کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

زمان و مکان تشییع پیکر آیت‌الله رسولی محلاتی

20 دی 1398 ساعت 21:15

مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت‌الله سیدهاشم رسولی محلاتی، روز یک‌شنبه (۲۲ دی) در تهران برگزار خواهد شد.


به گزارش جهان نیوز، خانواده آیت‌الله سیدهاشم رسولی محلاتی، با صدور اطلاعیه‌ای زمان و مکان مراسم تشییع و ترحیم آن مرحوم را به شرح زیر اعلام کرد:


انّا لله و انّا الیه راجعون
عالم پارسا و پاکدامن حضرت آیت‌الله سید هاشم رسولی محلاتی در شب جمعه و روز شهادت مادر خود حضرت صدیقه زهرا سلام الله علیها به لقاء الله پیوست. رحلت این مرد خدا و دانشمند فرزانه را به استحضار علمای اعلام، استادان بزرگوار، دانشجویان عزیز، عموم علاقمندان و مردم شریف ایران می‌رسانیم. او که عمری را با راستی و درستی در همراهی با امام راحل عظیم‌الشأن (ره) و مقام معظم رهبری دام ظله گذراند، مورّخی متبحر، مفسّری توانا و محدّثی خبیر بود. او از خود ترجمه قران مجید و آثار گرانبهایی در قالب بیش از ۱۰۰ جلد کتاب تالیفی، تصحیحی و ترجمه در حوزه‌ی تاریخ، تفسیر و سایر کتابهای مرجع حدیثی به یادگار گذاشت. 

مراسم تشییع پیکر پاک آن عالم فرزانه در تهران، از مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، روز یک‌شنبه مورخ ۲۲/۱۰/۱۳۹۸، راس ساعت ۸:۳۰ می‌باشد.

هم‌چنین مراسم تشییع و تدفین ایشان در قم، در همان روز، از مسجد امام حسن عسکری (ع)، راس ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر خواهد بود.  

مراسم ترحیم: در مسجد فرشته، واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، خیابان شهید فیاضی، روز سه شنبه، مورخ ۲۴/۱۰/۱۳۹۸، ساعت ۳ الی ۴.۵ بعد از ظهر می‌باشد. 

مراسم شب هفت آن مرحوم در همان مسجد فرشته به آدرس پیش‌گفته، روز جمعه مورخ ۲۷/۱۰/۱۳۹۸، ساعت ۳ الی ۴.۵ بعد از ظهر برگزار می‌شود.
 
منبع: فارس


کد مطلب: 714585

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/714585/زمان-مکان-تشییع-پیکر-آیت-الله-رسولی-محلاتی

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com