دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 30 Nov 2020
 
۰
۳۲
محسن هاشمی:

کاش من شهردار می‌شدم تا کارنامه شهرداری تهران مقبول باشد/ مدیران فعلی شهرداری از ابتدا هم جسارت زیادی نداشتند

شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۴
کد مطلب: 731852
مدیران معمولا در سال آخر به‌ویژه اگر امید زیادی برای بقا و ماندن در دوره بعد نداشته باشند، محافظه‌کار می‌شوند و مدیران فعلی شهرداری که از ابتدا هم جسارت و ریسک‌پذیری زیادی نداشتند.
کاش من شهردار می‌شدم تا کارنامه شهرداری مقبول باشد/ مدیران فعلی شهرداری از ابتدا هم جسارت زیادی نداشتند
به گزارش جهان نيوز، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که:"‌ با توجه به تحولات و اتفاقاتی که در این دوران رخ داده، اگر به گذشته برمی‌گشتید، باز هم تمایلی برای شهردار تهران‌شدن داشتید؟ یا خوشحال هستید که در این شرایط در این مسئولیت نیستید؟" گفت: اگر از نظر عافیت‌طلبی و درامان‌بودن از انتقادات و هزینه‌ها نگاه کنیم، شاید از نظر شخصی به نفع من شد که در مسئولیت اجرائی مدیریت شهری قرار نگرفتم؛ اما اگر از بُعد انتظارات مردم و ظرفیت‌ها نگاه کنیم، علاقه زیادی داشتم که دست‌کم در چند اولویت این دوره بتواند کارنامه مقبولی به مردم ارائه دهد؛ به‌ویژه در چهار حوزه حمل‌ونقل عمومی، پسماند، نوسازی بافت‌های فرسوده و آسیب‌های اجتماعی، چه من شهردار می‌شدم و چه فرد دیگری، باید در این حوزه‌ها تحول انجام می‌شد و در این فرصت باقی‌مانده باید انجام بگیرد.
 
هاشمی افزود: اختلافی در نظر و دیدگاه بین شورا و شهرداری وجود ندارد؛ بلکه مشکل اصلی در اجراست، مدیران معمولا در سال آخر به‌ویژه اگر امید زیادی برای بقا و ماندن در دوره بعد نداشته باشند، محافظه‌کار می‌شوند و مدیران فعلی شهرداری که از ابتدا هم جسارت و ریسک‌پذیری زیادی نداشتند. ما فقط می‌توانیم در این سال آخر، شهرداری را تشویق کنیم و حتی هل دهیم که تحرک بیشتری داشته باشد.

درباره «محسن هاشمی» بیشتر بخوانید:
محسن برای حضور در انتخابات تابع نظر مادرش است!
مردم واگن خلوت را انتخاب کنند تا در مترو احساس خفگی نکنند!

از اول انقلاب شاهد تقدیس و غلو درباره امام و رهبری بودیم!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


فعلن از عملکرد دولت مورد حمایتتون مواردی که دارین حداکثر به اندازه انگشت های یک دست چیزی را بیان کنید!
ب
Iran, Islamic Republic of
جناب مردم اگر درست فکر کنند ودوباره از شما ها کسی در انتخابات شرکت کند همان جوابی که به جناب هاشمی بزرگ دادند به شماها هم می دهند؟
Iran, Islamic Republic of
آقا محسن ، انشاءالله برا ریاست جمهوری ، عزم خود را جزم کن.
اصغر