمیسیون در مجالس گذشته شان خود را پیدا نکرده که اکنون شاهد آن هستیم که مورد بی مهری و کم لطفی نمایندگان واقف شده است.
آقاتهرانی: برای برخی نمایندگان متاسفم
به گزارش جهان نيوز، مرتضی آقاتهرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره علت تاخیر تشکیل کمیسیون فرهنگی مجلس، اظهار داشت: متاسف هستم برای نمایندگان مجلس که نسبت به کمیسیون فرهنگی کم لطفی‌هایی داشتند.

وی ادامه داد: یکی از علت‌ها این است که کمیسیون فرهنگی مجلس نتوانسته خودش را آنگونه که باید نشان دهد و جایگاه خود را در بین کمیسیون‌ها بالا ببرد که نمایندگان برای عضویت در این کمیسیون ترغیب شوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: شاید این کمیسیون سفر‌های خارجی، بودجه و... نداشته باشد، اما این را باید در نظر داشت که هر نماینده‌ای بخواهد عضو هر کمیسیون شود باز یک گوشه از آن کمیسیون به فرهنگ مرتبط است.

آقاتهرانی افزود: اکنون که این کمیسیون مورد بی توجهی نمایندگان واقف شده است، اما در آینده به این کمیسیون نیاز پیدا می‌کنند یعنی پیوستی یا اسنادی از این کمیسیون می‌خواهند.

وی تصریح کرد: متاسفانه این کمیسیون در مجالس گذشته شان خود را پیدا نکرده که اکنون شاهد آن هستیم که مورد بی مهری و کم لطفی نمایندگان واقف شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان بیان داشت: بحمدالله توانستیم با تلاش، اعضای این کمیسیون را از افراد کارا و جوان تشکیل دهیم و اولین اقدام، ارتقا جایگاه کمیسیون فرهنگی و بعد سر و سامان دادن به آشفتگی‌های فرهنگی جامعه است.
مرجع : خبرگزاری دانشجو
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


به غیر از تاسف چه کار دیگه ای ازت برمیاد اقای تهرانی
Germany
برخی اصلاح طلبان با ریشه های فساد چه نسبتی دارند؟
زنده باد
Iran, Islamic Republic of
خداپشت و پناهتان حضرت استاد
Iran, Islamic Republic of
«متاسفانه این کمیسیون در مجالس گذشته شان خود را پیدا نکرده»
یادم یه دوره ای خود ایشون رئیس کمیسیون فرهنگی بودند.
درست زمانی که خروجی سینما ایران امثال چارچنگولی بود
Iran, Islamic Republic of
....
United States
نه تنها شما بلکه ملت هم برای بعضی نمایندگان متاسف است!!!