پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ - 9 Jul 2020
 
۰
۱

گوشت گوسفندی ارزان شد

دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۱
کد مطلب: 729445
رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: هر کیلوگرم شقه بدون دنبه گوسفند با قیمت بین ۱۰۰ تا ۱۰۴ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می‌شود.
گوشت گوسفندی ارزان شد
به گزارش جهان نيوز، علی اصغر ملکی رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی اظهار کرد: بازار از نظر قیمتی در شرایط آرامی قرار دارد، اما تقاضا بسیار کم است.
 
رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی افزود: با توجه به اینکه کارهای قرنطینه از سوی دامپزشکی به سرعت در حال انجام است، عرضه به میزان کافی وجود دارد و مشکلی از این نظر وجود ندارد.

وی درباره قیمت گوشت گوسفند، گفت: قیمت در شرایط متعارفی قرار دارد و با افزایش قیمتی مواجه نبودیم بلکه حتی قیمت کاهش نیز داشته است.

ملکی بیان کرد: واحدهای صنفی هر کیلوگرم شقه بدون دنبه را با قیمت بین ۱۰۰ تا ۱۰۴ هزار تومان به مصرف کننده عرضه می‌کنند.

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی بیان کرد: همچنین قیمت دام زنده در میادین بین ۴۰ تا ۴۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی درباره وضعیت قاچاق دام تصریح کرد: در حال حاضر خبری از قاچاق دام نیست و به دلیل گرم شدن هوا کشورهای همسایه خواهان دام نیستند.

ملکی گفت: به دلیل شرایط مساعد بارندگی که وجود داشت امسال علوفه فراوان است به همین دلیل دامداران زیاد رغبتی به عرضه دام ندارند و هر زمان که نیاز داشته باشند دام خود را عرضه می‌کنند.

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی تاکید کرد: در شرایط فعلی تغییر خاصی در شرایط بازار ایجاد نخواهد شد مگر اینکه صادرات صورت گیرد یا قاچاق مجددا آغاز شود در آن زمان شاید در وضعیت بازار تغییر ایجاد شود.
 
منبع: میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
هر کیلوگرم شقه بدون دنبه گوسفند با قیمت بین ۱۰۰ تا ۱۰۴ هزار تومان به مصرف کننده هنوزهم غیرقانونی است.