پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - 9 Apr 2020
 
۴
۴

خاطره‌ جالب رهبرانقلاب از گردشگر یونانی

جمعه ۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵
کد مطلب: 722717
صفحه اینستاگرامی منتسب به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بخشی از بیانات رهبر انقلاب درباره زانوزدن امپراتوری روم در مقابل پادشاه ایران را منتشر کرد.
خاطره‌ جالب رهبرانقلاب از گردشگر یونانی
به گزارش جهان نيوز، صفحه  اینستاگرامی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای، همزمان با روز یونان در تقویم شمسی، بخشی از سخنان رهبر انقلاب اسلامی را درباره امپراتوری یونان و مجسمه زانو زدن امپراتور یونان مقابل پادشاه ایران را منتشر کرد.

صفحه اینستاگرامی منتسب به رهبر انقلاب اسلامی نوشت:
"رهبر انقلاب:‌
یک نفری برای من نقل میکرد، میگفت رفته بودیم #یونان؛ ما را به مراکز گردشگری گوناگون میبردند و آن‌ها را به ما نشان میدادند؛ از جمله به نقطه‌ای بردند، گفتند اینجا همان‌جائی است که سپاهیان ایرانی آمدند اینجا، از ما شکست خوردند.

مردم را به یک بیابان خالی میبرند و نشان میدهند که اینجا آنجائی است که ایرانی‌ها در آن دوره لشکرکشی کردند و در اینجا شکست خوردند. یک فضای خالی را نشان میدهند، یک مدعای تاریخی را با یک فضای خالی اثبات میکنند.

خوب، اینجا نزدیکی کازرون -آنطوری که شنیدم- مجسمه‌ی والرین است، امپراتور روم، که زانو زده در مقابل پادشاه ایران. خیلی خوب، اینجا را بروید نشان بدهید؛ این به آن در! ۱۳۸۷/۲/۱۸‌"
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
سلام و آرزوی سلامتی رهبر عزیزم ؛ فکر کنم این کلام ایشان در سفر استانی اردیبهشت 87 به فارس و کازرون گفته شد
United States
یک سنگ نگاره هم هست در جاده ی سلماس به ارومیه به نام خان تختی....
سید مجتبی غضنفری
Iran, Islamic Republic of
...
دو چشم پر سو
Iran, Islamic Republic of
خدایش حفظ کناد امام فرزانه امت اسلام را که مجد و عظمت را همیشه نوید میدهد.