پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 3 Dec 2020
 
۰
۱

"اسکان در پارکینگ" راه‌حل آمریکا برای بی‌خانمانان این کشور! + تصاویر

چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۱
کد مطلب: 723039
مقامات آمریکا برای اسکان بی‌خانمانان در این شرایط بحرانی، پارکینگ بی‌سقفی را در نظر گرفته تا پناهگاهی برای آنان باشد!
اسکان در پارکینگ راه‌حل آمریکا برای بی‌خانمان ها
به گزارش جهان نيوز، تصاویر منتشر شده از بی‌خانمان‌های آمریکا که در یک پارکینگ در "لاس وگاس" اسکان داده شده‌اند، انتقاداتی را در فضای مجازی و رسانه‌ها برانگیخته است.

پایگاه خبری "گاردین" نوشت، مقامات شهر "لاس وگاس" آمریکا در شرایط اضطراری موجود، تبدیل یک پارکینگ به پناهگاه بی‌خانمانان را بهترین راه حل دانستند!

مقامات این شهر با خط کشی و فاصله گذاری بر روی زمین نقاطی را برای اسکان بی‌خانمانان در یک پارکینگ 500 متری در این شهر در نظر گرفته اند!

عکس‌ها نشان می‌دهد که بی سرپناهان در کنار یکدیگر روی زمین خوابیده و این تصاویر باعث انتقاد از عملکرد مقامات این شهر شده است.

"جیس رادکه"، سخنگوی شهر لاس وگاس گفت: « پس از بسته شدن خیریه‌های کاتولیک و جلوگیری از دسترسی به پناهگاه‌های موقت این شهر، بسیاری از افراد در این مکان جای داده شدند.»

مسئولان این شهر پناهگاه جدید را در پارکینگ مرکز "cashman" که اخیرا میزبان بازی‌های فوتبال بوده است، دایر کردند.

بی‌خانمانی یک بحران مداوم در ایالت "نوادا" آمریکا است و شبانه تعداد 6 هزار و 500 نفر در این شهر، شب را در کنار معابر و خیابانها سپری می‌کنند.


ویروس کرونا , قاره آمریکا ,
ویروس کرونا , قاره آمریکا ,
ویروس کرونا , قاره آمریکا ,
ویروس کرونا , قاره آمریکا ,
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


United States
سیزده بدر خوش بگذره!!