يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 Sep 2020
 
۱
۴

اعلام آمادگی جبهه پایداری برای تدوین لیست واحد

شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۹
کد مطلب: 717999
جبهه پایداری در بیانیه‌ای اعلام کرد که دستیابی به وحدت با شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در لیست انتخاباتی همچنان قابل گفت‌وگوست.
اعلام آمادگی جبهه پایداری برای تدوین لیست واحد
به گزارش جهان نيوز، جبهه پایداری انقلاب اسلامی در واکنش به خبر منتشر شده در برخی خبرگزاری ها درباره خروج این جبهه از فرآیند ارائه فهرست واحد انتخاباتی با شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، جوابیه‌ای صادر کرد.

متن جوابیه جبهه پایداری به این شرح است:

«در پی خبری مبنی بر خروج جبهه پایداری برای ارائه لیست جداگانه از شورای ائتلاف در خبرگزاری ها، این جبهه ضمن تکذیب خبر آن خبرگزاری محترم مواردی را جهت تنویر افکار عمومی اعلام می دارد:

۱- برخلاف ادعای مطرح شده در خبر منتشره که جبهه پایداری را متهم به خروج از ائتلاف نموده است؛ این جبهه همانگونه که مورد تایید شورای ائتلاف نیز می‌باشد؛ هیچ زمانی عضو شورای ائتلاف نبوده است که امروز بتوان با طرح این خبر خلاف، پوششی را برای برخی اختلافات داخلی اعضای این شورا که گفته شده دنبال خروج از ائتلاف هستند، فراهم کرد.

۲- ضمن اینکه همانطور که پیش از این نیز به دفعات در مواضع و اخبار مربوط به جبهه پایداری انقلاب اسلامی به استحضار عموم مردم رسانده شده است، جبهه پایداری با تاکید بر مواضع اصولی و انقلابی همواره در پی وحدت حداکثری حول ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و هست و در این دوره مجلس یک مدل ۴ مرحله‌ای را تدوین نموده و به دیگر گروه‌ها و جریان‌های سیاسی جبهه انقلاب ارایه کرده است. 4 سطح این مدل به ترتیب شامل:

۱- عدم تخریب نیروهای انقلاب توسط یکدیگر ۲- وحدت حول شاخص‌ها و گفتمان انقلای اسلام ۳- حداکثرسازی اشتراکات در لیست‌ها و ۴- ارائه لیست واحد؛ که همواره مطلوب‌ترین حالت رسیدن به لیست واحد هدف اصلی این مدل بوده است.

۳- در جلسات فی مابین با نمایندگان محترم شورای ائتلاف، ضمن تاکید بر رسیدن لیست واحد جبهه انقلاب در انتخابات مجلس مکرر اعلام کرده‌ایم که جبهه پایداری حاضر است برای دستیابی به هدف وحدت در لیست، از اشتراک موجود در دو لیست شروع شود و تا نهایت به لیست واحد برسد که این موضوع همچنان از نظر جبهه پایداری، قابل گفتگوست.

۴- در آخرین جمع‌بندی که لیست ۶۰ نفره جبهه پایداری و لیست۹۰ نفره شورای ائتلاف در معرض عموم قرار گرفته است، حدود ۲۴ نفر مشترک هستند و این نقطه می‌تواند به عنوان نقطه شروع برای جمع‌بندی لیست واحد قرار گیرد و تلاش گردد این ۲۴ نفر در حد امکان تا رسیدن به لیست واحد افزایش یابد.

۵- اما آنچه متاسفانه به گوش می‌رسد، زمزمه‌هایی مبنی بر رد پیشنهاد فوق و تلاش نامیمون برای ارائه ۲ لیست با کمترین میزان اشتراکات توسط کسانی است که پیش از این مدعی وحدت بودند که در این مورد جبهه پایداری انقلاب اسلامی در خصوص تبعات خسارت‌بار و جبران‌ناپذیر و خلاف مصلحت این اتفاق تذکر داده است».
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


واقعیت
Iran, Islamic Republic of
این احزاب شب انتخاباتی دقیقا چه منفعتی برای کشور و مردم دارند؟!!!
اما دقیقا منفعت حزبی و گروهی و شخصی برای خود قائل هستند و سذ بزنگاه منافع ملی و مردمی را به منافع حزبی و باندی ترجیح می دهند
Iran, Islamic Republic of
جبهه پایداری کلا باعث شکست اصولگراهاست ... تفرقه بنداز جبهه مقابل رو پیروز کن ...
مرصاد
Iran, Islamic Republic of
...
سید
Iran, Islamic Republic of
بزرگترین عامل شکست جبهه نیروهای انقلابی ؛ عدم وحدت و تفرقه است ، که بارها از آن سوراخ گزیده شده اند ، ولی عبرت نمی گیرند و تکروی می کنند ! اصلاح طلبان ، لیبرال ها ، ملی گرایان ، سلطنت طلبان و منافقین ؛ همه برای شکست شما متحد هستند و شما در غفلت مکرر !!!!