چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2 Dec 2020
 
۰
۱

قالیباف: چرا به ویلاهای غیرمجاز انشعاب داده می‌شود

چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۶
کد مطلب: 730254
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در حوزه انشعابات غیرمجاز به ویلاهای حاشیه رودخانه ها سؤال داشتند که چرا به آنها انشعاب داده می‌شود.
قالیباف: چرا به ویلاهای غیرمجاز انشعاب داده می‌شود
به گزارش جهان نيوز، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 21 خرداد 99)‌ در جریان گزارش وزیر نیرو به مجلس اظهار داشت: برخی از نمایندگان محترم در این زمینه سوالات کتبی داشتند که امیدواریم به آنها توجه داشته باشید.

وی افزود: نمایندگان در حوزه گرمسیری، کرمانشاه و در بحث نظارتی بحث داشتند؛ عزیزان در حوزه انشعابات غیرمجاز که به ساختمان‌های مجلل غیر مجاز در نقاط مختلف به عبارتی به ویلاها در حاشیه رودخانه‌ها سؤال داشتند که چرا به آنها انشعاب داده می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان محترم در حوزه آب ریزه و تقسیم آن سؤال داشتند که در حقیقت باید نگاه ملی محلی داشته باشد و در نمونه آن الان دیدیم که نمایندگان به آن اعتراض داشتند. این بحث در حوزه سیستان و بلوچستان و بخش‌های مختلف وجود دارد.

وی تصریح کرد: نمایندگان در خصوص اخذ بهای پلکانی سؤال داشتند که یک بحث مشخص و روشنی بوده و ظاهرا متوقف شده و تأثیر منفی بر روی خود مجموعه وزارتخانه داشته است که خواستند توضیح داده شود و نکته دیگر هم در رابطه با سیاست‌های جزیره‌ای و دوگانه بین وزارت نیرو و وزارت جهاد در نوع الگوی کشت و میزان آب که باعث ضرر و زیان جدی به کشاورزان شده و دو سیاست متفاوت از دو وزارتخانه برای کشاورزان است که از موضوعات جدی است و به صورت عمومی مطرح است.

قالیباف خاطرنشان کرد: یک سؤال متعدد نیز نمایندگان داشتند و آن هم کندی پیشرفت پروژه‌ها بود که خیلی از پروژه‌ها حتی بودجه نگهداری هم برای ساخت نداشتند که اینها عموم سوالات کتبی نمایندگان بود و شما (اردکانیان وزیر نیرو) در توضیحات خود آنها مدنظر قرار دهید.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخانه ملت ازسال 1392 تاکنون هیچ ثاثیری برای حل مشکلات اقتصادی مردم ایران، کشور و... نداشته است.