پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - 9 Apr 2020
 
۰
۲

اسپانیا و آلمان در آمار ابتلا به کرونا از ایران پیشی گرفتند

شنبه ۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۲
کد مطلب: 722340
آلمان و اسپانیا امروز جمعه در آمار مبتلایان به بیماری «کووید-۱۹» که بر اثر ورود ویروس «کرونای جدید» به بدن انسان ایجاد می‌شود از ایران پیشی گرفتند.
اسپانیا و آلمان در کرونا از ایران پیشی گرفتند
به گزارش جهان نيوز،با اعلام شمار مبتلایان به ویروس جدید «کرونا» در اسپانیا و آلمان، این دو کشور از ایران پیشی گرفته‌اند. 

در آمارهایی که روی وب‌سایت worldmeters.info ثبت شده چین با ۸۰۹۶۷ مورد ابتلا در صدر قرار دارد. در این کشور امروز ۳۹ نفر به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند که از میان آنها ۳ نفر جان باخته‌اند. در مجموع در چین ۳۲۴۸ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ جانشان را از دست داده‌اند. 

ایتالیا با ۴۷۰۲۱ مورد ابتلا در جایگاه دوم قرار گرفته است. در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹۸۶ مورد جدید ابتلا به کووید-۱۹ شناسایی شده است. ۶۲۷ نفر هم در ۲۴ ساعت گذشته جان باخته‌اند. مجموعاً ۴۰۳۲ نفر در ایتالیا بر اثر این بیماری فوت کرده‌اند.

در اسپانیا با شناسایی ۲۳۵۵ مورد جدید، تعداد کل مبتلایان به ۲۰۴۱۲ نفر رسید. امروز در این کشور ۲۱۳ نفر جان باختند. مجموعاً ۱۰۴۴ نفر در این کشور قربانی ویروس کرونای جدید شده‌اند.

آلمان با ۱۹۸۴۸ مورد ابتلا در چهارمین جایگاه از لحاظ شمار مبتلایان قرار گرفته است. امروز ۴۵۲۸ نفر مبتلا به کووید-۱۹ در آلمان شناسایی شده و ۲۳ نفر فوت کردند. این ویروس در آلمان مجموعاً جان ۶۷ نفر را گرفته است. 



در ایران ۱۹۶۴۴ نفر مبتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شده‌اند که از میان آنها ۱۴۳۳ نفر جانشان را از دست داده‌اند. در ایران امروز ۱۲۳۷ نفر از مبتلاین شناسایی شدند و ۲۳ نفر جانشان را از دست دادند. 

آمریکا با ۱۷۷۲۹ مبتلا در ششمین جایگاه قرار دارد. تا کنون ۲۳۰ نفر در این کشور قربانی این ویروس شده و جانشان را از دست داده‌اند. در تازه‌ترین آمار ۲۳ نفر به شمار جان‌باختگان آمریکا اضافه شده است. ۳۹۴۰ مورد جدید ابتلا هم امروز شناسایی شده است. 

پس از این کشورها فرانسه با ۱۷۷۲۹ مورد ابتلا قرار دارد. در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۱۷ نفر به کووید-۱۹ مبتلا شدند و ۷۸ نفر جانشان را از دست دادند. 

منبع: فارس
 
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Germany
مقاله طوري نوشته شده كه آدم احساس مي كند يك مسابقه است!
United Arab Emirates
با این سفرهای نوروزی، فقط خدا بهمون رحم کنه. خودمون که به خودمون رحم نمیکنیم