کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مجیدی: وقت ندارم جواب اراجیف را بدهم

3 اسفند 1398 ساعت 14:20

سرمربی تیم فوتبال استقلال نسبت به حواشی هفته گذشته آبی پوشان پایتخت واکنش نشان داد.


به گزارش جهان نیوز، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری قبل از بازی با ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: ما فردا بازی سختی داریم و می‌دانیم ذوب آهن تیم خوبی است. امیدوارم سه امتیاز را بگیریم.
 

مجیدی در خصوص حواشی هفته گذشته و اظهار نظر‌هایی که پیرامون استفاده بازیکنان وقت استقلال از یک ماده ممنوعه شده است گفت: نه وقتش را دارم به این مسائل فکر کنم و نه برای من مهم است جواب این اراجیف را بدهم. شما هم سؤال بعدی را بپرسید.

مجیدی در مورد مصدومان استقلال و وضعیت مهدی قائدی، عنوان کرد: اسماعیلی و قائدی دیروز با ما تمرین کردند، اما با توجه به اینکه در تمرینات گروهی در روز‌های گذشته نبودند شاید از ابتدا از آن‌ها استفاده نکنیم. ما چند بازیکن مصدوم داشتیم که به تازگی به تیم ما اضافه شدند و برنامه‌ای برای آن‌ها نوشته‌ایم تا زیر نظر آقای ربانی تمرین کنند و بتوانند شرایط حضور در تمرینات گروهی را پیدا کنند. ام آر آی که از دیاباته گرفته می‌شود وضعیت او را مشخص می‌کند و همه چیز به ام آر آی امروز بستگی دارد.

او در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد لغو یا برگزاری مسابقه فردا بدون حضور تماشاگران به خاطر ویروس کرونا چیست، اظهار داشت: من اولین بار است که این موضوع را می‌شنوم، ولی امیدوارم این اتفاق نیفتد. با توجه به برنامه‌ریزی که صورت گرفته همین الان هم تحت فشار هستیم و ۴ روز یک بار بازی می‌کنیم. امیدوارم مسابقه فردا هم برگزار شود و آسیبی به کسی وارد نشود.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه فکر می‌کند تیمش در لیگ برتر می‌تواند مدعی قهرمانی باشد یا خیر، گفت: استقلال در هر سه جا مدعی است نه فقط لیگ برتر. ما حتما در آسیا از گروهمان صعود می‌کنیم و در لیگ برتر وجام حذفی هم مدعی قهرمانی هستیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران


کد مطلب: 719466

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/719466/مجیدی-وقت-ندارم-جواب-اراجیف-بدهم

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com