پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ - 2 Jul 2020
 
۰
۶

آمریکا حتی حکومت نظامی‌اش هم قشنگ است!

دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۹
کد مطلب: 729361
در حالی که این روز‌ها در سراسر جهان سخن از خشونت پلیس امریکاست و این خشونت، شهر‌های بسیاری از امریکا را در اعتراض فروبرده، خبرنگار ضدانقلاب ساکن آمریکا به نوشتن از مهربانی‌های پلیس امریکا پرداخت.
آمریکا حتی حکومت نظامی‌اش هم قشنگ است!
به گزارش جهان نيوز، فرشته قاضی، خبرنگار ضدانقلاب ساکن امریکا، در میان آشوب و اعتراض مردم امریکا نسبت به قتل یک سیاهپوست توسط پلیس امریکا، و در حالی که این روز‌ها در سراسر جهان سخن از خشونت پلیس امریکاست و این خشونت، شهر‌های بسیاری از امریکا را در اعتراض فرو برده، به نوشتن از مهربانی‌های پلیس امریکا پرداخت. او در توئیتی، با انتشار عکسی از خود و یک پلیس امریکایی در رستورانی در آتلانتای امریکا، نوشت: «ما امشب در Avalon در آلفارتا از آتلانتا و مرکز شهر فاصله داریم، اما حکومت نظامی اینجا هم اعمال شد و این آقای پلیس مهربان درحالی‌که همکارانش همه را راهی خانه می‌کردند همه تلاشش را کرد که تولد من خراب نشود و نیمه تمام نماند. بماند به یادگار از تولد در حکومت نظامی!»

این در حالی ا‌ست که اصل این ناامنی ایجاد شده، به دلیل خشونت نژادپرستانه دولت امریکاست. توئیت‌های دیگری از فرشته قاضی هم جالب توجه است؛ چنان لطیف از حکومت نظامی در امریکا می‌نویسد که گویی هیچ محدودیت و مزاحمتی برای کسی نیست. او در توئیت هایش تأکید دارد که این اعمال مقررات منع آمد و شد، برای امنیت مردم است: «شهردار آتلانتا از ساعت ۹ شب امشب تا صبح حکومت نظامی اعلام کرد و از مردم خواست به‌خاطر امنیت‌شان در خانه‌های‌شان بمانند و نگذارند بچه‌های‌شان بیرون بروند.» فقط کافی است تصور کنیم هنگام آشوب و اعتراض در ایران، دولت حکومت نظامی اعلام می‌کرد. آیا این خبرنگاران پیاده نظام دولت امریکا برای تشکیل پرونده‌های حقوق بشری علیه ایران، همین قدر با لطافت از آن حمایت می‌کردند؟

نکته جالب توجه اینکه فردی که فرشته قاضی از مهربانی او نوشته، نیروی پلیس امریکا نیست و علامت روی بازوی او نشان می‌دهد که صرفاً نگهبان رستوران است.
 
منبع:روزنامه جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
واي واي انها بدند بد
Iran, Islamic Republic of
جالبه! به بعضی از سایتهای اصلاح طلب سر میزنم، تو این چند روز فقط دارن خبر قتل رومینا رو با ابعاد مختلف بررسی میکنند و هیچ خبری از وحشی گری و آشوب در کشور کدخدایشان نیست. انگار نه انگار که در جهان خبری است.
Iran, Islamic Republic of
ترامپ به‌دنبال نظام جهانی مبتنی بر یکجانبه‌گرایی است
حقوق بشر قانون جنگل آمریکایی صدای مردمش را بشنود
Iran, Islamic Republic of
ازاعتراضات مردمی علیه پلیس آمریکا و دولت دتکتاتور آمریکا در شهر های آمریکا استقبال می کنیم
United States
چون بی حجابیه اونجا بهتره!!!!؟ مخصوصا تابستانها!!!؟
Iran, Islamic Republic of
بجزپلس آدم کش ومهربانش قطع اینترنت ونقض دمکراسی وحقوق شهروندی اگرتوسط دولت امریکا باشه ازنظراین افراد غربگرا قشنگه