يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 Sep 2020
 
۰
۸۵
روحانی:

از فردا مساجد مناطق سفید بازگشایی می‌شود/ این هفته هم نماز جمعه دارند/ احتمال بازگشایی برخی مدارس از ۲۷ اردیبهشت+ فیلم

يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب: 726459
رئیس جمهور با تشکر از مردم بابت رعایت ۸۳ درصدی پروتکل های بهداشتی گفت: این موضوع دال بر همکاری مردم با وزارت بهداشت است. همه پای کار آمدند؛ نیروهای بسیج و مردم پای کار آمدند.
از فردا مساجد مناطق سفید بازگشایی می‌شود/ این هفته هم نماز جمعه دارند/ احتمال بازگشایی برخی مدارس از ۲۷ اردیبهشت+ فیلم
به گزارش جهان نيوز، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبج امروز در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ذکر خداوند است که دوا و شفا است. شفای اصلی بدست خداوند است. از اول اسفند کادر درمان با تمام وجود به صحنه آمدند و کار بزرگی انجام دادند و انجام می‌دهند.

روحانی در این باره گفت: این نشان از همکاری مردم و تلاش کادر پزشکی است که ما را به این نقطه مطلوب رسانده است. البته تا امروز شرایط به طور نسبی مطلوب است. اما آن نقطه مطلوبی که مورد نظر ما است هنوز فاصله وجود دارد و باید کار شود تا به آن نقطه برسیم.

* تشکر از مردم بابت رعایت ۸۳ درصدی پروتکل های بهداشتی
وی با تشکر از مردم بابت رعایت ۸۳ درصدی پروتکل های بهداشتی ادامه داد: در بعضی شهرها ۹۲ درصد مراعات شده است. تهران شهر بزرگی است که یک مقدار کمتر بوده است. این موضوع دال بر همکاری مردم با وزارت بهداشت است. همه‌ پای کار آمدند؛ نیروهای بسیج و مردم پای کار آمدند. صرف نظر از ارزش مادی بسته های حمایتی، فضای معنوی این کار نیکوکارانه با ارزش و مهم است.

دانلود فیلم/ قدردانی رئيس جمهور از مردم


رئیس جمهور تصریح کرد: از همه آنهایی که به احسان و نیکوکاری در حسینیه‌ها و مساجد  مشغول هستند و در سراسر کشور علما، روحانیان، طلاب، خیرین، نیروهای بسیج و مسلح، مردم خیر همه پای کارآمدند و بسته‌های حمایتی درست می‌کنند، تشکر می‌کنم.

*مراجعه کننده به بیمارستان در طول شبانه روز گذشته حدود ۳۰۰ نفر بود
وی بیان داشت: طبق آماری که در جلسه اعلام شد، مراجعه کننده به بیمارستان در طول شبانه روز گذشته حدود ۳۰۰ نفر بوده که به بیمارستان مراجعه کردند و این نشان از همکاری مردم و تلاش کادر پزشکی است که ما را به این نقطه مطلوب رسانده است. البته تا امروز شرایط به طور نسبی مطلوب است. اما آن نقطه مطلوبی که مورد نظر ما است هنوز فاصله وجود دارد و باید کار شود تا به آن نقطه برسیم.

روحانی در مورد غربالگری در کشور در این مدت گفت: در نوبت اول ۷۸ میلیون نفر و در مرحله دوم هم ۳۰ میلیون نفر تحت غربالگری قرار گرفتند که در این مرحله هدفمند تر از مرحله اول بود.

*ما با بدبینی مبارزه با کرونا را طراحی کردیم
رئیس جمهور با اشاره به اینکه هنوز مشخص نیست تا چه زمانی واکسن ویروس کرونا تولید می شود، اظهار داشت: ما با بدبینی مبارزه با کرونا را طراحی کردیم و کار بزرگی انجام شد. الان هم باید خودمان را برای یک روز سخت آماده کنیم . 

روحانی تصریح کرد: باید در دو بخش حواسمان بسیار جمع باشد، یکی بخش تجهیزات و تعداد کافی و مورد نیروی انسانی درمان‌گر که باید مرخصی رفته و تجدید روحیه شده باشند و همچنین تجهیزات و کیت‌های آزمایشگاهی و دستگاه‌های سی‌تی‌اسکن  مورد نیاز که باید آن هم به اندازه کافی تولید و تامین شده باشند.  

وی بیان داشت: باید امکانات و تجهیزاتی مورد نیاز برای مقابله با این بیماری از ماسک و گان تا کیت‌های مخصوص تا تخت بیمارستانی و نیروی انسانی را باید با بدبینی پیش‌بینی و برنامه‌ریزی کنیم و ضرر نمی‌کنیم.

* بازگشایی مساجد و نماز جمعه ۱۳۲ شهرستان 
وی تاکید کرد: ۱۳۲ شهرستان که مناطق سفید و کم ریسک هستند از فردا مساجد و نماز جمعه هایش بازگشایی می شود. رعایت پروتکل های بهداشتی در مساجد دارایی دو زیبایی معنوی و نظم است؛ نمازگزار با رعایت فاصله عمل واجب را رعایت می کند و اینکه به مسجد می رود عمل مستحب انجام میدهد. وقتی این مستحب و واجب در کنار هم قرار میگیرد، خیلی زیباتر است.

دانلود فیلم/ بازگشایی مساجد در ۱۳۲ شهر کم خطر


*ممکن است روزی با اوج بیماری مواجه شویم
روحانی گفت: همچنین بر اساس تصمیمات امروز در برخی از صنوف نظیر آرایشگاه ها و مراکز ورزشی حتی در مناطق قرمز بازگشایی هایی بصورت پلکانی و با آرامش خواهیم داشت، اما در عین حال فراموش نمی‌کنیم که کرونا همچنان هست و ممکن است روزی با اوج بیماری مواجه شویم.

رئیس جمهور با اشاره به حجم غربالگری در کشور اظهار داشت: در این کشور به این پهناوری مسئله مهمی است که این هم به خاطر مراکز بهداشتی است که در سراسر کشور وجود دارد و پرونده الکترونیکی است که از قبل تشکیل داده شده است که اینها همه کمک کرده که این غربالگری خوب انجام گیرد.

* ۱۰۰۰ دستگاه ونتیلاتور اضافه شده است
وی ضمن بیان اینکه در دوم اسفندماه سال گذشته نیروهای مسلح وارد مبارزه با کرونا شدند، اضافه کرد: در مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور تعداد دستگاه‌های تنفس مصنوعی ونیتیلاتور با اوایل ماه اسفند خیلی متفاوت شده است؛ تعداد ۱۰۰۰ دستگاه ونتیلاتور اضافه شده است که به معنای افزایش تخت‌های مراقبت ویژه  است. به طوری که اکنون حدود ۴۰۰ تخت ویژه اضافه شده است که نشان می‌تواند کادر درمانی و تولید کننده کار بزرگی انجام داده و نیازها را تامین کرده‌اند.  

رئیس جمهور ضمن بیان اینکه الحمدالله در کشور دو قطبی نداشتیم بیان داشت:  امروز می‌بینید در آمریکا چه دو قطبی بزرگی صورت گرفت که الحمدالله در کشور ما شکل نگرفت. این کرونا تنها مساله بهداشت و سلامت انسان نیست بلکه کل عالم را تحت تاثیر قرار داده است و در پساکرونا سیاست دیگر مثل قبل نیست و صادرات و واردات دنیا و سرمایه‌گذاری همه تغییر خواهد کرد.

وی ادامه داد: الان می‌بینید در دنیایی که ادعا می‌کردند تنها راه زندگی اتحادیه است، همه به سمت ملی‌گرایی رفته‌اند و دو کشور به ظاهر دوست در هوا ماسک را می‌قاپند. حتی در اتحادیه اروپا هم هر کشوری تنها به فکر خود بود، سیاست‌های جهانی به طور آشکار زیر سوال رفت. امروز همه تحریم آمریکا را با زبان قاطع محکوم می‌کنند.

روحانی اقتصاد پس از کرونا را تغییر یافته دانست و گفت: برای همین من از وزارت کشور خواستم طرح‌های اقتصادی زودبازده را بررسی کند، در کشور ما یک حرکت خوبی آغاز شده که باید از همه بنگاه‌های تولیدی و کارگران و صنعتگران تشکر کنم.

وی اضافه کرد: این کرونا هزار گرفتاری داشت و اما لوکوموتیو دولت الکترونیک ما شده است. امروز ارتباطات مردم رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است و ما باید خود را برای پساکرونا آماده کنیم.

*در پساکرونا سیاست و دنیا تغییر می کند
روحانی تاکید کرد: مساله عدالت در درمان مردم در کرونا در جلسه امروز مطرح شد. من خواندم یک پزشکی در نیویورک خواسته تست بدهد و بعد از چند ساعت تست داده و ۶ روز طول کشیده به او جواب بدهند و هزینه هم داده است اما در کشور ما نسبت به درمان نگاه نمی‌کنیم این فرد ایرانی است یا خیر و مذهبش چیست؟ ما اتباع خارجی را بصورت رایگان درمان می‌کنیم. در آمریکا بین سیاه و سفید و بین اتباع تفاوت قائل می‌شوند.

وی اظهار داشت: این عدالت در کشور ما به خاطر ایمان و معنویت ماه رمضان است. ما می رسیم به نقطه ای که در اول انقلاب گفتند نه شرقی نه غربی ، می رسیم به نقطه ای که به ما گفتند اقتصاد مقاومتی به درد ما می خورد. به ما گفتند جوری بایستید که تکانه ها مضطربتان نکند. ما به خودمان اتکا کردیم و بر مبنای تولید داخلی خودمان حرکت می کنیم.

روحانی گفت: در پسا کرونا سیاست و دنیا تغییر می کند. صادرات و واردات تغییر می کند.  کاری‌هایی در کشور ما برای مبارزه با ویروس کرونا شد و کارهایی هم در کشورهای دیگر انجام شد اما اقدامی که در ایران انجام گرفت، بحث غربالگری بود که بسیار بارزتر بود.  

* احتمال بازگشایی برخی مدارس کشور از ۲۷ اردیبهشت
رئیس جمهور در مورد بازگشایی مدارس گفت: امروز پیشنهاد شد در جلسه که مناطق سفید و کم ریسک از ۲۰ اردبیهشت بازگشایی شود اما کمی نگران بودیم و قرار شد از ۲۷ اردبیهشت آغاز شود؛ این زمان هم قرار شد برایش تصمیم گیری شود و جلساتی برگزار شود.  صدا و سیما کمک کند، نگرانی برای مردم نباشد. پروتکل های بهداشتی حتما مورد مطالعه قرار بگیرد.

روحانی با اشاره به وجود کارشناسان و پزشکان با روحیه آرامش دادن به جامعه در کشور اظهار داشت: خدا این متخصصین را زیاد کند. یکی از مصادیق تقوا این است که حواسمان باشد دستمان را در این شرایط به صورتمان نزنیم. ما در این شرایط به سه چیز نیاز داریم؛ صبر، آموزش و امید. شرایط آسانی نیست.

رئیس جمهور ادامه داد: همه تلاشمان را می کنیم برای  تمام شغل ها و کارگرانی که تحت فشار قرارگرفتند کاری کنیم. روزی است که باید کمک کنیم؛ عده ای در معیشت گرفتارند، عده ای در تولید گرفتارند. ما صبر نیاز داریم، سخت است تفریح نرفتن، سخت است مراکز گردشگری و سینمایی نیست. سخت است با پروتکل ها در بازار رفت و آمد کردن؛ اما سخت تر آن است که کسی شغلش را از دست داده است.

وی ضمن بیان اینکه کشورهای جهان پس از کرونا روابط متفاوتی از گذشته دارند، تصریح کرد: ببینید کشورهای تک بعدی که فقط متکی به نفت یا گردشگری بودند چه مشکلی پیدا کردند. خوبی کشور ما این است که تک بعدی نیست.

روحانی با اشاره به تعطیلی مراکز تفریحی برای مردم در کشور گفت:  ما صبر نیاز داریم، سخت است تفریح نرفتن، سخت است مراکز گردشگری و سینمایی نیست. سخت است با پروتکل ها در بازار رفت و آمد کردن؛ اما سخت تر آن است که کسی شغلش را از دست داده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
احسنت به روحانی و دولت تدبیر و امید
United States
برید و کرونا بگیرید
Iran, Islamic Republic of
تا 1400 با کرونا و رکود و تورم و بیکاری .
Iran, Islamic Republic of
انصافا مدیریت دکتر روحانی در رابطه با کرونا قابل تقدیر است ترامپ و دوستانش منتظر بحران کرونا در ایران بودند که بحمدالله این آرزو را به گور خواهند برد.
ارتش روحانی
Iran, Islamic Republic of
درود بر تدبیر
زنده باد امید
لشکریان
Iran, Islamic Republic of
زیباکلام: روحانی حتی یک وعده خود را عملی نکرده است.
خخ
Iran, Islamic Republic of
کدام تدبیر و کدام امید ؟!!!
Iran, Islamic Republic of
چه تدبیری ؟چه امیدی؟..
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
کارگران در شرایط تحریم با تلاش کشور را اداره می‌کنند
Iran, Islamic Republic of
به عنوان یک بازنشسته مدت 7 سال است که دولت یارانه‌ام را قطع کرده است و پیگیری‌ها نیز تا به حال نتیجه نداده است و متأسفانه به علت عدم دریافت یارانه، یارانه معیشتی هم برایم واریز نمی‌شود. واقعاً زندگی با این حقوق بازنشستگی دشوار است. از مسئولین امر درخواست رسیدگی دارم.
Iran, Islamic Republic of
مجلس یازدهم باید حقوق‌ها را ۴۰ درصد افزایش دهد!
سرور
Iran, Islamic Republic of
این حرف کاملا غیر کارشناسی است.
امیدواریم مجلس 11 با نظارت بر عملکرد دولت جلوی افزایش نرخ تورم را بگیرد.
Iran, Islamic Republic of
آقای توکلی پژو پارس 138 میلیون تومان ثابت کرد که در کشور نظارت، مدیریت، قانون و عدالت وجود ندارد.
آقای حسن روحانی پژو پارس 138 میلیون تومان ثابت کرد که در کشور نظارت، مدیریت، قانون و عدالت وجود ندارد.
Iran, Islamic Republic of
تعطیلی ۴۵ روزه کارخانه پویا نخ ایلام؛ وعده مسئولان برای استارت دوباره
Iran, Islamic Republic of
نرخ بیکاری جوانان ۲۶ درصد شد
مازندرانی
Iran, Islamic Republic of
...........
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی خیالت راحت؛ دیگر 45 هزار تومان یارانه به کار مردم نمی آید
Iran, Islamic Republic of
.........
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی دیگر عملکرد شما برای مردم فایده ای ندارد..
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی دیگر عملکرد شما برای مردم فایده ای ندارد..
United States
...
United States
...........
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی! علل ناکامی دولتتان را در جای دیگر جستجو کنید
Iran, Islamic Republic of
شما نظر بدهید/ نظرتان درباره سخنان امروز رئیسجمهور چیست؟
Iran, Islamic Republic of
انتقادهای شدید از روحانی در پی فرمان شروع فعالیت های اقتصادی
Iran, Islamic Republic of
آقای رئیس جمهور حل مشکلات اقتصادی چه شد؟
روحانی نتوانست مشکلات مردم را با توافق هسته ای برطرف کند و این مسئله به ناامیدی مردم ازدولت منجرشد.
Iran, Islamic Republic of
قیمت سکه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ به ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان رسید
Iran, Islamic Republic of
متأسفانه امروز همه گرانی ها را به گردن کرونا و تحریم ها می اندازند اما به نظر می رسد دولت مدیریت و نظارتی بر گرانی ها ندارد. مجلس باید به این موضوع ورود کند.
Iran, Islamic Republic of
برخی افراد همچون رانندگان سرویس مدارس در پی بحران کرونا شغلشان را از دست داده اند که لازم است دولت در این رابطه تدبیری بیاندیشد.
Iran, Islamic Republic of
انتقاد از افزایش سرسام‌آور قیمت‌ها/ دستگاه‌های نظارتی ورود کنند
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی ازسال 1392 تاکنون ثابت کرد که دیگر نمی تواند از حق و حقوق مردم و کشور دفاع و حمایت کند.
Iran, Islamic Republic of
مردم ایران ائتلاف آمریکا را به رسمیت نمی شناسد
Iran, Islamic Republic of
در برابر اشغالگری آمریکا جنایتکار شماره یک سکوت نمی کنیم در برابر جنایات وحشیانه، وحشی گری وغیرانسانی آمریکایی ها جنایتکار شماره یک سکوت نمی کنیم. تروریست های منطقه خاورمیانه و جهان و آمریکایی ها برای ما یکی هستند.
Iran, Islamic Republic of
حضور آمریکا جنایتکار شماره یک درافغانستان، عراق، لیبی، سوریه، یمن و... و ایجاد نگرانی برای منطقه است.
Iran, Islamic Republic of
.............
Iran, Islamic Republic of
رژیم صهیونیستی از دادن ماسک و مواد ضد عفونی به اسیران فلسطینی خودداری کرد
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
بهترین گزینه و پاسخ در برابرمقابل تحریم های به آمریکا و کشورهای اروپایی عربستان سعودی و اسرائیل، لغو برجام ساخت سلاح هسته ای اقدام نظامی است.
Iran, Islamic Republic of
درود بر دولت احمدی نژاد
زنده باد احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
ارتش روحانی تاکنون کل دنیا را گرفتار کرده است.
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
.........
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
آیا عصبانیت آقای روحانی از شنیدن صدای مردم یزد بود؟ به ایشان عرض می‌کنم اگر به هر جای دیگری از ایران اسلامی هم سفر کنید همین صداها را از مردم خواهید شنید زیرا این صداها مطالبه به حق مردم از دولت است.
Iran, Islamic Republic of
.............
Iran, Islamic Republic of
.......
Iran, Islamic Republic of
سفرهای استانی رئیس‌جمهور در این ماههای پایانی عمر دولت تدبیر برای شناخت مردم از انتخاب مسئولان در انتخاب‌های بعدی بسیار تأثیرگذار بود...
Iran, Islamic Republic of
خسارت 150 میلیارد تومانی حذف کارت سوخت توسط دولت تدبیر و هزینه گزاف آشوب و خسارت‌های مادی و معنوی اخیر به کشور را باید مسببان آن پاسخگو باشند. نمایندگان و دستگاه‌های ذی‌ربط مطالبه نمایند.
Iran, Islamic Republic of
..............
Iran, Islamic Republic of
در پرداخت یارانه سوخت عدالت رعایت نشده خانوارهایی که صاحب خودرو هستند علاوه‌بر یارانه نقدی برای هر خودرو 60 لیتر بنزین یارانه‌ای نیز دریافت می‌کنند ولی افراد فاقد خودرو از این 60 لیتر بنزین یارانه‌ای محرم می‌باشند.
Iran, Islamic Republic of
کشف آزمایشگاه 5./1 تنی مواد شیمیایی آلمان و انگلیس در دوماو...
تصاویر ازکشف آمایشگاه مواد شیمیایی ساخت آلمان و انگلیس در دوما
آلمان و انگلیس از 2011 تاکنون همراه با چند کشور دیگر از گروه های تروریستی در سوریه و منطقه خاورمیانه حمایت می کنند و همچنان نیز ادامه می دهند.
Iran, Islamic Republic of
.........
Iran, Islamic Republic of
عکس/ رزمندگان لشکر ۲۷ در حال اعزام به سوریه در سال ۱۳۶۱
Iran, Islamic Republic of
وزارت خارجه وضعیت دانشمند بازداشت‌شده ایرانی را پیگیری کند
Iran, Islamic Republic of
نجومی‌ بگیران چطور نجومی بگیر ماندند؟
نجومی بگیران علی رغم برخی محدودیت ها و ممنوعیت‌های قانونی توانسته‌اند همچنان حقوق‌های نجومی خود را حفظ کنند؛ گاه با دور زدن قانون، گاه با عبور از حفره‌های قوانین، گاه در نبود شفافیت.....
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
روحانی : خودم هم از تاریخ سهیمه بندی خبر نداشتم
بنزین را دولت احمدی نژاد سهیمه بندی کرده است ولی متاسفانه آقای روحانی بنزین با دستور مستقیم شما سه هزار تومان شده است.
Iran, Islamic Republic of
خانه‌های یک میلیون و ۵۰۰ میلیون تومانی در کدام مناطق تهران هستند؟
Iran, Islamic Republic of
برای خرید خانه در منطقه دبستان چقدر پول لازم است؟
Iran, Islamic Republic of
چگونه برخی مدیران حقوق نجومی خود را حفظ کردند؟
Iran, Islamic Republic of
موسویان:باید یک توافق هسته ای جدید با ترامپ امضا کنیم
Iran, Islamic Republic of
مذاکره‌کنندگان پاسخگو باشند.......
Iran, Islamic Republic of
مردم ایران از برجام عبرت گرفت تا درباره برنامه موشکی امتیاز ندهد
Iran, Islamic Republic of
آیا وقت آتش زدن برجام فرا نرسیده است؟
سیاست حفظ برجام و مماشات با کشورهای غربی در این زمینه، بازی در زمینی است که آمریکا و طرف‌های اروپایی برای ما طراحی کرده‌اند و ادامه این روند، تنها سبب وارد آمدن خسارت‌های روزافزون به کشور خواهد شد.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
.............
Iran, Islamic Republic of
..........
Iran, Islamic Republic of
1 - باید جنایت آمریکا را به دنیا معرفی کنیم.
2 - باید جنایت انگلیس و سایر کشورهای اروپایی را به دنیا معرفی کنیم.
3 - باید جنایت عربستان سعودی را به دنیا معرفی کنیم.
4 - باید جنایت رژیم صهیونیستی را به دنیا معرفی کنیم.
Iran, Islamic Republic of
غربی ها تاکنون به تعهدات خود در توافق هسته ای و برجام عمل نکردند/ روحانی، ظریف و عراقچی تاکنون هیچ کاری نکردند و نمی کنند و سکوت اختیار کرده اند؟
Iran, Islamic Republic of
.......
Iran, Islamic Republic of
تمام مشکلات سراسرکشور به خاطرناتوانی دولت روحانی بود.
Iran, Islamic Republic of
چگونه ۷۶۰هزار شغل ایجاد شده است؟
در شرایطی که به دلیل مشکلات ارزی و اقتصادی تعداد قابل توجهی از واحدهای تولیدی و صنعتی کشور متأسفانه تعطیل شده است، چگونه اعلام میشود که فقط در ۳ ماهه بهار امسال ۷۶۰هزار شغل در کشور ایجاد شده است؟
Iran, Islamic Republic of
ترکیه برای سومین بار از ایران شکایت کرد
Iran, Islamic Republic of
قیمت کارخانه‌ای خودرو 30 درصد افزایش یافت؟!
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
دولت با افزایش 30 درصدی قیمت خودرو موافقت خواهد کرد؟
ولی متاسفانه قیمت خودرو ازسال 1397 تاکنون درکشورغیرقانونی بوده است و همچنان نیز ادامه دارد.
Iran, Islamic Republic of
ثبت درخواست بیمه بیکاری ۱۴۲ هزار کارگر استان تهران
محمد
Iran, Islamic Republic of
...........
Iran, Islamic Republic of
کسانی که می‌خواستند صنعت دفاعی کشور را تعطیل کنند آیا درک می‌کردند که با این کار هر آن ممکن بود کشور مورد تهاجم دشمن قرار گیرد...........
Iran, Islamic Republic of
کسانی هستند که از ثبت‌نام سهام عدالت جا ماندند دیگر نتوانستند ثبت‌نام کنند. در واقع برخی مسئولین حق مسلم این عده را در داشتن سهام عدالت فراموش کرده‌اند!
Iran, Islamic Republic of
سخنرانی مذهبی از صدا و سیما در ساعت 6 صبح پخش می‌شود دلیل پخش این نوع برنامه‌ها در ساعاتی از ماه مبارک رمضان که تلویزیون مخاطبان کمی دارد چیست؟
Iran, Islamic Republic of
اگر مسئولین رسانه ملی سری به شهرک‌های حواشی تهران و یا کمی آن‌ سوتر به گرمدره، و... بزنند و از نزدیک وضعیت خانوارهایی که با مشقت و دور از شأن زندگی را می‌گذرانند بزنند، دیگر به بسیاری از تیزرهای تبلیغاتی که رفاه و مکان‌های دور از دسترس برای عامه مردم در آن به نمایش گذارده می‌شود اجازه پخش نمی‌دهند.
Iran, Islamic Republic of
وقتی اول خرداد امتحانات هست دیگه ۲۷ اردیبهشت چه فایده ای داره باز گشایی مدارس!!!!!