پنجشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - 9 Apr 2020
 
۸
۱۱۸

شبهات رسانه‌های بیگانه یک جا در شبکه یک سیما +جزئیات

سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب: 722072
حضور امیرحسین رستمی در برنامه شب گذشته شبکه یک سیما و اظهارات او درباره همه چیز! نشان داد که دیگر سلبریتی ها انتخاب خوبی برای پر کردن آنتن نیستند.
شبهات رسانه‌های بیگانه یک جا در شبکه یک سیما +جزئیات
به گزارش جهان نيوز، این روزها که بیماری کرونا در کشور شایع شده و برای قطع زنجیره انتقال، مردم مدام به خانه ماندن تشویق می شوند و در کنار آن نزدیک شدن به نوروز رسالت تلویزیون را سنگین تر از قبل کرده است. 

بسیاری از کسانی که در خانه می مانند حتی اگر علاقه ای هم به تلویزیون نداشته باشند، به دلیل بالا بودن ساعات ماندن در خانه، زمانی را هم به تماشای تلویزیون اختصاص می دهند. یکی از برنامه های نوروزی تلویزیون که به همین منظور روی آنتن می رود و تلاش کرده تا فضای متفاوتی را رقم بزند، برنامه «فرمول یک» با اجرای علی ضیاء در شبکه یک سیماست که به روال سال گذشته بنا بود به انتخاب چهره ها و قهرمان های مردمی بپردازد که به دلیل شیوع بیماری کرونا این ماجرا منتفی شد.

اما او در شب گذشته -26 اسفندماه- در بخشی از برنامه میزبان پزشکی بود که خود مبتلا به کرونا شده بود و با سخنانی ساده آنچه که بر یک بیمار کرونایی می گذرد و راه های مقابله با آن را برای مخاطبان شرح داد و در ادامه ضیاء میزبان امیرحسین رستمی و امیر کاظمی بود.

رستمی به محض ورود به استودیو تاکید کرد که حدود دو سال برای برنامه زنده به تلویزیون نیامده و امروز برای گفتن برخی حرف ها آمده است. او در سخنانی گفت: تمام دنیا درگیر کرونا شدند ولی برای مردم ما تحملش سخت تر است چون سال را با سیل شروع کردیم، بعد به زلزله رسیدیم و بعد از آن هم یک شب خوابیدیم و بعد بلند شدیم دیدیم دارایی های ما شده یک یازدهم و قیمت همه چیز یازده برابر شده، فشار اقتصادی داشتیم، قضیه سقوط هواپیمای اوکراینی را داشتیم و مشکلات به قدری پشت هم بود که نتوانستیم وسطش یک نفسی بگیریم و آماده شویم برای یک مشکل جدیدتر.

او که پیوسته و پشت سر هم با سخنانش پنبه های ضیاء را در امیددهی به مردم رشته کرده بود، در ادامه سخنانش تاکید کرد که در اروپا و استرالیا هم کرونا آمده ولی  تفاوتش با ایران این است که آنقدر آنجا هیچ اتفاقی نمی افتد و به همین دلیل الان کرونا برایشان هیجان هم دارد!

در ادامه علی ضیاء به صف های طویل جلوی در فروشگاه های خارج از کشور اشاره کرد که مردم بسیاری برای تامین مایحتاج به فروشگاه ها حمله کرده اند که در پاسخ به این سخنان، رستمی عنوان کرد: آیا این به این دلیل نیست که ما پول نداریم برویم خرید کنیم؟

در پاسخ هم ضیا تاکید کرد همه ما روز اول دغدغه تامین ماسک و غیره را داشته ایم و این متعلق به همه جا هست و مشکلات ما از ابتدای 97 در کشورمان اتفاق افتاد و تحریم های گسترده ای علیه کشورمان اتفاق افتاد ولی ما ایرانی هستیم، کشورمان را دوست داریم و این مشکلات دشوار بود و ما اتفاقات تلخی داشتیم. اتفاقاتی که آبان ماه افتاد و همه خانواده ها به دستور رهبری دلجویی شدند. در دی ماه هم ترور سردار سلیمانی را داشتیم، بعد هم سیل سیستان و بلوچستان و الان هم کرونا.

اما رستمی در ادامه با پافشاری بر سخنان قبلی خود به پنهان کاری در اعلام ورود بیماری کرونا به کشور اشاره کرد و گفت: امشب دلیل داشتم بیایم که چند نکته داشتم. من در اینستاگرامم یک مطلبی را از پزشکی گرفتم که درباره کرونا بود. من با او در تماس بودم و پرسیدم که آیا مساله جدی است؟ گفتند بله و تو هم به آن بپرداز. فکر می کنم 24 ژانویه بود که پرسیدم دکتر بیماری به ایران هم آمده؟ و گفتند که بله آمده و شروع کنید به اطلاع رسانی کردن. چطور من که یک بازیگر دون هستم، آن دکتری که دوستم بود می دانست کرونا آمده ولی وزیر بهداشت تا آخرین لحظه و تا 3 اسفند می گفتند کرونا نیست. آیا بهتر نیست ما قبل از تکذیب کردن اول تحقیق کنیم؟ چه اصراری بود که پروازهای ماهان کنسل نشود وقتی می دانستیم مرکز بیماری ووهان چین است و اکثر ایرلاین های بزرگ دنیا پروازشان را قطع کرده اند، تا آخرین لحظه پروازها آمدند و بیماری را آورد. یک شهر را قرنطینه نکردند که بلافاصله همه کشورهای همسایه ما را قرنطینه کنند.

او اضافه کرد:من نامه ای به وزیر محترم ارتباطات نوشتم که جواب هم دادند و گفتم که ما در حال حاضر که مثل جنگ است، اپلیکیشن داخلی که زیرساخت آن بتواند جواب این همه ترافیک را برای ایران داشته باشد، نداریم. شما گفتید دست من روی دکمه فیلتر نمی رود ولی شما به کسی که دستش روی دکمه فیلتر است نزدیک ترید، میشود به او بگویید که دستش را موقتا از روی فیلتر بردارد؟ الان ما مدام درگیر فیلترشکن هستیم. اگر نمی شود که اینترنت را رایگان کنند، قیمتش را بیاورند پایین تر. سرعت اینترنت پایین تر آمد ولی هزینه نه.

رستمی در ادامه از رئیسی رئیس قوه قضاییه خواست که تلگرام رفع فیلتر شود و ادامه داد که الان پرستاران ما نیاز دارند که اطلاعات بیماران خود را سریع به بالادستی هایشان برسانند. اگر آقای رئیسی موقتا فیلتر تلگرام را بردارند، بعد از شکست کرونا دوباره فیلتر برگردد. سلطان همه چیز پیدا شده ولی چرا سلطان فیلترشکن پیدا نمی شود که نه مالیات می دهد و بدون اینکه به وزارت ارتباطات کار داشته باشد، کار خود را انجام می دهد.

در این بخش ، برنامه با پخش آگهی بازرگانی قطع شد و بعد از حدود یک ربع دوباره آنتن برگشت و  علی ضیا گفت: فرمول یک به سمت امیدبخشی برای شکست کرونا ایجاد شده و نمی خواهیم امید واهی بدهیم و دکتر کرمانی پور را دیدیم که خودشان کادر درمان بودند ولی با در خانه ماندن توانستند بهبود پیدا کنند. البته از دوستان پزشک خود کمک گرفته اند. امیرحسین رستمی به دلیل اینکه حرفایش مغایر این فضا بود، از او خواستیم در موقعیتی دیگر و فضایی که بتوانیم کنار هم بخندیم دعوت کنیم.

اما کار به همین جا ختم نشد و در بخش بعدی دوباره ضیاء در سخنانی تاکید کرد که با تزریق ناامیدی حال مردم خوب نمی شود، نقد در این شرایط کسی را بزرگ  نمی کند و همه نیازمند امید هستیم. در مقاطع مختلف از تریبون صداوسیما از مسئولین انتقاد کردم اما در شرایط بحرانی این روزهای کشور و جنگ با ویروس ناشناخته زمان امید دادن است. انتقاد و گله را همیشه می توان انجام داد در حالی که در شرایط فعلی گلایه و انتقاد حال مردم را بدتر می کند.

این اتفاق برای چندمین بار نشان داد که بیشتر سلبریتی های ما همچنان غیر متخصصانه و غیر مسئولانه سخن می گویند و نه تنها از دانش و اطلاعات بسیار سطحی برخوردار هستند، به جای اینکه در شکست بیماری با راه های امیدوارانه کنار مردم باشند، ترجیح می دهند همچنان به غرزدن، سیاه نمایی و خود تحقیری هایشان ادامه بدهند و از کشورهای دیگر به عنوان اتوپیا یاد کنند. این در حالی است که علی رغم همه گزافه گویی های کشورهای اروپایی و امریکایی، پس از شیوع کرونا، این کشورها عملا فلج شده اند و مردم آنها برای زنده ماندن در شرایط قحطی جلوی اسلحه فروشی ها صف کشیده اند و برای تنازع بقای خودشان با اسلحه می جنگند!

 هرچند که علی ضیا در برنامه قبلی خود هم میزبان شهاب مظفری بود و او هم با انتخاب آهنگ (کوچه) از فرهاد کم از امیرحسین رستمی نگذاشت و به مردم در خانه مانده یادآوری کرد: کوچه ها باریکن، دکونا بسته ست، خونه ها تاریکن، طاقا شکسته ست، از صدا افتاده تار و کمونچه، مرده می برن کوچه به کوچه... اما این بار سخنان رستمی از چشم مخاطبان دور نماند و توانست در چند دقیقه تمام تلاش های خود سازمان صداوسیما را بر باد دهد.

در حالی که بیشتر برنامه سازان صداوسیما از خبرنگار و مجری گرفته تا باقی عوامل در این شرایط با پذیرفتن خطر ابتلا به بیماری همچنان تلاش می کنند تا با شفافیت کامل ضمن ارتباط گیری با پزشکان حاذق مردم را از چند و چون بیماری آگاه کنند و هر روز هم با وزارت بهداشت ارتباط زنده برقرار می کنند تا آخرین اطلاعات از شیوع بیماری به اطلاع مردم برسد، این هنرپیشه که شهرت خود را از قِبل همین تلویزیون دارد، با ژست اپوزیسون در کنار رسانه های هوچی - همان هایی که با ویروس دروغ و شایعه و اتهام در کنار ویروس کرونا منتشر می شوند و تلاش می کنند تا ایران را به جهانیان مزرعه ای سوخته بنمایانند-، می ایستد و با تکرار شبهات و اتهامات ناروای آنها برای همه تعیین تکلیف کند. 

در کنار حرف های غیرمسئولانه رستمی نباید از عملکرد غیر حرفه ای شبکه یک هم بگذریم که به شکلی بسیار ناشیانه آنتن برنامه زنده تلویزیون را قطع کرد، در حالی که مجری می توانست برنامه را به شکل بهتری هدایت کند، می توانست با یکی از مدیران مربوطه ارتباط زنده تلویزیونی برقرار کند، یا دست کم یک کارشناس مطلع و درگیر ماجرا را بیابد تا جواب سخنان رستمی را در فضای حرفه ای بدهد. قطع ناگهانی برنامه این سوال را مطرح می کند که آیا با قطع کردن یکباره برنامه، حرف هایی که زده شده، خنثی می شود؟ و آیا مدیریت رسانه تنها به قطع برنامه منتهی می شود و با این رفتارهای انفعالی و دیرهنگام آب رفته به جوی بازمی گردد؟

باید دید در چنین شرایطی که کشور با موضوع کرونا درگیر است، در شبکه، اتاق فکری برای طراحی و مهندسی پیام و برنامه ریزی محتوایی برنامه های زنده و هماهنگی وجود ندارد؟ و در چنین شرایطی مهمانی به سازمان دعوت می شود که دست کم خود مدیران و برنامه سازان تلویزیون از مواضع او مطلعند.

همچنین شیوه انتخاب مهمانان برنامه و به ویژه هنرمندان در برنامه های زنده چگونه است و از چه فیلترهایی عبور می کنند؟ فردی بدون هماهنگی و بدون تناسب با موضوع به برنامه دعوت می شود و سخنانی را می گوید که منجر به تشویش اذهان عمومی است، در کنار آن مدیریت رسانه خوب اتفاق نمی افتد و در نهایت با قطع برنامه بازی به نفع آقای بازیگر تغییر می کند. او یک شبه به قهرمانی تبدیل می شود که حرف های مگو روی آنتن زده و حالا سخنان اوست که تا مدتها دست به دست خواهد شد و خوراک خوبی برای رسانه های بیگانه فراهم شده است.

این رفتار ناشیانه شبکه یک در حالی اتفاق افتاد که چندی پیش برنامه های ثریا و جهان آرا با فشار دولت و به بهانه غنای بیشتر از حالت زنده به ضبطی درآمدند و پس از آن هم اعلام شد که حتی برنامه فرمول یک هم تولیدی خواهد بود.  
 اتفاقی که شب گذشته در برنامه فرمول یک روی داد، نشان داد هنرپیشه ها و سلبریتی ها انتخاب خوبی برای پر کردن آنتن نیستند و هر چهره محبوبی که در فضای مجازی لایک بیشتری می گیرد، لزوما سواد و تخصص بیشتری ندارد.

منبع:فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
خدایا تو با مایی و الا با این سلبریتی ها ی عشق غرب تا حالا چیزی از اسلام و انقلاب نمونده بود
Sweden
تناقض حرفهای رستمی واضح بود. اگر مدعی است کرونا دوماه زودتر وارد ایران شده و مسوولان پنهانکاری کرده اند چرا می گوید قم قرنطینه شود؟ مشخص است که حتی به حرفهایی که می زند فکر هم نمی کند و صرفا آنچه را دستور دارد تکرار می کند.
Iran, Islamic Republic of
مقصر سازمان عریض و طویل صدا و سیماست ...
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
اقا چه اشکالی داره حالا یه نفر از ما انتقاد کرد !!
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
آقای که میگویدالان وقت انتقادنیست پس کی وقت انتقاد است پس کی حرفهای مردم بایدشنیده شه.‌‌🤔🤔🤔🤔
انقلابی دو
Iran, Islamic Republic of
ایااعتراض جرم است که این اقا اعتراض کرده بایدبیایداورض خواهی کندچراصداوسیمابرنامه ازادنمی گزاردمردم ومسولین بیان حرف های خودشونوبزنن .
Iran, Islamic Republic of
انتقاد بکنه ولی فکر هم بکنه. حرف ترامپ و پمپئو تکرار نکنه
رضا
Iran, Islamic Republic of
این یک قسمت از سریال طنز لیسانسه ها بود. فقط جای حبیب خالی بود.
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
جواب رستمی فقط این جمله است ... کرونا تمام دنیا رو گرفته . همونهایی که هواپیما به چین نفرستادن رو هم گرفته چی میگی بابا سرعت شیوع کرونا بالاست نمیشه جلوی ورودش رو گرفت ... این حرفها دیگه چرنده
حسن
Iran, Islamic Republic of
خوب شما هم قرنطینه نکن خودتو بالاخره میگیری ولش کن
Iran, Islamic Republic of
مثل معروفی است که میگه ّ آب که سربالا بره قورباغه ابوعطا میخونه|||
Iran, Islamic Republic of
تازه مجانی هم می ایند میلیونها پول می گیرند تا این ها بگویند درحالیه هیچ قدمی دربهبود شرایط برنمیدارند از بازیگران سرشناس ره و چین هم یاد نمیگیرند که برای رفع بیماری مردم کشورشان چقدر پول دادند و تلاش کردند این بازیگران ما فقط سربارهای هزینه بر هستند و بس حالا هم چون نمی تونند عید کشور خارجی بروند خوش باشند حالشان گرفته بهانه مردم را میاورند والا اصلا مردمی نیستند
Iran, Islamic Republic of
یه کارگردان چینی دومیلیون دلار به ایران کمک کرده ،سلبریتیهای ما هم مثلا در زلزله کرمانشاه پول مردم رو جمع کردند ومعلوم هم نشد خیلی از این پولها اصلا چی شد !
دو چشم پر سو
Iran, Islamic Republic of
دو میلیون دلار پیشکش. ما را به خیر اینها امید نیست، شر نرسانند. مشکل از مدیریت صدا و سیما است که جز مطرب و مثلا ورزشکار؛ و نه پهلوان سالم؛ قادر نیست چهره وزینی را برای آگاهی همراه با شادابی و نشاط مردم به قاب سیما بیاورد. .....
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
وقتی صداوسیما به چنین افرادی میدان می دهد نتیجه اش می شود این تریبون دشمنان قسم خورده ایران
Iran, Islamic Republic of
شرم آوره که برنامه زنده جهان آرا وثریا با حضور متخصصین رو قطع کردن ودر عوض یه عده که تنها هنرشون خوب..... در اوردنه ، مغز مردم رو با توهمات خودشون پر کنند!
Iran, Islamic Republic of
یه نفر اینو تشریح کنه که چرا کسیکه تخصصش بازیگریه ! باید در موارد تخصصی دیگه ای مثل پزشکی واپیدمیولوژی وسیاست و....هم نظرش مهم باشه ؟!
Iran, Islamic Republic of
تخصص؟!
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
عاقبت تک صدایی همینه که همه هجوم می برن به سمت رسانه های دشمن
تا کار از کار نگذشته یه فکری به حال صدا و سیمای تک صدا و ناکارامد بکنید
Iran, Islamic Republic of
فعلا که در صدا وسیما تک صدا=پژواک شبهات دشمن از دهان سلبریتیهاست !
مثبت دادم به این معنی که تک صداست و فقط مردم را به طرف غرب میکشاند
Iran, Islamic Republic of
آقای صدا و سیما در نوروز بزرگان انسانهای معقول و آبدیده را میارن تو خونه تا فال حافظ بگیرند و اهل منزل را شاد کنند و امید بدهند بهرای سال بعد ولی شما کسانی را میاری که صلاحیت حرف زدن تو خونه هاشون را ندارن و با پیام بازرگانی و قطع برنامه خوراک شبکه های معاند را تامین می کنی کی بسه دیگه
Iran, Islamic Republic of
سخنان رستمی تنها عصاره تغلیظ تمامی شایعات و چرندیات منتشره در ماه های اخیر بود که با ژست همه چیز دانی و اپوزیسیون نمایی دکور شده
Iran, Islamic Republic of
رستمی جان! آنچه خزعبل گویان همه دارند تو یکجا داری
ربابه زرگر
Iran, Islamic Republic of
چرا نباید نظرات مخالف در رسانه ملی مطرح شد، شما حاضرید آنتن تلویزیون پر شود از آگهی های بی محتوا و تکراری ولی کسی مخالف نظر شما صحبت نکند و حرف دل این مردم را نزند لابد اگر تعریف و تمجید می‌کرد، انتخاب خیلی خوبی بود و برنامه اش را به جای اینکه قطع کنند وقت اضافه هم می دادند، برادرا سرتون کردید تو برف .......................
Iran, Islamic Republic of
حرف دل مردم یا حرف دل دشمن ؟! این اقا خیلی دلش به حال مردم سوخته ، مالیاتش رو بده تا به کار مردم بیاد.
Iran, Islamic Republic of
مالیات رو که دولت محترم بهشون بخشیده...
ستُرگ
Iran, Islamic Republic of
بانو زرگر نظرات شما واقعا کارگشاست
سپاس
فرانک
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
نظر مخالف با چرت و پرت گویی فرق دار دخترم سعی کن متوجه بشی
فرانک
Iran, Islamic Republic of
...من از شرایط خسته شدم و قصد مهاجرت به گرجستان دارم!!!
عرفان پور
Iran, Islamic Republic of
مدتهاست که خودم و خانواده ام را قرنطینه کردم.
میلاد
Iran, Islamic Republic of
برای پیشرفت باید حرف مخالف رو شنید ولی نہ ھر حرفی رو ،چون استناد این آقا برای اینکہ بگہ خیلی قبل تر کرونا امدہ این بود کہ یک دکتری بہ ایشان گفتہ حالا شاید اون دکتر اشتباہ کردہ و یا اصلا دروغ گفتہ وشاید اصلا دکتر نبودہ، این طور کہ نمی شہ استدلال کرد
در ضمن یکی از حرف ھاش این بود کہ اقای رئیسی رفع فیلتر کنہ ، مگہ قوہ قضائیہ فیلتر کردہ کہ الان رفع فیلتر کنہ ، خودشون برای یک فرد تبلیغ کردن الان یقہ اینو اونو می گیرن ، نہ فرض قوہ قضائیہ رفع فیلتر کرد ھمین ھا می یان می گن چرا توی کارہ رئیس جمھور دخالت می کنید
یعنی شما اینا رو نشناختید...
Iran, Islamic Republic of
شما مثلا اومدی انتقاد کردی؟؟!! همون اولش میگی شما حاضرید آنتن تلویزیون پر بشه از آگهی های بی محتوا، چرا بیخود بما که منتقد صحبت های این بازیگر و کانال های فارسی زبان و ترامپ دلقک و پمپئوی دروغگو و ... میشیم نسبت دروغ می بندی؟...
Iran, Islamic Republic of
صدا و سیما به یک خانه تکانی اساسی و بینشی نیاز دارد....
Iran, Islamic Republic of
کاش از امثال این سلبریتی که فقط دهانشان تا منتهی الیه ... باز است سئوال میکردید شما به عنوان یک ایرانی کدام قدم واقعی را در مشکلات برداشته‌اید که نیاز به خودنمایی نبوده باشد....

الان نیروهای انقلابی از بسیجیان گرفته تا طلاب و بچه هیئتی ها جانشان را کف دست گرفته‌اند و مشغول کمک رسانی هستند...
شما را به خدا بپرسید این جماعت سلبریتی...کجا فعال هستند؟!
Iran, Islamic Republic of
اتفاقا حرفاش حسابی است اینها چه ربطی امید مردم دارد واقعیت جامعه است اینکه بخواهیم مردم را از واقعیت هایی که به عینه لمس میکنند دور کنیم وحاشا کنیم توهین به شعور مردم است
Iran, Islamic Republic of
شاید واقعیت اینه ...
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه خیلی ازماها اهل افراط و تفریط هستیم
نه امیدواری بیش ازحد خوبه و نه سیاه نمایی بلکه باید سعی کنیم واقعیت ها رو بگیم و عمل کنیم
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
حقیقت تلخه،، سانسورش کنید وبرنامه را قطع کنید و بندازش بیرون و... نه اینجوری ها فقط صورت مسئله پاک میشه ،،میشه؟
Greece
سلام آره انتخاب خوبی نیستند.
سحر
Iran, Islamic Republic of
نویسنده مطلب که ظاهرا از خبرگزاری فارس هستند دشمنی و کینه سنگینی نسبت به ایران و ایرانی دارند
Iran, Islamic Republic of
اوووووووه ! کشف بزرگی کردی ! فقط نگفتی کجاش به کینه داشتن ربط داشت !
Iran, Islamic Republic of
هر کس مردم رو ناامید کنه، در خط دشمن مردم ایران حرکت میکنه
ناشناس
Russian Federation
امیرحسین رستمی صدای حداقل شصت درصد از مردم ایران بود که در انتخابات مجلس هم به همین دلایلی که گفت حاضر به رای دادن نشدن.و صداوسیمای ما با قطع صحبتاش نشون داد سطح ازادی بیان چقدر پایین اومده. حالا امیدوارم مسئولین جهان نیوز حداقل به ازادی بیان احترام بگذارن و کامنت رو تایید کنن..
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
آخ که اون آمارسازیهاتون ما رو کشت .بابا وقتی مردم رای میدن وبه غیر قبیله ما رای میدن =رای قابل شمارش صندوق رای ،فتنه 88 رو به پا میکنیم.وقتی به قبیله مون پشت میکنند ،رای داده نشده رو میریزیم ،به حساب شخصی قبیله مون !
ناشناس
Russian Federation
...
ناشناس
Russian Federation
...
Iran, Islamic Republic of
انتخابات شهرداریها در فرانسه بیست درصد مشارکت داشته ،نتیجه میگیری هشتاد درصد مردم مخالف نظام فرانسه هستند؟
Iran, Islamic Republic of
۶۰ درصد ملت به باد رفتند ؟ جالبه
Iran, Islamic Republic of
....
مهدی
Iran, Islamic Republic of
صدای دشمنان این ملت بود که از دهان این باصطلاح سلبریتی خارج می‌شد. این سلبریتی وامثال وی پاسخ دهند که در روزهای سخت دراین کشور. خودشان کدام قدمی را برای خدمت به کشورشان و مردم برداشته اند جز سیاه نمایی و غر زدن با تکبر وزیاده خواهی چه نفعی برای این مردم داشته‌اند....
Iran, Islamic Republic of
سلبریتی بی سواد و صدا و سیمای فشل
Iran, Islamic Republic of
واقعا ما به کسانی که شغلشون اینه که ادای دیگرون رو در بیارند تو برنامه های غیر مرتبط احتیاج نداریم
عرفان
Iran, Islamic Republic of
والا حرف ناحقی نزده بنده خدا...!!!!!!!!!!
مهدی
Iran, Islamic Republic of
فقط دوست دارم یه جوری به این اقای رستمی برسونم که فقیر و بی پول خودتی من اگر ادعا کنم خودتو با حواشیت میخرم....
Iran, Islamic Republic of
خب این که چیزی نیست. میشه تصویر و صوت برنامه دیشب را گذاشت و در کنارش امشب یک کارشناس خبره توضیحات درست و قاطع را بیان کند. ....
رویا
انگار تو این مملکت فقط همین بازیگرا و فوتبالیستها وخواننده ها برای مردم مهمند که باید تو روزای عید بیارنشون تلویزیون با کلی دستمزد چرندیات از زندگی و خاطراتشون بگن
جمشید
Iran, Islamic Republic of
دقیقا خبر را از فارس کپی کردید!!!! بعد در مطالب گوناگون از زنجیره‌ای بودن برخی از سایت ها و روزنامه ها انتقاد میکنید؟؟ واقعا یه بوم و دو هوا یعنی همین؟؟؟؟؟
محمد علي
Iran, Islamic Republic of
اتفاقی که شب گذشته در برنامه فرمول یک روی داد، نشان داد هنرپیشه ها و سلبریتی ها انتخاب خوبی برای پر کردن آنتن نیستند و هر چهره محبوبی که در فضای مجازی لایک بیشتری می گیرد، لزوما سواد و تخصص بیشتری ندارد.
Iran, Islamic Republic of
در مورد اپلیکیشن من موافق هستم . امروز صبح از دبیرستان دخترم تماس گرفتن که دیروز امتحان انلاین داشتیم . چرا دختر شما شرکت نکردند. گفتم ما بی خبریم .از این موضوع . فرمودند از ده روز پیش شماره شما را در کانال تلگرامی مدرسه فعال کردیم و از ان جا خبر رسانی می کنیم .
Iran, Islamic Republic of
من در ادامه این متن نوشته بودم که اگر تلگرام فیلتر هست چرا ادارات دولتی و مدارس از ان استفاده می کنن . و باعث تناقص میشه . من نوعی از ان استفاده نمی کنم . ولی مدرسه ازان استفاده می کنه و این باعث بی خبری دختر من از برنامه های مدرسه میشه . خوب جهان جان این قسمت نوشته های من چه ایرادی داشت که حذف کردی . مگر رسالت شما اینه
Iran, Islamic Republic of
مدرسه بیخود کرد در کانال تلگرامی گذاشت. این همه کانال داخلی. ایتا بله گپ و .. من با جند تاشون کار کردم خیلی هم خوب هستند.
Iran, Islamic Republic of
فرق سلبریتی چینی با اینها همینه. اون کمک مالی میکنه این غرغر.
Iran, Islamic Republic of
فکر کنم اینم میخواد بپره دنبال طناب پوسیده از اونوره
Iran, Islamic Republic of
برای تمام حرفهای رستمی جواب وجود دارد.حرف ایشان را عوام مردم هم می زنند.این ابهامات حاصل تلاش یک ماهه و کار رسانه ای پر قدرت رسانه های معاند و برخی از پادوهای آنهاست......
انقلابی
Iran, Islamic Republic of
باید به این هنرمندنماها گفت بسیاری از مشکلات امروز مردم، نتیجه انتخاب غلط امثال شماها در 96 است. خودکرده را تدبیر نیست
Canada
درود به شرفش که حرفش رو بدون وقفه زد
Iran, Islamic Republic of
بی وقفه و یکطرفه!!!!
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
افاضات این آقا نشون میده سلبریتی ها بیست و چهارساعته پای ماهواره اند
Iran, Islamic Republic of
......
United States
آش شورتر از این حرفها است.... هرکس بیاید پشت دوربین همین حرفها را خواهد زد...!!!! .
Iran, Islamic Republic of
..
انقلابی
Iran, Islamic Republic of
به نظر بنده، همه کسانی که با سخنان رستمی مخالف هستند با روابط عمومی سازمان صدا و سیما تماس بگیرند و اعتراص خود را نشان دهند و او را وادار به عذرخواهی کنند.
Iran, Islamic Republic of
.
Iran, Islamic Republic of
شهرتش رو از تلویزیون داره ... خب ... که چی؟ نباید نطر مخالف داشته باشه؟
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
آقای رییس صدا وسیما شما مسولی در قبال این برنامه تفرقه افکن..
Iran, Islamic Republic of
نه اینکه حدود یه ماه است مردم فهمیدن خیلی قرنطینه رو رعایت میکنن ،خیابونها پر از مردمه برو آقا فکر خودت باش
رضا
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز خیابان های نسبت به گذشته بسیار خلوت شده ن البته هنوز تعدادی رعایت نمی کنند ....
امیر
Iran, Islamic Republic of
اولا که حرف غلطی نزد...و درصد بسیار زیادی از مردم همین سوالات رو دارن که البته کسی جواب نمیده.......
حسین
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
اين سلبريتي ها اگه دلشون به حال مردم ميسوزه . بيان يك كمك مالي بكنند . نه اينكه فقط اعتراض بكنند .
Iran, Islamic Republic of
...
محمد
Iran, Islamic Republic of
حرف های کاملا درستی زد...!!!
عبدي
Iran, Islamic Republic of
سلام اگر به به و چهچه وگل وبلبل ميگفت جهان نيوز ميگفت ادم متعهدي هست ...
رضا
Iran, Islamic Republic of
دقیقا هر کی میخواد بیاد شبکه های سیما باید از فیلترینگ جهان نیوز رد بشه که مبادا آقای زاکانی آزرده خاطر بشن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ فقط کرونا و برنامه تلویزیونی رو به آقای زاکانی ربط نداده بودی که اونم انجام شد
قاسمی
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
....
Iran, Islamic Republic of
صدا و سیما ، مجری آماتور و هنرمندان همگی در امتحان کرونا رد شدند .... آنهم بسیار ناشیانه متاسفانه ......
مسلمان
Iran, Islamic Republic of
اگر فقط دولت روحانی رو می شست و پهن می کرد امروز براش چه تیتر قهرمانانه ای که نمی زدید.
انقلابی
Iran, Islamic Republic of
دوستانی که از برنامه دیشب و صحبت‌های این آقا ناراحت شدن، بهتره که با روابط عمومی سازمان صدا و سیما تماس بگیرند و اعتراض خودشون رو اعلام کنن و بخوان که یه کارشناس به برنامه دعوت بشه و ادعاهای بی سند رستمی رو مستند توصیح بده. با تایپ کردن نظر در اینجا اتفاق خاصی نمی افته
Iran, Islamic Republic of
غیر متخصصانه.
اتفاقا خیلی با تخصص خاص پنبه امید مملکت رو میداد هوا
..!!!
Iran, Islamic Republic of
ببخشید خیلی خیلی ببخشید مگه در جواب سیل انتقادات نسبت به قطع برنامه جهان آرا نگفتن دیگه هیچ برنامه ای زنده پخش نمی شه ؟!!!!
الان این چی بوده پس ؟
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
....
به مسلمان
Iran, Islamic Republic of
البته که همه مشکلات امروز ما نتیجه سوتدبیر این دولت .است.
Iran, Islamic Republic of
مشکل رستمی کرونا نبود فقط فیلتر تلگرام بود
Iran, Islamic Republic of
اینها عقده دارند ومریض هستند
علی
Iran, Islamic Republic of
جهان نیوز
لطفا دهانت را ببند و این خبرها را کار نکن
خبرگزاری مردم هستید یا خبرگزاری غیر مردم؟؟
Iran, Islamic Republic of
مشکلتون با ایران چیه که حرف حسابی میسوزونه همه جاتون رو؟
عسگری
Iran, Islamic Republic of
من از طرف خودم و مردم آذربایجان شرقی میگم به کسی هم کاری ندارم این باید محکمه بشه ادب باشه نمیشه که اه
Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
بجای قطع صحبت های سلبریتی عزیز ،باید از یک کارشناس دعوت می کردند ولو تلفنی تا جواب کارشناسانه بدهند
یادآور
Iran, Islamic Republic of
واقعا جای شرمساریست .
مسئولین صدا وسیمای ما در حد اداره کردن یه بچه بازیگر دست چندم هم درایت ندارند .
Iran, Islamic Republic of
تو همان بازیگر دون هستی
آدم حالش به هم می خوره از نگاه کردن به فیلمی که تو در آن بازی کرده ای
Iran, Islamic Republic of
وقتی میگیم سازمانهای دولتی بی درو پیکر هستند و هر کس هر کاری میکنه، بیاد صدا و سیما هم بیفتیم....
Iran, Islamic Republic of
روزی اگر با «دست‌بندهای سبز» و دیروز اگر با «دست‌بندهای بنفش» در میتینگ های انتخاباتی روحانی و هم تیمی‌هایش گلو پاره می‌کردند، امروز جای پوزش طلبیدن و تقاضای بخشش از پیشگاه ملت، از جان گذشتگی حافظان سلامت در مقابل ویروس کرونا و سازندگان جنایات‌کار این ویروس منحوس را نمی‌بینند و با متهم ساختن نظام اسلامی، به جلو فرار می‌کنند. .....
Iran, Islamic Republic of
......
Iran, Islamic Republic of
جای بسی تاسفه که آنتن تلویزیون در اختیار افرادی قرار میگیره که نه از رنج پا برهنگان اطلاع دارند و نه از شب زنده داری مرزداران و نه از درد دردمندان . .....
Iran, Islamic Republic of
اقای رستمی لطفا یه سر به فروشگاههای زنجیره ای بزنید یا نوک پایی هم به بازار علی رغم اینهمه سفارش که گفتند تو خونه بمونید ببینید مردم چطور خرید میکنن . رعایت انصاف نکردی . شاید هم طفلک تصمیم داشته بره انور دریا . .....!!!!!!