دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 1 Jun 2020
 
۰
۵

دستگیری مزاحم سمج آتش نشانی اصفهان

دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۷
کد مطلب: 722923
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان از بازداشت فرد مزاحمی که طی دو سال و نیم گذشته سبب ایجاد بیش از هزار و ۹۰۰ بار مزاحمت تلفنی برای نیروهای آتش نشانی اصفهان شده بود، خبر داد.
دستگیری مزاحم سمج آتش نشانی اصفهان
به گزارش جهان نيوز به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محسن گلابی در خصوص دستگیری و شناسایی یکی از مزاحمان تلفنی چندین ساله سازمان آتش نشانی اصفهان گفت: این فرد از دو سال و نیم پیش با ایجاد مزاحمت برای همکاران ما سبب اختلال در کار نیروهای ما و نیز بی احترامی مکرر به آنها می شد که با تلاش نیروهای انتظامی بازداشت شد.

وی ادامه داد: این مرد ۲۴ ساله ساکن اصفهان بوده و در این مدت اقدام به اعلام آتش سوزی های کذب و متاسفانه ناسزاگویی به کارکنان آتش نشانی می کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان تصریح کرد: تعداد دفعاتی که این فرد طی این مدت برای ۱۲۵ مزاحمت ایجاد کرده بود، بیش از هزار و ۹۰۰ بار بود.

وی افزود: هرچند ما به این فرد فرصت زیادی برای دست برداشتن از این کار دادیم اما متاسفانه اصرار به مزاحمت از سوی فرد خاطی زیاد بود و در نهایت با ارسال نامه از سوی آتش نشانی به دادستانی اصفهان، این موضوع پیگیری و فرد خاطی بازداشت شد و هم اکنون در زندان مرکزی است.

گلابی بیان کرد: انگیزه و قصد او از این کار توسط نیروهای انتظامی و قضایی در دست بررسی است.

وی در مورد مزاحمت های مشابه برای آتش نشانی اصفهان هم گفت: موارد مشابهی وجود دارد اما میزان مزاحمت آنها قابل قیاس با فردی که اکنون بازداشت شده است، نیست.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
بعد از دو سال و نیم؟ خیلی زودتر از این حرفها باید اقدام می کردند.
Iran, Islamic Republic of
موافق شما نیستم بزرگوار.
به نظرم کاش اجازه می دادند به دو هزار بار می رسید.
United States
به ازای هربار مزاحمت بدون اعزام نیرو مبلغ ۵۰ هزار تومان و برای مزاحمت منجر به اعزام نیرو هربار ۵۰۰ هزار تومان هزینه ی آتش نشانی را از ایشان بگیرید...
Iran, Islamic Republic of
به نظر من باید این افراد را به آتش نشانی دعوت کنند تا حداقل یک روز در آنجا بمانند و یک بار نیز همراه آتش نشانان به یک ماموریت بروند تا کارهای این عزیزان را از نزدیک ببیند و سپس به یک روانشناس معرفی شوند.
United States
این افراد بیمار روانی هستند!!! .