جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - 25 Sep 2020
 
۰
۷

چرا سردار سلیمانی را شهید قدس می‌نامند؟

دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۸
کد مطلب: 728063
سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیازی به معرفی ندارد، او همان شخصی است که جانش را در راه یاری حق و مستضعفین فدا کرد.
چرا سردار سلیمانی را شهید قدس می‌نامند؟
به گزارش جهان نيوز، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی طاغوت‌های زمان به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی را در هم کوبید، یاور رزمندگان فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، یمن و دیگر مناطق جهان بود، توطئه‌های آمریکایی صهیونیستی و تکفیری برای تجزیه کشور‌های عربی را خنثی کرد و سرانجام به خاطر این همه فداکاری و جانفشانی توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی قطعه قطعه شد.

ترامپ تروریست، شهید سلیمانی را که میهمان دولت عراق بود به طرز ناجوانمردانه‌ای ترور کرد، اما ایران اسلامی نیز در پاسخ به این ترور شنیع، پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق را با موشک در هم کوبید تا شاید حکام عرب که حتی با شنیدن صدای تلفن رییس جمهور آمریکا به لرزه درمی آیند اندکی به خود آیند و اربابشان آمریکا نیز از این پس حساب کار خود را داشته باشد.

شهید سلیمانی همان سمبل جهاد و مقاومت است که با ایجاد گروه‌های مقاومت، طعم تلخ شکست و ذلت را به دشمنان آمریکایی و صهیونیستی چشاند و باعث شد تمام مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی در تیررس موشک‌های مقاومت فلسطین و لبنان قرار گیرد و افسانه شکست ناپذیری ارتش صهیونیستی در هم شکسته شود.

سردار سلیمانی همان شخصی است که توطئه آمریکایی صهیونیستی برای تجزیه سوریه و عراق با استفاده از گروه‌های تکفیری مانند داعش را خنثی کرد که به همین دلیل ائتلاف آمریکایی صهیونیستی و مرتجعان عرب کینه وی را به دل گرفتند و، چون در صحنه‌های نبرد قادر به رو در رو شدن با وی نبودند، این سردار اسلام را در تاریکی شب به شهادت رساندند، اما دشمنان به این نیز اکتفا نکرده و این سمبل مقاومت اسلامی، جهانی و بشری را از طریق مزدورانشان هدف حمله گسترده تبلیغاتی خود قرار دادند، مزدورانی که خودشان را به مشتی دلار‌های کثیف فروخته اند، مانند آل سعود و برخی رژیم‌های عرب حوزه خلیج فارس که بردگان ترامپ و نتانیاهو هستند. خشم و کینه دشمنان به ویژه آل سعود و العربیه نسبت به این سردار بزرگ اسلام به ویژه پس از پادکست شبکه الجزیره درباره شهید سلیمانی بیش از پیش آشکار شد.

البته مجددا می‌گوییم سردار سلیمانی نیازی به پادکست الجزیره یا دیگر شبکه‌های تلویزیونی ندارد، اما این موضوع سیطره کامل صهیونیست‌ها بر شبکه‌هایی مانند العربیه عربستان سعودی و شبکه‌های اجتماعی وابسته به آنان و خشمشان از به حساب آوردن شهید سلیمانی به عنوان سمبل جهاد را به اثبات رساند.

این خشم برآمده از شبکه‌های اجتماعی کثیف سعودی و مزدوران دلار‌های پلید نفتی آل سعود و دیگر کشور‌های عرب حوزه خلیج فارس است که به بیماری طایفه گرایی و کینه توزی مبتلا شده اند مانند سفیان السامرائی، محمد صبرا، جابر بن ناصر المری، لقاء مکی، سیف الدین الترکمانی و محمد مختار الشنقیطی، محمد الملا و ... که سردار سلیمانی را هدف حمله تبلیغاتی قرار داده اند، اما با شکست مواجه شدند.

برخی از این مزدوران، پرچم عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی را برافراشتند، عده‌ای از آنان، فلسطینیان را خائن و وطن فروش توصیف می‌کنند، شماری می‌گویند فلسطین، یک سرزمین یهودی بوده و فلسطینیان جایی در آن ندارند، عده‌ای دیگر به سفر خود به رژیم صهیونیستی افتخار می‌کنند، برخی سرمست از طایفه گری خود هستند و گویا به درد بی درمان طایفه گرایی مبتلا شده اند، عده‌ای نیز همان بعثی‌های نژادپرست صدامی هستند که نفرتی کورکورانه از ایران و ایرانی دارند، اما صرف نظر از این مسائل، همگی یک وجه مشترک دارند و آن اینکه مانند نتانیاهو از شنیدن خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی خوشحال شدند، اما با این تفاوت که از نتانیاهو نیز پست ترند چرا که نتانیاهو حداقل به عنوان یک دشمن، شهید سلیمانی را تهدیدی بزرگ برای ماهیت و موجودیت رژیم صهیونیستی می‌دانست و به همین دلیل مانند یک دشمن با شهید سلیمانی رفتار کرد.

اما دشمنان هر قدر علیه شهید سلیمانی تبلیغات کنند، ملت‌های عربی، اسلامی و آزادیخواهان جهان، هرگز شهید سلیمانی را فراموش نمی‌کنند چرا که او همان کسی است که زندگی اش را در راه دفاع از فلسطین فدا کرد آنهم زمانی که اعراب، فلسطین را فروختند، سلیمانی همان است که از شرف و ناموس زنان سوری و عراقی در برابر گرگ‌های داعشی دفاع کرد در حالی که مزدورانی مانند آل سعود، تروریست‌های وهابی داعشی را انقلابی و مجاهد توصیف می‌کردند، شهید سلیمانی همان شخصی است که از یکپارچگی ارضی سوریه و عراق دفاع کرد در زمانی که دشمنان می‌کوشیدند این دو کشور را تجزیه کنند، شهید سلیمانی همان سرداری است که از مقدسات اسلامی دفاع کرد در حالی که وهابیت سعودی می‌کوشید این مقدسات را به نجاست بکشاند، سپهبد سلیمانی همان اعجوبه‌ای است که می‌خواست مسلمانان و اعراب با کرامت و عزت زندگی کنند و به جای سجده در برابر ترامپ فقط در برابر خداوند متعال به خاک بیفتند تا رژیم صهیونیستی به قدرت سلطه گر در منطقه تبدیل نشود آنهم در زمانی که پادشاهان و شاهزادگان سعودی و شیخ نشین‌های عرب حوزه خلیج فارس برای لیسیدن کفش‌های نتانیاهو، با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

به رغم لجن پراکنی‌های رسانه‌های سعودی و مزدوران صهیونیسم و غرب در کشور‌های عرب حوزه خلیج فارس، پس مانده‌های بعثی صدامی و مبتلایان به بیماری طایفه گری که این بیماری از نتانیاهو و صهیونیسم به آنان سرایت کرده است، اما شهید سلیمانی همچنان چراغ پرفروغ تمام آزادیخواهان جهان اعم از سنی و شیعه به ویژه قهرمانان فلسطین باقی خواهد ماند.

به همین دلیل بود که اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی حماس با شرکت در مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی گفت که سردار سلیمانی، فلسطین و مقاومت را به اوج قدرت و اقتدار رساند و خود را به خاطر فلسطین و مردم آن قربانی کرد و به همین علت بود که آن شهید را در سخنرانی خود سه بار شهید قدس خواند.

منبع: العالم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ای سردار سلیمانی عزیز که نامت خواب را از چشم آمریکای جهانخوار و اذنابش ربوده، پیام عزتمندانه و اقتدارآفرین تو، مرهمی بود بر زخمدلهایی که بر مرثیه حماسی و شکوهمند شهید حججی همچنان میسوزد. به امید روزی که انتقام از داعشآفرین یعنی آمریکای جهانخوار و ددمنش صورت گیرد تا دیگر مزدورانش مثل آلسقوط و آل خبیثه در یمن، سوریه، عراق، افغانستان، لبنان و ... اجازه جنایت نیابند.
Iran, Islamic Republic of
وقتی در کابارههای انگلیس یا فرانسه انفجاری رخ میدهد و عدهای کشته میشوند بلافاصله پیام تسلیت ازسوی رئیس دولت صادر میشود. اما در افغانستان فاجعه نسلکشی صورت میگیرد و در سوریه سر از تن مدافع حرم شهید حججی جدا میشود ولی دریغ از یک پیام که مبادا دل طراحان «مادر مذاکرات» آزرده شود!!
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
جوانان جانبرکفی چون شهید حججی در 8 سال دفاع مقدس و در فتنه منطقه جانفشانی کردند که این آسایش و امنیت در کشور فراهم شد. آیا سلفی حقارت نمایندگان با پشتیبانان قاتلان شهید حججی در جهت تضعیف جبهه مقاومت نبود؟
Iran, Islamic Republic of
جنایت مدعیان دروغین حقوق بشر باید به گوش جهانیان برسد.
جنایت آمریکایی ها باید به گوش جهانیان برسد.
جنایت سعودی ها باید به گوش جهانیان برسد.
جنایت اماراتی ها باید به گوش جهانیان برسد.
جنایت صهیونیست ها باید به گوش جهانیان برسد.
Iran, Islamic Republic of
در زمان حمله داعش، آمریکا یک دلار به عراق کمک نکرد
Iran, Islamic Republic of
پامپئو در برابر ایران شکست خورده است