جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - 10 Apr 2020
 
۰

سه رشته جدید به دانشگاه صداوسیما اضافه شد

چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
کد مطلب: 719187
رئیس دانشگاه صدا و سیما گفت: برای نخستین بار در کشور سه رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد در شورای تحول علوم انسانی وزارت علوم تصویب شد که در صورت صدور مجوز توسط دفتر گسترش این وزارتخانه راه‌اندازی می‌شود.
سه رشته جدید به دانشگاه صداوسیما اضافه شد
به گزارش جهان نيوز، شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما با اشاره به اینکه سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه تشکیل شده است، گفت: دانشگاه صدا و سیما برای نخستین بار سه رشته تحصیلی جدید را در مقطع کارشناسی ارشد تأسیس کرده است که پذیرش دانشجو در این سه رشته از مهرماه سال آینده انجام خواهد شد.

* راه اندازی رشته‌های فلسفه رسانه و جلوه‌های ویژه برای نخستین بار در کشور
وی افزود:‌ سه رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد شامل فلسفه رسانه است که ترکیبی از علوم فلسفی و رسانه بوده و در نظریه‌پردازی در حوزه اندیشه ایرانی ـ اسلامی تأثیرگذار است. همچنین دومین رشته جدید این دانشگاه جلوه‌های ویژه است که برای اولین بار در کشور در مقطع ارشد راه‌اندازی شده است.* تهیه‌کنندگی انیمیشن رشته جدید دانشگاه صداوسیما
رئیس دانشگاه صدا و سیما تصریح کرد: سومین رشته  جدید این دانشگاه تهیه‌کنندگی انیمیشن در دانشکده هنرهای دیجیتال است که در کنار رشته هنرهای دیجیتال از سال آینده پذیرش دانشجو خواهد داشت.

* رشته‌های جدید از سال آینده با صدور مجوز  پذیرش دانشجو دارند
اسفندیاری ادامه داد: سه رشته جدید این دانشگاه که در مقطع ارشد است در شورای تحول به تصویب رسیده و در کمیسیون تخصصی برنامه‌ریزی و وزارت علوم هم به تصویب نهایی رسیده است که با صدور مجوز در این رشته‌های جدید از سال آینده پذیرش دانشجو انجام خواهد شد.

منبع:فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *