پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 3 Dec 2020
 
۱
۴

ادامه پس لرزه‌های حمله سایبری به اسرائیل

جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب: 728510
حمله سایبری اخیری علیه زیر ساخت‌ها و پایگاه‌های مختلف رژیم صهیونیستی در شبکه اینترنتی همچنان رژیم صهیونیستی را در موضع انفعال قرار داده است.
ادامه پس لرزه‌های حمله سایبری به اسرائیل
به گزارش جهان نيوز، مسئولین رژیم صهیونیستی گاهی با وعده و تهدید و گاه با تلاش برای کم کردن حجم خسارت وارده سعی دارند جامعه صهیونیستی را از شوک وارد شده که هم زمان با روز جهانی قدس انجام شد، خارج کنند.

پایگاه اطلاع رسانی عبری زبان کیکار در گفتگویی با دانی یاتو رئیس سابق موساد تلاش کرد با عبور سریع از این مسئله با بزرگ نمایی حمله سایبری ناکام علیه بندر شهید رجایی بحران امنیت سایبری رژیم صهیونیستی را پشت آن حباب کاذب پنهان کند.

با این حال یاتوم در این گفتگو اعتراف کرد حمله اخیر که به ایران یا گروه متحدین ایران منسوب است می تواند تهدید درجه یکی برای اسرائیل محسوب شود و از این پس می توان گفت که شبکه اینترنت به یکی از مهمترین صحنه های جنگ های مدرن تبدیل شده و روز به روز اهمیت آن در این درگیری و جنگ افزوده می شود.

به گفته رئیس سابق موساد، امروز کافی است شما یک رایانه مرکزی (سرور) را به تسخیر خود در آورید تا از آن طریق یک مرکز را به طور کامل به تعطیلی بکشانید.

یاتوم با استناد به آنچه آن را گزارش های خارجی دانست اعتراف کرد ضربات مهلکی به ساختار سایبری اسرائیل وارد شده است .

او هدف اصلی از این اقدام را نشان دادن بخشی از قدرت سایبری طرف مهاجم دانست اما در عین حال تلاش کرد تا از میزان شوک وارد شده به ساختار رژیم صهیونیستی کاسته و با مقایسه گزارش های مربوط به احتمال مرگ ۱۰۰ هزار نفر در فلسطین اشغالی بر اثر شیوع ویروس کرونا گفت در این تهاجم نیز کمی بزرگ نمایی شده است.

در همین راستا پایگاه اطلاع رسانی واللا نیز در گزارشی به نقل از آوی کوخافی رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد ، ارتش رژیم صهیونیستی تمامی امکانات و ابزار خود را برای واکنش به حمله سایبری مورد استفاده قرار خواهد داد.

رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی حملات سایبری روز گذشته علیه رژیمش را کمتر از حملات موشکی انجام گرفته علیه شهرها و شهرک های صهیونیست نشین ندانست و ادعا کرد به آن پاسخ داده خواهد شد.
 
منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Bulgaria
رژیم اشغالگر رفتنی است
محمد
Iran, Islamic Republic of
به زودی زمین کودک کشان را با موشک کاملا ایرانی شخم خواهیم زد. پیشنهاد حاج قاسم را عملی خواهیم کرد
محمد
Iran, Islamic Republic of
.................
Iran, Islamic Republic of
.............