چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 15 Jul 2020
 
۰
۹

تاریخ مصرف ظریف هم برای اصلاح‌طلبان تمام شده!؟

يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
کد مطلب: 731986
سخنگوی حزب اعتماد ملی پس از مدت‌ها بازی هم‌طیفان خود با نام ظریف گفت: ظریف، نامزد تراز برای اطلاح‌طلبان نیست.
تاریخ مصرف ظریف هم برای اصلاح‌طلبان تمام شده!؟
به گزارش جهان نيوز، اسماعیل گرامی‌مقدم که پس از فتنه 88 مدتی از کشور خارج شده و سپس با سرافکندگی برگشت، به نامه‌نیوز درباره انتخابات 1400 گفت: بهترین گزینه برای اصلاح‌طلبان فردی با هویت اصلاح‌طلبی است، نه ظریف.

وی ادامه داد: «به نظر نمی‌رسد اصلاح طلبان دیگر روی نامزدی که بخواهد صرفا سوءاستفاده کند و شعارهای اصلاح‌طلبانه بدهد و بعد حتی در چارچوب قانون هم اظهارنظر نکند و مثل روحانی همه وعده‌های خود را فراموش کند، حساب نکنند و به عبارتی دیگر کلاه سرشان نمی‌رود. اصلاح طلبان این بار از نامزدی حمایت می‌کنند که شش دانگ اصلاح طلب باشد. اصلاح طلبان یک نامزد عملگرا می‌خواهند. ما متاسفانه در مورد روحانی نتوانستیم که افکار عمومی و هواداران خود را راضی کنیم و عدم رضایت آنان به حق است. اگر اصلاح‌طلبان نبودند روحانی هرگز کرسی ریاست جمهوری را نمی‌دید اما با چیدمان کابینه و استانداران خود به توقعات این جریان پاسخ مناسبی نداد.»

وی در پاسخ به این سؤال که آیا ظریف گزینه مناسبی برای اصلاح طلبان در انتخابات 1400 خواهد بود؟ گفت: «با توجه به آنکه ما در شورای سیاست‌گذاری- در انتخابات مجلس- تصمیم گرفتیم که پای چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب بایستیم، این مشی امروز به عنوان یک اصل مهم است. آقای ظریف شخصیت محترمی است و زحمات زیادی در وزارت خارجه کشیده است و ما هم قدرشناس هر خادمی هستیم اما به نظر می‌رسد که اصلاح‌طلبان در این دوره از انتخابات با حفظ هویت اصلاح‌طلبی خود وارد میدان خواهند
شد.»

گرامی مقدم تاکید کرد: «در انتخابات 1400 باید نامزدی معرفی کنیم که بعد از انتخابات هزینه‌ای بر دوش ما نباشد. نه اینکه سرمایه اجتماعی خود را به حمایت از فردی اختصاص دهند که بعدا رئیس دفتر او بگوید که اصلاح‌طلبان نقش نداشتند. براساس این چارچوب می‌توان ارزیابی کرد که اصلاح‌طلبان با نامزدهای مطرح شده چطور مواجه شوند، حالا ظریف باشد یا هر فرد دیگری.»

این اظهارات نشان می‌دهد که از نگاه افراطیون مدعی اصلاحات، تاریخ مصرف آقای ظریف نیز برای این طیف تمام شده است؛ به ویژه این که تمام وعده‌های برجامی ائتلاف مدعی اصلاحات و اعتدال، 180 درصد درجه وارونه از آب درآمده است.
مرجع : کیهان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United Arab Emirates
بعدازفرونشستن گردوخاک ناشی از مذاکرات وبررسی تلفات وزیانهاوخسران ناشی از این طوفان یقینا دردادگاه انقلاب تعدادی محاکمه خواهند شدودر پیشگاه الهی وبرای جلوگیری از انحراف تاریخ،سرهاز ناسره تمییزداده خواهدشد
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
لطفا بخشی از زیانها را بفرمائید
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلب دیگه تمومه ماجرا.
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
نام ظریف لرزه بر تن اصولگرایان در 1400 خواهد انداخت!! .
شاهد
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
هنوز سال 1400 نشده لرزه بر تن اصولگرایان افتاده است چون احساس می‌کنند هشت سال از عمر سیاسی آقای ظریف به برجام شماره یک گذشته ‌‌ ...
Iran, Islamic Republic of
ظریف با برجامی که به خورد ملت داده مگه روشم میشه کاندید بشه ؟
Iran, Islamic Republic of
اصلاح طلب. اصولگرا ول کنید بابا. درد مردم رو دوا کنید.
United States
سقف افزایش اجاره بها حداکثر ۲۵٪ تعیین شد!!!!