دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - 13 Jul 2020
 
۱
۲

خواناسازی تابلوهای معابر مزین به نام شهدا

سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۸
کد مطلب: 728740
جعفری از اجرای طرح خواناسازی تابلوهای معابر مزین به نام شهدا در پایتخت خبر داد.
خواناسازی تابلوهای معابر مزین به نام شهدا
به گزارش جهان نيوز، یاسر جعفری معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری تهران در تشریح آخرین برنامه‌های سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: یکی از برنامه‌های در دست برنامه ریزی سازمان زیباسازی شهرداری تهران طرح خوانا کردن تابلوهای معابری است که به نام شهدا مزین شده‌اند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری تهران افزود: در طرح خوانا کردن تابلوهای معابر مزین به نام شهدا قرار است در گام اول در هفته دفاع مقدس بین ۸ تا ۱۰ هزار تابلو معابر مزین به نام شهدا به QR کد مجهز شوند تا به وسیله آن تصاویر، خاطرات و وصیت نامه شهید در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

جعفری با اشاره به اینکه نزدیک به ۴۰ هزار معبر پایتخت به نام شهدا مزین شده اند، تصریح کرد: اجرای طرح خوانا کردن تابلوهای معابر مزین به نام شهدا طرحی فرا منطقه‌ای است که تلاش می‌شود طرح با معابری آغاز شود که اطلاعات دقیق و احصا شده‌ای از شهید آن در دسترس باشد.

او در پاسخ به این سوال که چه نهادهایی در اجرای طرح خوانا کردن تابلوهای مزین به نام شهدا مشارکت دارند؟ گفت: این طرح با همکاری بنیاد شهید، فاوا و سازمان بسیج شهرداری تهران انجام می‌شود.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهرداری تهران ادامه داد: از هفته گذشته جلسه‌های هماهنگی بین دستگاهی جهت برنامه ریزی برگزار شده و قرار است در کنار نصب QR کد، تابلوهای معابر نیز بهسازی شوند.

جعفری در پاسخ به این سوال که آیا در اجرای طرح خواناسازی تابلوهای معابر مزین به نام شهدا گرافیک تابلوها نیز تغییر می‌کند یا خیر گفت: تغییر گرافیکی تابلوهای مزین به نام شهدا اقدامی زمان بر است که نمی‌توان آن را در کوتاه مدت به سرانجام رساند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ان شاءالله در این طرح کلمۀ مقدس «شهید» را خوانا، پر رنگ و برجسته قبل از نام شهید بنویسند نه اینکه نام درشت تر از کلمۀ «شهید» باشد که جفایی بزرگ به آرمان خون شهداست.
United States
...........