چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - 1 Apr 2020
 
۰
۷

ظریف: انتخابات بهترین راه برای قوی شدن است

جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب: 719359
انتخابات با همه تفاوت‌ها و با همه ترجیح‌هایی که ممکن است داشته باشیم، هنوز بهترین راه است برای اینکه کشور را قوی کرده و به کشور امکان بدهیم که در سطح بین‌المللی سربلند، مقاوم، دلاورانه بایستد و ایران زیباتری داشته باشیم.
ظریف: انتخابات بهترین راه برای قوی شدن است
به گزاش جهان نيوز، مستقر در حسینیه جماران، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه پس از انداختن رأی خود در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران گفت: مردم ما پشتوانه اصلی انقلاب هستند و برای بنده که مسئولیت خدمت در حوزه سیاست خارجه و دیپلماسی را دارم پشتوانه اصلی دیپلماسی ما هستند، حضور مردم با سلیقه‌های مختلف و با گرایش‌های مختلف علیرغم برخی دلخوری‌هایی که داریم، علیرغم  برخی گفتگوهای  خانوادگی که داریم، برای جامعه بین‌المللی نشانه مهمی از این که این مردم با همه تفاوت‌هایشان می‌خواهند خودشان سرنوشت  خودشان را تعیین کنند ممکن است ممکن است برخی گلایه‌هایی داشته باشند اما کماکان سرنوشت خودشان را می‌خواهند خودشان تعیین کنند نمی‌گذارند یک نفر در واشنگتن بنشیند و برای آنها تصمیم بگیرد آن هم یک نفری که دستش به خون یک بزرگی مثل سردار سلیمانی آغشته است.

وی افزود: مردم در رفراندوم تشییع جنازه سردار سلیمانی نشان دادند که با همه دیدگاه‌های متفاوتشان در برابر قلدری و زور و تروریسم دولتی ایستادگی می‌کنند، بنابراین انتخابات با همه تفاوت‌ها و با همه ترجیح‌هایی که ممکن است داشته باشیم، هنوز بهترین راه است برای اینکه کشور را قوی کرده و به کشور امکان بدهیم که در سطح  بین‌المللی سربلند، مقاوم، دلاورانه بایستد و ایران زیباتری داشته باشیم.

وزیر امور خارجه نصریح کرد: اکثریت قریب به اتفاق سخنرانانی که در طول چند روز اظهار نظر کردند در این جهت اظهار نظر کردند اما 2 کشور و 1 رژیم حامی تروریسم و خودشان تروریسم کشوری که با جنایت علیه سردار سلیمانی تروریسم دولتی‌اش را نشان داد، با تحریم‌ها تروریسم اقتصادی‌اش را نشان داده عربستان که دیگر نمونه خاص و عام است برای حمایت از تروریسم‌ها و رژیم  اسرائیل که تروریسم دولتی به نام این رژیم ثبت شده اینها مانع شدند باید ببینیم نتیجه امروز چه می‌شود.
 
منبع: تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
چه‌كسي از ظريف مي‌ترسد؟
Iran, Islamic Republic of
ظریف ثابت کرده قابل اعتماد نیست
Iran, Islamic Republic of
مذاکره با آمریکا از ابتدا اشتباه بود
آمریکا دشمن تاریخی مردم ایران است.
ملت ایران همچنان آمریکا را دشمن درجه یک خود می داند.
با آمریکا جنایتکار شماره یک روابط ایجاد نخواهیم کرد مگر این که آدم بشود و از ظلم کردن دست بردارد.
آمریکا جنایتکار شماره یک ازحمایت تروریست ها دست بردارد.
Iran, Islamic Republic of
مذاکره با آمریکا بی فایده است.
گفت وگو با آمریکا بی فایده است.
دیدار با آمریکایی ها اهانت به مردم ایران است.
Iran, Islamic Republic of
تا وقتی عربستان دستش آلوده به ریختن خون مردم مظلوم یمن است هیچ آزاده‌ای از عربستان دفاع نمی‌کند. از مسئولین دستگاه وزارت خارجه کشورمان انتظار داشتیم سنجیده‌تر حرف بزنند.
Iran, Islamic Republic of
عکس‌های دلخراشی که در صفحه اول کیهان از وضعیت اسفبار کودکان یمنی می‌بینیم دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد. گویا خاک مرده روی حقوق‌بشر آمریکایی‌ها پاشیده شده است.
Iran, Islamic Republic of
ادلب جزو خاک سوریه بوده و هست و اردوغان به حمایت شیطان بزرگ دل خوش نکند و بداند بازی در پازل این شیطان عاقبت خوشی برایش ندارد. این قدر در مسیر خواسته آن جرثومه فساد و تباهی به قتل عام مردم مظلوم سوریه ادامه ندهد.