چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - 27 Jan 2021
 
۶
۵

نامه یک نوجوان کانون اصلاح و تربیت به حاج قاسم 2 هفته قبل از شهادت

يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸
کد مطلب: 713858
یکی از مددجویان نوجوان کانون اصلاح و تربیت دو هفته پیش، طی نامه‌ای از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درخواست کرده بود با او دیدار کند.
نامه یک نوجوان به حاج قاسم۲ هفته قبل از شهادت
به گزارش جهان نيوز، معاونت فرهنگی قوه قضائیه اعلام کرد: یکی از مددجویان نوجوان کانون اصلاح و تربیت دو هفته پیش طی نامه‌ای از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی درخواست کرده بود با او دیدار کند.

حدود دو هفته پیش بود که توسط دوستی نامه‌ای از یکی از مددجویان نوجوان کانون اصلاح و تربیت به ستاد ملی صبر رسید که در آن درخواست کرده بود شهید حاج قاسم سلیمانی را ببیند و اصرار داشت که حتما نامه به دست ایشان برسد. از طریق دوستان، نامه را تحویل دفتر سردار سلیمانی دادیم و قرار بر این شد که پاسخی از طرف ایشان به این نوجوانان عزیز برسد.

در انتها متن اصلی نامه که توسط سجاد مددجوی عزیز کانون اصلاح و تربیت نوشته شده است را می خوانیم:

«سلطان جنگ‌ها سردار قاسم سلیمانی
سلام سردار خسته نباشید

درود تمام مردم مخصوصاً نوجوان های کانون اصلاح و تربیت تهران بر شما باد! سرباز دلیری که در تمام دنیا بی نظیر است. از نظر ما در این زمانه شخصی اینگونه علی وار نیست که بتواند مثل شما بجنگد و بدون شکست خوردن به سوی دشمنان برود.

آرزوی شخصی من این است که یکی از سربازان شما باشم و بجای اینکه یک زندگی فانی و بیهوده را روز به روز تکرار کنم در کنار شما باشم تا با دشمنان ملتم ایران بجنگم و به درجه بالای شهادت برسم اما افسوس این هم مثل آرزوهای دیگر هیچوقت به واقعیت تبدیل نمی شود. با این همه من هروقت عبادت می کنم به خدای خود می گویم مثل مردم عادی نمی رم و به شهادت برسم. خیلی ها هستند که این خواسته را دارند و ان‌شاءالله تمامی جوان‌های کشورم به مقام شهادت برسند. چون باعث افتخار تمامی مردم کشور است ولی من به تمام خواسته هایم رسیده‌ام چون برایشان تلاش کردم و به این خواسته ام هم ان‌شاءالله می رسم.

نامه من و دوستانم به شیرمرد کشور این است که یک روز به دیدن نوجوانان کانون بیایند چون دیدن شما باعث این می شود که ما یک روز به خدمت کشورمان دربیاییم و به جای خلاف، دزدی و ... اشتباهی که باعث شد به این جا بیاییم را جبران کنیم و اگر خدایی نکرده جنگی در کشورمان پیش آمد؛ اولین جوان‌هایی باشیم که در راه کشورمان به مقام شهادت برسیم. بازهم درود می فرستیم به سلطان قلب‌ها و جنگ‌ها. ان‌شاءالله که نامه من به دستتان برسد و به دیدن ما نوجوان های پاک دل بیایید.

خداحافظ سردار دلیر مردم کشور به امید دیدار
سجاد. د. مددجوی کانون اصلاح و تربیت تهران»
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


سعید110
Iran, Islamic Republic of
قاسم سلیمانی از اینکه فرصت اندکی دارد که برای خیل کثیری از نوجوانان اینچنانی که عمیقاً عاشق دیدارش بودند وقت بگذارد، قویاً حسرت می خورد. پس از شهادت همه این فرصت را پیدا کردند که با او درد دل و نجوا کنند.....
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
سلطان همه قلب های مشتاق ، درود و سلام خداوند بر تو باد که این چنین همه را منقلب کردی.
زهرا
Iran, Islamic Republic of
من قلبم شکست وهمچنان اشک درچشم وبغض درگلو باورنمی کنم این مصیبت را
نعمت اله احمدی
Iran, Islamic Republic of
با درود بیکران به مردم قدر شناس که استقبال گرم خیش جای سلیمانیها را پرکردن وقوت قلبی شدن برای مبارزه با کفر ونفاق با استکبار جهانی......