دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 1 Jun 2020
 
۰
۹
ربیعی:

فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

شنبه ۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۵
کد مطلب: 722810
مبتلایان به کرونا که از پروتکل‌ها و توصیه‌ها برای قرنطینه کردن خود تبعیت نکنند، کمیته اجتماعی و امنیتی تمهیدات حقوقی و قضایی برای وادار کردن این افراد اتخاذ خواهد کرد.
فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه دارد
به گزارش جهان نيوز، علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، گفت: بحث اول در جلسه امروز چگونگی اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بررسی شد. با گزارش‌هایی که داده شد این طرح تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد یافت.
وی ادامه داد: تمام محدودیت‌هایی که اعلام شده تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد یافت.

ربیعی در مورد جداسازی افراد مبتلا از جامعه اظهار داشت: در گزارش‌هایی که به جلسه داده شده  افرادی که مبتلا به کرونا هستند دو تصمیم برایشان گرفته شده است. تصمیم اول این بود که از پروتکل‌ها و توصیه‌ها برای قرنطینه کردن خود تبعیت نکنند، کمیته اجتماعی و امنیتی تمهیدات حقوقی و قضایی برای وادار کردن این افراد را تصمیم گیری خواهد کرد تا آن‌ها به اجبار تن دهند و به عنوان حامل ویروس در جامعه نباشند.

سخنگوی دولت در مورد تصمیم دیگر برای افراد مبتلا به کرونا تاکید کرد: تصمیم دیگر برای حمایت از شهروندانی بود که امکان نگهداری از بیماران ندارند. بسیاری از خانه‌ها کوچک است و اتاق زیادی ندارند و فردی در این خانواده اگر مبتلا شود تمام آنها دچار رنج می‌شوند.

وی در این باره افزود: دولت در جهت حمایت از این خانوارها امکانات برای بستری شدن در نقاتگاه‌ها را فراهم می‌کند. این خانواده‌ها با مراجعه می‌توانند مبتلایان را بستری کنند.
 
منبع: فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


....
ایران وطنم
Iran, Islamic Republic of
توهین کنندگان به رئیس جمهور منتخب مردم بدانند و آگاه باشند که به بیست و چند میلیون هموطنشان توهین می کنند......
United States
با رعایت فاصله ی ۲ متری احتیاج به ماسک هم وجود ندارد.... تنها در محلهای سربسته و تنگ مثل آسانسور و مترو یا اتوبوس و تاکسی که فاصله اجبارا کمتر از ۲ متر میتواند باشد بهتر است ماسک داشته باشیم. فاصله گیری اجتماعی هم به نظرم حداقل یک ماه دیگر طول بکشد.
Iran, Islamic Republic of
کاهش 2000 تومانی قیمت مرغ
دولت روحانی ازسال 1392 تاکنون نتوانست 2000 تومان فیمت مرغ را کاش دهد ولی کرونا آمریکا کاهش 2000 تومانی قیمت مرغ شد.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
اولش گفتید قرنطینه؟!...
Iran, Islamic Republic of
.....
بی فایده است.
Iran, Islamic Republic of
..