شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 4 Jul 2020
 
۱
۳

وضعیت پایتخت در اولین روز اجرای طرح ترافیک

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶
کد مطلب: 729765
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت, شروع زودهنگام بارِ ترافیکی قبل از ساعت 6 و روان شدن ترافیک از ساعت ۸:۳۰ تاکنون را مهمترین نتایج اجرای طرح ترافیک اعلام کرد.
وضعیت پایتخت در اولین روز اجرای طرح ترافیک
به گزارش جهان نيوز، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت با توجه به اجرای محدودیت طرح ترافیک اظهارداشت: امروز با توجه به اعلام اجرای طرح ترافیک در پایتخت شاهد شروع بار ترافیکی نیم ساعت زودتر از روزهای گذشته در معابر بودیم که نشان دهنده برنامه ریزی مردم به خصوص کارمندان برای تردد و مراجعه به محل کار خود  بوده است.

سرهنگ رازقی تصریح کرد: در روزهای گذشته هر روز ساعت 6:15 شروع بار ترافیکی در تهران را شاهد بودیم اما امروز قبل از ساعت ۶ صبح ترافیک پرحجم را در معابر و بزرگراه‌هایی همچون نواب, همت,حکیم, شهید فهمیده ,شهید لشکری, امام علی( ع) و خیابانهای آزادی و دماوند شاهد بودیم.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت افزود: با شروع اجرای طرح ترافیک از ساعت ۸:۳۰ تا این لحظه ترافیک در محورهای مرکزی شهر نسبت به هفته گذشته کاهش داشته و در معابر بزرگراهی و خارج محدوده طرح نیز به نسبت هفته گذشته خلوت تر است.

سرهنگ رازقی مهمترین نتایج اجرای طرح ترافیک را شروع زودهنگام بار ترافیکی در معابر و بزرگراه ها و تخلیه و روان شدن ترافیک در هسته مرکزی و سایر معابر از ساعت ۸:۳۰ تا این لحظه عنوان کرد.
مرجع : فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


مجید
Iran, Islamic Republic of
وضعین 20روز در فصل در محدوده زوج وفر مشخص نیست
Iran, Islamic Republic of
از انجا ماشین ندارم و با مترو و اتوبوس رفت امد میکنم به جاش مترو اتوبوس بسیار شلوغ تر از روزهای قبل بود .
morteza
Iran, Islamic Republic of
.......