چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 15 Jul 2020
 
۱

پیدا شدن خانواده «شهید افغانی» تکذیب شد

چهارشنبه ۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۲
کد مطلب: 731692
در پی درج مطلبی در یکی از رسانه ها مبنی بر پیدا شدن سر نخی از خانواده شهید نسیم افغانی و طی شدن مراحل آزمایش DNA توسط کمیته جستجوی مفقودین، روابط عمومی معراج شهدا در گفت وگو با خبرگزاری فارس این خبر را تکذیب کرد.
پیدا شدن خانواده «شهید افغانی» تکذیب شد
به گزارش جهان نيوز، در پی درج مطلبی در یکی از رسانه ها مبنی بر پیدا شدن سر نخی از خانواده شهید نسیم افغانی و طی شدن مراحل آزمایش  DNA توسط کمیته جستجوی مفقودین، اسدی مسئول روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین در گفت وگو با خبرگزاری فارس این خبر را تکذیب کرده و اعلام کرد: تاکنون افراد متعددی ادعاهای مختلفی در این خصوص مطرح کرده اند که هیچ کدام قابل استناد نبود و مغایرت های فراوان داشت. به همین علت تا کنون آزمایش DNA از هیچ فردی در این خصوص گرفته نشده است.  

اسدی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و اینکه اگر خبری به اشتباه در رسانه ها درج شود موجب جریحه دار شدن احساسات عده ای خواهد شد، گفت: چنانچه خبری در رسانه ها در این خصوص منتشر شود که صحت آن از طرف کمیته جستوجوی مفقودین تایید نشده باشد آن رسانه تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. 

مسئول روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین بیان داشت: ما شماره تلفنی اعلام کردیم تا اگر کسی نشانه ای از خانواده این شهید عزیز پیدا کرد با ما در میان بگذارد، چنانچه این رسانه هم خبری به دست آورد باید پیش از انتشار آن با مسئولان مربوط مطرح و از صحت آن مطمئن می شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *