کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

عکس تاسف بار از همجنس بازی در کانال معاون سابق روحانی!/ سقوط اخلاقی یا فقدان فهم حداقلی از خانواده؟

27 ارديبهشت 1399 ساعت 10:57

پانزدهم مه «روز جهانی خانواده» مقدمه ای شد که خانم مولاوردی مشاور آقای روحانی با اعلام تغییر ساختار خانواده عکسی با دونماد هم جنس بازی را بعنوان ساختارهای متفاوت خانواده منتشر نماید.


گروه سیاسی جهان نیوز: دکتر علیرضا زاکانی، نماینده منتخب مردم قم در مجلس یازدهم با انتشار توئیتی به نکته مهم و تاسف باری از پست تلگرامی شهیندخت مولاوردی، چهره اصلاح طلب و معاون سابق روحانی در امور زنان و خانواده اشاره کرده است.

زاکانی نوشته است: « 15مه روز جهانی خانواده مقدمه ای شد که خانم ملاوردی مشاور آقای روحانی با اعلام تغییر ساختار خانواده عکسی با دونماد هم جنس بازی را بعنوان ساختارهای متفاوت خانواده منتشر نماید. این سقوط اخلاقی یا فقدان فهم حداقلی از خانواده می بایست از سوی آقای روحانی محکوم شود».


 
گفتنی است سیاست ها، مواضع خاص و همچنین اظهارات مولاوردی در سال های مدیریت او در راس معاونت امور زنان و خانواده در دولت یازدهم بارها و بارها مورد انتقاد جدی قرار گرفته بود. سیاست هایی که به نام زنان و در دفاع از حقوق آنها ولی در عمل علیه زنان مسلمان ایرانی بود.

دفاع از دختران خیابان انقلاب(!) که به کشف حجاب می‌پرداختند و یا لایک پست مسیح علینژاد، ضدانقلاب فراری و مجری طرح «چهارشنبه های سفید» هم از جمله افتخارات دیگر این عضو حزب منحله مشارکت است.

لازم به ذکر است مولاوردی برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم نیز ثبت نام کرده بود که توسط شورای نگهبان ردصلاحیت شد.

بیشتر بخوانید:
مولاوردی زیرکی نشان داد/ خودش را بازخرید کرد!
فریاد مولاوردی از دست رد به چهره‌های مسئله‌دار
زنان دوآتیشه اصلاح‌طلب کجا هستند؟/ سکوت! قاتل خودی است
مولاوردی از حماسه اربعین، زباله‌های کنار جاده را دید


کد مطلب: 727801

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/727801/عکس-تاسف-بار-همجنس-بازی-کانال-معاون-سابق-روحانی-سقوط-اخلاقی-یا-فقدان-فهم-حداقلی-خانواده

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com