سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - 7 Apr 2020
 
۰

اولیور کان باز هم به رونالدو طعنه زد

چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب: 721488
سنگربان سابق بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان باز هم به کریستیانو رونالدو طعنه زد.
اولیور کان باز هم به رونالدو طعنه زد
به گزارش جهان نيوز، کریستیانو رونالدو در کنار فوتبال درآمدهای نجومی از فعالیت در بازار تبلیغات و دنیای مد به دست می آورد.
اولیور کان سنگربان اسطوره ای ژرمن ها در گفت و گویی که با کانال  "SPOX آلمان داشت، اینگونه به رونالدو طعنه زد: من پیشنهادهای عجیب زیادی برای درآمد زایی داشتم که اصلا مناسب من نبودند. به عنوان مثال از من خواستند که لباس های زیر را تبلیغ کنم اما فکر می کنم که چنین پیشنهادهایی مناسب کسی چون کریستیانو رونالدو باشد.

کان که در سال ۲۰۰۲ توانست با تیم ملی فوتبال آلمان به فینال جام جهانی راه پیدا کند، ادامه داد: دیوید بکام فاکتورهای زیادی دارد که می تواند او را به یک برند تجاری تبدیل کند و این باعث شد تا  او بعد از فوتبال خیلی سریع شغل بعدی خود را در پیش گیرد. با این حال شاید واکنش سریع به بعضی از پیشنهادها بعدها شما را پشیمان کند.

اولیور کان پیش از این هم در سال ۲۰۱۶ در  گفت و گویی که با ZDF آلمان داشت اینگونه رونالدو را به باد تمسخر گرفت: من اخیرا در تلویزیون شکم رونالدو را بیش از هر چیز دیگری دیده ام!
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *