جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - 23 Oct 2020
 
۰
۱

چرا کسی مسئولیت قرارداد ویلموتس را قبول نمیکند؟

شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۹
کد مطلب: 731960
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ، با بیان اینکه وزیر ورزش باید نسبت به قرار داد ویلموتس مربی تیم ملی پاسخ دهد، گفت: تمامی قراردادهای ورزشی که از بودجه عمومی تامین می‌شود، باید شفاف و در معرض دید عموم مردم باشد.
چرا کسی مسئولیت قرارداد ویلموتس را قبول نمیکند؟
به گزارش جهان نيوز، سید علی یزدی خواه، در رابطه با لزوم شفافیت قرارداد‌های بازیکنان و مربیان در فوتبال، گفت: با استناد به ضوابط، قوانین و دستور العمل‌های موجود، شفافیت قراردادها، استقرار دولت الکترونیک و شفافیت آرا از جمله مقولات مهمی است که دائما با آن سروکار داشته و باید اجرایی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجلس شورای اسلامی، افزود: مسئولان باید در همه امور جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، شفاف باشند چرا که دانستن مردم بالاترین نقش نظارتی را دارد.

این نماینده مردم در مجلس، با بیان اینکه قرارداد‌های ورزشی مربیان و بازیکنان از جمله مسائل مهمی بوده که باید برای مردم شفاف باشد، تصریح کرد: شاید محرمانه بودن قرارداد‌ها برای باشگاه‌های خصوصی منطقی باشد، اما قرارداد بازیکن‌ها و مربیان در باشگاه‌هایی که از بودجه عمومی تغذیه می‌شوند باید شفاف و در معرض دید عموم مردم قرار بگیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چه مرجعی در وزارت ورزش و جوانان مقرر کرده که قرار دادها باید محرمانه بمانند؟ گفت: بنده به عنوان یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خواهان شفاف شدن قرار داد مربیان ورزشی هستم در غیر صورت از طریق کمیسیون اصل 90 موضوع را پیگیری خواهم کرد.

چرا هیچ کس مسئولیت قرار داد ویلموتس سرمربی تیم ملی را قبول نمی‌کند؟
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، با اشاره به قرار داد ویلموتس سرمربی تیم ملی، تصریح کرد: چرا هیچ کس مسئولیت بستن این قرار داد را قبول نمی‌کند؟ با توجه به اینکه ضرر و زیان این قرار داد از بودجه عمومی کشور پرداخت می‌شود، باید مشخص شود که چه کسی این قرار داد ظالمانه و ضد منافع عمومی را تنظیم کرده است. هنگامی که جونان بیکار و بی‌خانه این اسناد را مشاهده می‌کند، اعتمادشان را به نظام از دست می‌دهند.

وی ادامه داد: مگر می‌شود فردی در خارج از کشور مربی فوتبالی را به مسئولان داخلی معرفی کند، قرارداد مخفیانه امضا شود و پس از فسخ قرار داد، مربی ادعای خسارت کند و هیچ کسی پاسخگوی این خسارت به اموال عمومی نباشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجلس، با تاکید بر اینکه وزیر ورزش مسئول قرار داد مربی تیم ملی است و باید در این خصوص به مجلس پاسخ دهد، افزود: بنده به عنوان نماینده مردم و حافظ منافع عمومی، این موضوع را تا حصول نتیجه و شفاف شدن قرار دادها پیگیری خواهم کرد
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
چرا کسی باید مسئولیت قبول کند؟؟!!!