يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - 20 Sep 2020
 
۱
۵

اولین نفر لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران مشخص شد

شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰
کد مطلب: 717996
سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: با اعلام نظر مجمع عمومی اسلامشهر ، سعید کرمی به عنوان کاندیدای اختصاصی اسلامشهر در لیست ۳۰ نفره تهران قرار گرفت.
اولین نفر لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران مشخص شد
به گزارش جهان نيوز، محسن پیرهادی، سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به انتخاب گزینه نهایی اسلامشهر برای لیست 30 نفره تهران گفت: براساس تصمیم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، شهرهای اسلامشهر و شهرری در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در لیست 30 نفره تهران دارای دو نماینده اختصاصی خواهند بود.

وی افزود: در جلسه که امروز با حضور نمایندگان منتخب مجمع اسلامشهر و اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب بدون حضور کاندیداها برگزار شد، پس از بحث و بررسی های متعدد و بررسی نتیجه نظرسنجی های صورت گرفته، آقای سعید کرمی به عنوان کاندیدای اختصاصی اسلامشهر در فهرست 30 نفره تهران شورای ائتلاف انتخاب شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: در ادامه جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، کاندیدای اختصاصی شهرری برای حضور در فهرست 30 نفره تهران نیز انتخاب خواهد شد.

پیرهادی با اشاره به هدف شورای ائتلاف از اختصاص دو نماینده به اسلامشهر و شهرری تصریح کرد: با توجه به اهمیت این دو شهر و با در نظر گرفتن نزدیکی اسلامشهر و شهرری به تهران،‌ تصمیم گرفته شد که در فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف تهران هر کدام از این دو شهر، یک کاندیدا داشته و در مجلس شورای اسلامی نمایندگان اختصاصی برای پیگیری دغدغه ها و مطالبات مردمی در اختیار داشته باشند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
..
Iran, Islamic Republic of
توضیحی در مورد سوابق ایشان ارائه می دادید. آیا ایشان عهدنامه شفافیت دیدبان شفافیت و عدالت را امضا کرده است؟
خرمشهر
Iran, Islamic Republic of
.....
نادر
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
سعید کرمی کیه و از کجا آمد؟!