چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - 30 Sep 2020
 
۰
۱

بانوی وزنه بردار ایران در خط مقدم مبارزه با کرونا

يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۷
کد مطلب: 723450
سایت inside the game حضور بانوی وزنه بردار ایران در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا را بازتاب داده است.
بانوی وزنه بردار ایران در خط مقدم مبارزه با کرونا
به گزارش جهان نيوز، سایت inside the game اقدام به بازتاب حضور بانوی وزنه بردار کشورمان برای مبارزه با ویروس کرونا پرداخته است.

این سایت نوشت: پوپک بسامی سال گذشته هم نخستین ورزشکار بانوی ایرانی بود که در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا برای ایران به روی تخته رفت.

وی اکنون به منظور کمک به جامعه پزشکی علیه COVID۱۹ مشغول به فعالیت است و همه فعالیت‌های ورزشی خود را کنار گذاشته است. 

در همین باره علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری ایران گفت: به محض شروع شیوع ویروس کرونا، بسامی به ارائه خدمات پزشکی به ورزشکاران و کارکنان فدراسیون می‌پرداخت و حالا او در مبارزه با ویروس کرونا در خط مقدم درمان بیماران کمک می‌کند. او در حال خدمت به جامعه پزشکی ایران است و به مردم خود خدمت می‌کند.

 این سایت می نویسد: بسامی به طور موقت تیم ملی را ترک کرده و آستینهای خود را بالا زده و وارد گود شده است و اولویت او از ورزش به کمک به جامعه پزشکی و درمان مردم تغییر یافته است. بسامی در بیمارستانها مشغول به کار بوده و قبل از اینکه در مسابقات وزنه برداری که به نوعی یک ورزش مردانه در ایران تا سال 2018 بود، هفت سال سابقه کار در رشته پرستاری داشته است. در حالی که ایران برای تلاش برای مقابله با این بحران است، اکنون او دوباره در بیمارستان کار می‌کند.
 

در ادامه این گزاش نوشته شده است، یکی دیگر از وزنه برداران «مری پک»، قهرمان 63 کیلوگرم وزنه برداری کشور آمریکا در سال 2016 است در یک مرکز پرستاری کار می‌کند.

«پک» در یک مرکز پرستاری در بیمارستان جان هاپکینز در بالتیمور فعالیت دارد و داوطلب شده تا به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 کمک کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
....