پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ - 29 Oct 2020
 
۱
۹۶
روحانی:

محدودیت های سختگیرانه تا ۲۰ فروردین تمدید شد/ با مبتلایانی که قواعد را رعایت نکنند برخورد می‌شود

سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰
کد مطلب: 722969
رئیس جمهور با بیان اینکه محدودیت های سختگیرانه تا ۲۰ فروردین تمدید شد، گفت: وضعیت فرد ابتلا به کرونا به محل کار نیز اطلاع‌رسانی می‌شود.
محدودیت های سختگیرانه تا ۲۰ فروردین تمدید شد/ با مبتلایانی که قواعد را رعایت نکنند برخورد می‌شود
به گزارش جهان نيوز، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در سخنانی اظهار داشت: امروز مصوب کردیم که محل هایی که تست می گیرند و از نظر بالینی متوجه می‌شوند که فرد به ویروس کرونا مبتلا شده است، باید در وهله نخست به فرد نزدیک فرد مبتلا یعنی خانواده همسر و غیره اطلاع دهند تا خانواده نیز مطلع باشند که این فرد مبتلا شده است و دوم اینکه باید حتی به محل کار فرد مبتلا نیست وضعیت ابتلای فرد به کرونا اطلاع رسانی شود.

وی گفت: امروز مصوب کردیم که پروتکل سختگیرانه تا ۲۰ فروردین ماه ادامه یابد و اینکه بعد از ۲۰ فروردین چه پروتکلی اجرا شود هنوز مشخص نیست. قرار شده آمار و ارقام و تحلیل از سوی وزارت بهداشت تا ۱۴ فروردین به دست ما برسد و هر زمان که تحلیل وزارت بهداشت از کشور آماده شد، ظرف امروز و فردا جلسه بگذارید چرا که این مسئله برای صدا و سیما، مردم،  آموزش و پرورش جوانان و آموزش عالی مهم است انشالله بتوانیم یکشنبه اوایل هفته آینده اعلام کنیم.

* شرایط متفاوت کرونا در استان‌های مختلف 
روحانی تصریح کرد: موضوع مهمی که امروز مطرح شد این است که اکنون شرایط در استانها از لحاظ ابتلا به این ویروس یکسان نیست. بعضی از استان های ما شرایط خوب و خیلی خوب داشته و برخی دیگر از استان ها نیز شرایط مشکلی دارند. طبق اعلام وزارت بهداشت ۲۳ استان در وضع خوب و شرایط قابل قبولی قرار دارند. یعنی یک عده مبتلا و بستری می‌شوند و از آن سو عده‌ای ترخیص اما اعداد پایین است بنابراین آیا ما دو تصمیم بگیریم یا یک تصمیم؟

رئیس‌جمهور ادامه داد: برای استانهایی که شرایط بهتری دارند، تصمیم بگیریم که زودتر فعالیت‌های خود از جمله فعالیت اقتصادی و اجتماعی و... آغاز کنند و استان‌هایی که شرایط متفاوتی دارند با تاخیر چند روزه این کار را صورت دهد که ظرف امروز یا فردا تصمیم‌گیری می‌کنیم.

وی گفت: از مردم تشکر و سپاسگزاری می‌کنیم و توصیه ما به آنها این است که به همه پروتکل ها توجه کنند. این سخت‌گیری‌ها گرچه مشکلاتی به وجود آورده اما برای جامعه و سلامت لازم بوده است انشالله با همکاری باهم، پلیس، بسیج، نیروی انتظامی و همه کسانی که در دروازه خروجی شهرها ایستاده‌اند بتوانیم با کمک یکدیگر و عنایت خداوند از این مرحله عبور کنیم.

* با مبتلایانی که قواعد را رعایت نکنند برخورد می‌شود
رئیس جمهور گفت: بحث مهم دیگری که مطرح شد این است که افراد مبتلا به ویروس کرونا اگر امکاناتش را دارند حتماً در خانه خود بمانند و اگر فاقد امکان هستند به بیمارستان یا نقاهتگاه های شهر بروند و آنجا استراحت کنند. اما اگر کسی بعد از این که تست ابتلا به ویروس کرونا مثبت شد این کار را نکرده و مراعات نکند این به‌عنوان کسی است که مرتکب خلاف شده است و مشمول قانون مجازات شده و با او برخورد می‌شود.

وی تاکید کرد: اگر دولت دستگاه اجرایی ضابطین و نیروی انتظامی متوجه شد که فردی مورد تخلف قرار گرفته با آن فرد برخورد و قوه قضائیه هم می تواند طبق قانون با او برخورد کند.

* مبتلایان فاقد بیمه در بیمارستان بیمه می‌شوند
روحانی گفت: بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستانها اگر فاقد بیمه باشند، همان جا بیمه می‌شوند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در خط مقدم پزشکان، پرستاران، کادر درمان و نیروهای مسلح بودند و همه آمدند اما کل مردم حمایت کردند. هرساله مردم با شروع سال جدید  برای ساعاتی در پارک‌ها، جنگل‌ها و ... روز را تا بعد از ظهر بیرون می رفتند اما امسال شرایط خاصی داریم.

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم در طول این مدت کمک و حمایت کردند، تصریح کرد: بنابراین پشتوانه بخش سلامت کشور مردم بودند بنابراین از مردم ایران درخواست داریم فردا ۱۳ فروردین لطف کنند مراعات کنند البته بوستان ها و پارک ها بسته هستند اما در عین حال مردم هم توجه کنند و پرده در خانه بماند و این سنت را بگذارند برای یک زمان و روز دیگری که پیش می‌آید و به هر حال ما از این بحران عبور می‌کنیم.

به گزارش فارس، روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به یوم‌الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، اظهار داشت: دوازدهم فروردین ماه 41 سال پیش در چنین روزی نظام جمهوری اسلامی ایران با آراء قاطع مردم به عنوان نظام مصوب و دائمی این کشور اعلام شد و یکی از افتخارات انقلاب اسلامی این بود که ما را به جمهوری اسلامی هدایت کرد و امروز الحمدالله هم جمهوریت و هم اسلامیت به عنوان دو رکن مورد اهمیت نظام و مردم است.

* تقدیر از همراهی مردم با ستاد مقابله با کرونا
وی ضمن تشکر از مردم ایران به دلیل همکاری بسیار خوب با ستاد ملی کرونا  از آغاز این ابتلاء و مشکل ویروس کرونا، تصریح کرد: در مراحل مختلف یک فاصله‌گذاری‌های اجتماعی را مد نظر قرار دادیم و در هر مرحله‌ای مردم حمایت کردند. وقتی که گفتیم از شهری می‌خواهید خارج شوید، حتماً باید کنترل و غربالگری شوید و اگر علامتی نداشتید به سفر ادامه دهید والا به مبدأ برگردید، مردم همکاری کردند. آن مقطعی که دو مرتبه تشدید کردیم و گفتیم جز مغازه‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی، بهداشتی و دارویی،  بقیه مغازه‌ها تا بیستم فروردین ماه بسته شود، مردم همچنان همکاری کردند.

روحانی با بیان اینکه حمایت و همکاری مردم اصل است، تصریح کرد: اگر جمهوری اسلامی ایران تا امروز در مقابله با این ویروس خطرناک کرونا موفقیت‌های خوبی را به دست آورده به خاطر حمایت مردم بوده بخاطر اینکه مردم برای سلامت خودشان در صحنه بودند.اگر بگوییم 3 امتحان بزرگ الهی برای مردم ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بود. یک امتحان در دوران دفاع مقدس بود، لازم بود همه مردم حمایت کنند جوان‌های عزیز، سپاه، بسیج، ارتش، نیروی انتظامی همه بیایند در کنار هم و در کنار توطئه جهانی موفق شویم، مردم این کار را کردند. نه یک روز و دو روز، 8 سال تمام از استقلال، عزت و نظام خودشان حمایت کردند.

رئیس جمهور اضافه کرد: امتحان و آزمایش دوم تحریم بود. یک تحریم طولانی که سال‌ها بر مردم اعمال شد؛ مخصوصاً در 10 الی 12 سال اخیر و به ویژه تحریم‌های 2 سال اخیر که شدیدترین تحریم‌ها برای مردم ما بود.مردم ما حمایت کردند و در کنار نظام الحمدالله افتخارات فراوانی را برای کشور آفریدند. شاید این مورد کرونا را بگوییم امتحان سوم -  از این امتحانات زیاد بوده در کشور-  همه جا مردم پیروز بودند. چون این آزمایش، آزمایش قابل مقایسه با دنیا است.

وی با بیان اینکه ابتلاء (ویروس کرونا) سختی برای مردم ما بود، گفت: روزهای سختی بر مردم ما گذشت. ایام عید بود و مردم می خواستند به سفر بروند و دید بازدید و اماکن متبرکه بروند. برای مردم سخت بود، اما در عین حال وقتی مقایسه می‌کنیم ملت‌ و کشور خودمان را با کشورهای دیگر، موفقیت‌هایی که در این زمینه به دست آوردیم، درست است که در خط مقدم پزشکان و پرستاران و کادر درمانی، نیروهای مسلح بودند و همه آمدند ولی کل مردم حمایت کردند.

روحانی خاطرنشان کرد: گفت:دیروز در صحبت با استاندار اردبیل از او سوال کردم از مردم درخواست کردیم مسافرت‌های نوروزی نروند، امسال چند درصد کاهش سفر داشتید؟ و او گفت تقریباً می‌توانم بگویم که سفر نوروزی ما صفر بوده است.این خیلی مهم است. استاندار دیگر می‌گوید کاهش سفر نوروزی من بالای 80 درصد بوده و یک استاندار دیگر می‌گوید 94 درصد کاهش سفر نوروزی داشتیم.

* شرایط ایران نسبت به کشورهای دیگر بهتر است
رئیس جمهور افزود: مردم حمایت و کمک کردند و به صحنه آمدند، امروز آماری که معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان در همین جلسه ارایه کرد و یک مقایسه‌ای بود و این نمودار از طرف سازمان بهداشت جهانی بود و نشان می‌داد که شرایط ایران در این نمودار در مقایسه با شرایط دیگر کشورهایی که امروز مبتلا هستند، شرایط بهتری است. این نمودار به ما نشان می‌دهد که مردم آمدند و کمک کردند، اگر حضور و کمک مردم نبود، صدا و سیما به عنوان صدای ملی آنچه لازم بود برای مردم تبیین کرد و مردم هم استماع و گوش کردند، یعنی هم سمعاً بود و هم طاعتاً بود هم اجرا کردند.

وی خاطرنشان کرد: آمار و ارقامی که امروز وزارت بهداشت و درمان در جلسه اعلام کرد، آمارهای امیدوارکننده‌ای بود هم نسبت به استان‌هایی که ورودی بیماران به بیمارستان های ما کمتر و خروجی از بیمارستان بیشتر شده است.برخی از استان‌های ما این حالت را دارند. حتی در تهران در بیمارستان امام خمینی(ره) تهران که یکی از بیمارستان‌های بزرگ کشور ما است، اینجا اعلام شد که مراجعه‌کننده در روزهای اخیر به یک پنجم رسیده است.

روحانی ادامه داد: این خیلی مسأله مهمی است؛ یعنی مردم شرایط بهداشتی را مراعات کردند و در خانه ماندند و سفر و دید و بازدید را کنار گذاشتند البته در کنارش هم پزشکان ما تلاش زیادی کردند. دستگاه‌های رسانه‌ای ما تلاش زیادی کردند و مجموعه اینها دست به دست هم داده و امروز این افتخار را برای ما آفریده که نحوه نموداری که ترسیم می‌شود در این بیماری در کشورهای غربی و اروپایی با کشور ایران، متفاوت است.

رئیس جمهور با بیان اینکه  آن جهش یک مرتبه‌ای که در نمودار در کشورهای دیگر وجود دارد در کشور ایران نمی‌بینیم و ملایم‌تر است، گفت: صدا و سیما این نمودار مقایسه‌ای را برای مردم باز هم تشریح و توضیح دهد. این نشانگر آن است که مردم کشور ما با فرهنگ بلندشان و پزشکان و پرستاران ما با ایثار و فداکاری و مدیریت کشور با همه توان‌اش به صحنه آمده اند. امروز در همین جلسه اعلام شد که ما در سایه طرح تحول سلامت، به حمدالله شرایط مراقبت‌های ویژه و آی‌سی‌یو و بیمارستان‌ها، شرایط بسیار بهتری پیدا کرده است.

* آثار طرح تحول سلامت را امروز می‌بینیم 
وی خاطرنشان کرد: 8 هزار و 600 تخت مراقبت ویژه در کشور داریم اگر اینها نبود، اگر طرح تحول سلامت نبود، به جای 8 هزار و 600 ،  چهار و پنج هزار داشتیم، دچار مضیقه و مشکل می‌شدیم و اعتماد سلب می‌شد. گاهی ممکن است 4 هزار تخت باشد، همان 4 هزار تخت هم پر شود. همین که می‌بینند دیگر تخت ندارد و چیز اضافه‌ای برای احتیاط ندارد، روحیه را تخریب و خراب می‌کند.شرایط، شرایط خوبی بوده است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه آنچه در سلامت الکترونیک، آغاز سال قبل سال 98 اجرا و پیاده شد، امروز آثارش را می‌بینیم، گفت: با نظام سلامت الکترونیک است که کار غربالگری صورت می‌گیرد با مردم در تماس هستند و به مردم اطلاع می‌دهند شرایط آنها را مطلع هستند، یا تعداد آمبولانسی که در این دولت 2 برابر شده و این که امروز دست ما را باز گذاشته خدای ناکرده کسی اگر بدحال می‌شود، با آمبولانس به بیمارستان رسانده می‌شود، البته شرایط عید هم یک مقداری به ما کمک کرد. یعنی معمولاً در ایام عید تخت‌های بیمارستانی ما یک مقدار خالی می‌شود، هم پزشک‌هایی در ایام عید نیستند و هم بیمارها هر کاری می‌خواهند انجام دهند، معمولاً برای شب عید نمی‌گذارند و در ماه بهمن و اسفند انجام می‌دهند.

وی افزود: خود شرایط عید به ما کمک کرد، هم در کسب و کار فشار آوردیم و این قدم سخت را برداشتیم، بخاطر اینکه کسب و کارها خیلی بعد از شب عید از روز اول فروردین رونق ندارد معمولاً رونق‌ها برای ماه اسفند و اواخر اسفند است. اینها به ما کمک کرد و در مجموع کار بسیار بزرگ و عظیمی انجام گرفت.

روحانی خاطرنشان کرد: نکته‌ای امروز در جلسه گفته شد جای بسیار تقدیر دارد. گفتند همه اساتید قدیمی و بزرگ دانشگاه - البته اشاره کردند به دانشگاه تهران و همه دانشگاه‌ها در سراسر کشور هم همین‌طور است - خودشان آمدند، به بیمارستان رفتند کنار پزشکان و پرستاران برای اینکه روحیه بدهند و در کنارشان قرار بگیرند. این خیلی ارزشمند است. این نشان می‌دهد همان آثاری که مردم ما در سایه فرهنگ بلند اسلام، ایران و انقلاب اسلامی، الحمدالله به این درجه رشد رسیدند و همه در کنار هم هستند و فعالیت می‌کنند.

* کرونا هنوز هیچ درمان دارویی ندارد
رئیس جمهور افزود: نکته جالبی در جلسه امروز مطرح شد که این بیماری هنوز یک درمان و داروی درمان کننده ندارد و حتی گفته شد آنچه گفته می‌شود برخی از داروها درمان این بیماری است، درست نیست.

وی گفت: اینجا اعلام شد این تبلیغات هم تبلیغات درستی نیست و گفتند اساس دارو و درمان این ویروس مراقبت است. این مراقبت در منزل، بیمارستان‌ها انجام می‌گیرد و آمار نشان می‌دهد فوتی‌های ما کاهش پیدا کرده و این همان مراقبت ارزنده‌ای است که در سراسر کشور انجام می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
مدیریت ناکارآمد ‎دولت به طور فشرده در بحران کرونا روشن شد مدیریت ناکارآمد ‎دولت در این سالها به طور فشرده در مدیریت بحران کرونا بار دیگر برای مردم روشن شد.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
از افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی چه خبر؟ ....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
چرا قیمت لوازم خانگی و... ارزان نمی شود.
میوه به چه دلیل گران شد؟ آیا آمریکا مقصر است.
خانه به چه دلیل گران شده است؟ آیا آمریکا مقصراست.
قیمت آپارتمان در کشور چرا افزایش یافته است آیا آمریکا مقصر است.
Iran, Islamic Republic of
قیمت میوه فصل چه ربطی به دلار، ترامپ، تحریم و آمریکا دارد که مرتب بالا می رود؟ مشکل، ناتوانی دولتمردان در اداره امور جای کشور است....
....
Iran, Islamic Republic of
چه کسانی مقصرگرانی و مشکلات اقتصادی درکشور هستند.
مردم ازسال 1397 تاکنون زیر فشار مشکلات اقتصادی و گرانی هستند.
چرا روحانی تاکنون نتوانست با برجام مشکلات اقتصادی مردم و کشور را حل کند.
Iran, Islamic Republic of
چه کسانی مقصرگرانی و مشکلات اقتصادی درکشور هستند....
Iran, Islamic Republic of
چرا دولت تاکنون با مشکلات اقتصادی مقابله نمی کند؟
Iran, Islamic Republic of
به حرف های آقای روحانی دقت کنید از یک طرف خواهش می کند که مردم سیزده بدر در خانه بمانند از طرفی تهدید به جریمه وو ..... می کند مردم آماده بودند نهایت همکاری را انجام دهند اما موضع گیری متناقض رئیس جمهور ماجرا را نابسامان و پیچیده کرد .....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی، دراین مدت 7 سال سالانه بیش از999 هزار بار درمورد مشکلات مردم و کشور و... در رسانه ها و... اعتراض شده است ولی متاسفانه شما ازسال 1392 تاکنون هیچ توجهی نکرده است و رعایت نمی کند.
هیچ کاری هم برای مردم و کشور و... نمی کند.
Iran, Islamic Republic of
کارنامه روحانی قابل دفاع نیست..
Iran, Islamic Republic of
چرا باید روحانی فرمانده ستاد مبارزه با کرونا باشند چرا دولت مانع مسافرت های پایان سال مردم نشد؟
..
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
روحانی باید توضیح و پاسخ دهد چرا یارانه ۲۰۰ هزار تومانی کرونا به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نمی‌شود؟
روحانی باید توضیح و پاسخ دهد چرا یارانه معیشتی به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت نمی‌شود؟
Iran, Islamic Republic of
آقای روحانی! پیگیری منافع مردم اسمش جنگ سیاسی نیست
Iran, Islamic Republic of
اعتراف رئیس جمهور: دولت نباید شغل ایجاد کند....
Iran, Islamic Republic of
دو سال گذشت هنوز هم خبری از رسیدگی درمورد افزایش غیرقانونی قیمت ها درکشور نیست چرا؟!
دیروز قرار بود دولت مشکلات ما را حل کند اما امروز ما باید مشکلات دولت را حل کنیم
Iran, Islamic Republic of
چرا مشکلات اقتصادی و مشکلات مردم و کشور و... در دولت روحانی بیشتر شده است؟
Iran, Islamic Republic of
چرا رشد فساد در دولت روحانی اوج گرفت؟
چرا فساد گسترده شده است؟
Iran, Islamic Republic of
وام 250 میلیونی مسکن، چه کسانی دریافت می کنند؟ پولداران و سرمایه داران!
وام 2 میلیونی چه کسانی دریافت می کنند؟ مردم مظلوم!
Iran, Islamic Republic of
90 درصد مشکلات اقتصادی مردم وکشور مربوط به کم کاری دولت روحانی بوده است.
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
اردوغان حقوق هفت ماه خود را برای مقابله با کرونا اختصاص داد
Iran, Islamic Republic of
بین 70 تا 90 درصد ازکالاهای قاچاق ازمبادی رسمی وارد کشور می شود ولی متاسفانه دولت روحانی ازسال 1392 تاکنون هیچ کاری نکرده است و همچنان نیز ادامه دارد.
Iran, Islamic Republic of
اگر کسی بیکار باشد مقصر اصلی دولت است، نه خودش
وظیفه دولت است برای بیکاری جوانان شغل ایجاد کند.
Iran, Islamic Republic of
........
Iran, Islamic Republic of
مسافران خارجی، عامل افزایش نسبی تعداد مبتلایان به کرونا در ایران
United States
زائران خارجي هنوز دركشور تردد ميكنند و نه مسافران خارجي.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی ازسال 1392 تاکنون حقوق کارگران، کارمندان و بازنشستگان درسراسرکشور 10 درصد افزایش داده است.
افزایش قیمت کالاها و اجناس و... درسال 1397 بالای 10 درصد غیرقانونی است.
Iran, Islamic Republic of
حقوق مدیران 30 برابر کارگران/ مجلس حقوق های نجومی را قانونی کرد!
Iran, Islamic Republic of
مردم تاکنون درخصوص حقوق های نجومی قانع نشدند/ دولت پاسخگو نیست...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دولت روحانی ازسال 1392 تاکنون به نظرات مردم ایران توجه نمی‌کند.
Iran, Islamic Republic of
آقای حسن روحانی، روزانه هزاران تن کالا قاچاق به صورت آزاد و قانونی وارد کشور می شود چرا شما پیگیری و رسیدگی نمی کند.
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
چطور باید کشور اداره شود؟
پیشگیری از قاچاق وظیفه دولت است.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دولت بسته های معیشتی خود را به همه یارانه بگیران بدهد
Iran, Islamic Republic of
روحانی باید ازمردم عذرخواهی می کرد و نکرد
مصالح ساختمانی و... ازسال 1397 تاکنون بیش از 900 درصد گران شده است.
Iran, Islamic Republic of
روحانی باید ازمردم عذرخواهی می کرد و نکرد...
Iran, Islamic Republic of
چرا یک مدیر باید 92 میلیون تومان حقوق بگیرند؟
Iran, Islamic Republic of
آمریکا با رب و روغن ما چه کار دارد؟
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
با گرانفروشان خودرو، گوشت، میوه، کالا، اجناس و... برخورد کنید/ چرا ازسال 1397 تاکنون خبری نیست چرا؟!
Iran, Islamic Republic of
7 سال گذشت هیچ یک از وعده های روحانی تاکنون عملی نشد چرا؟!
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
.......
Iran, Islamic Republic of
آقای حسن روحانی، خودرو داخلی زمان حکومت احمدی نژاد 6 تا 15 میلیون تومان بود/ ولی متاسفانه زمان حکومت شما 20 تا 200 میلیون تومان شده است.
Iran, Islamic Republic of
حقوقی که بنده دریافت می کنم فقط کفاف ده روز زندگی را میدهد/ اعتراض می کنیم و کسی هم پاسخگو نیست چرا؟!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
چرا افزایش حقوق ۵۰ درصدی بازنشستگان اعمال نشد؟/ افزایش ۷۰۰هزار تومانی حقوق برخی از بازنشستگان
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
کرونا آمریکا وارد کدام کشورها نشده است؟....
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه درکشورما تاکنون دربرابر مقابل تحریم های آمریکا هیچ گزینه وجود ندارد.
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه درکشورما تاکنون دربرابر مقابل تحریم های آمریکا هیچ گزینه وجود ندارد.
Iran, Islamic Republic of
۲۹۸ هزار خودرو پلاک تهران هنوز در شهرستان‌های استان دیگر هستند
Iran, Islamic Republic of
با مبتلایانی که قواعد را رعایت نکنند برخورد می‌شود/ ۲۹۸ هزار خودرو پلاک تهران هنوز در شهرستان‌های استان دیگر هستند
Iran, Islamic Republic of
ایران چه گزینه هایی برای « تحریم های آمریکا» دارد؟
Iran, Islamic Republic of
آقای حسن روحانی، باید توضیح و پاسخ دهد ۲۹۸ هزار خودرو پلاک تهران چگونه وارد شهرستان‌های استان دیگر شدند.
Iran, Islamic Republic of
آمریکا ازسال 2001 تاکنون به دنبال مدیریت تروریسم بین المللی بوده است، نه مبارزه با تروریسم
آمریکا ازسال 2001 تاکنون به دنبال مدیریت القاعده بوده است، نه مبارزه با القاعده
آمریکا ازسال 2011 تاکنون به دنبال مدیریت داعش بوده است، نه مبارزه با داعش
Iran, Islamic Republic of
..
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
.....
محمدایوب
Iran, Islamic Republic of
درود بر روحانی کاری کرد که مردم دارند ازخوشی میمیرند همه چیز ارزونه همه جاارومه......!!!!!!!!!؟
Iran, Islamic Republic of
هرگونه دخالت پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا درامور داخلی ایران را بی‌پاسخ نمی‌گذاریم
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
چرا برخی افراد تاکنون سهام عدالت را دریافت نکردند؟
Iran, Islamic Republic of
امسال مردم باید در خانه بمانند...
Iran, Islamic Republic of
زائران خارجي با مسافران خارجي هیچ فرقی ندارند.
Iran, Islamic Republic of
اجازه ندهید تا تروریسم دولتی آمریکا، انسان و انسانیت را بیش از این به سخره بگیرد
Iran, Islamic Republic of
اجازه ندهید تا تروریسم دولتی آمریکا، انسان و انسانیت را بیش از این به سخره بگیرد
Iran, Islamic Republic of
هشدار بیمارستان‌های آمریکا به کادر درمانی: از کمبود امکانات حرف بزنید اخراج می‌شوید.
کرونا در آمریکا؛ شمار قربانیان از 3000 نفر گذشت/ حداقل 200 هزار آمریکایی جان خود را از دست می‌دهند.
Iran, Islamic Republic of
حضور مردم در فضای‌های طبیعی باعث افزایش قابل ملاحظه بیماری کرونا خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
شمار مبتلایان به کرونا آمریکا در جهان از ۸۰۰ هزار نفر گذشت
کرونا نرخ بیکاری را در آمریکا به ۱۵ درصد افزایش می‌دهد
Iran, Islamic Republic of
ترامپ اکنون همان کارهایی را انجام می‌دهد که کلینتون را به خاطر آنها سرزنش می‌کرد
کار ترامپ تمام شده است.
Iran, Islamic Republic of
قربانیان کرونا در آمریکا بیشتر از چین شد
Iran, Islamic Republic of
اردوغان و ترامپ تلفنی گفت‌و‌گو کردند
اردوغان، ترامپ هر دو تروریست هستند.
Iran, Islamic Republic of
چرا دولت، دولتمردان، مسئولین و نمایندگان مجلس ازسال 1397 تاکنون هیچ واکنشی به نابسامانی های اوضاع اقتصادی کشور نمی دهند.
Iran, Islamic Republic of
آمریکا داعش را زمان اشغال عراق بوجود آورد/ درسال 2003
آمریکا درمبارزه با داعش نقش تماشاگر دارد.
Iran, Islamic Republic of
....
چند درصد از مشکلات اقتصادی کشور مربوط به تحریم‌هاست؟
آقای رئیس جمهور! بجای ترساندن مردم، مشکلات اقتصادی را حل کنید
Iran, Islamic Republic of
...!!1
Iran, Islamic Republic of
آمریکا ازسال 1918 تاکنون بزرگترین ناقض حقوق بشر درجهان است
Iran, Islamic Republic of
ازسال 2001 تاکنون سالانه میلیون ها انسان بی گناه توسط گروه های تروریستی و حامیانشان به رهبری کاخ سفید درسراسرمنطقه خاورمیانه و جهان کشته می شوند وصدایی ازمدعیان حقوق بشر در نمی آید چرا؟!
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
چرا سبد حمایتی به بازنشستگان تأمین اجتماعی و کارگران پرداخت نشد؟
Iran, Islamic Republic of
چرا بسته حمایت معیشتی به بازنشستگان نرسید؟
Iran, Islamic Republic of
چرا بسته حمایت معیشتی به بازنشستگان نرسید؟
United States
در این مدت تمام اجناس خوراکی بیش از ۴۰ درصد گران شده است و بازاری جماعت هم که تقریبا ۴۰ روز است از کار و کاسبی افتاده اند دارن از جیب خالی می خورند ...