شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ - 4 Jul 2020
 
۰
تحقق عملي رونق توليد در گروه سايپا ادامه دارد

ركورد توليد در شركت زامياد شكسته شد/ هدف‌گذاری براي شكستن ركورد ۸ ساله تا پايان سال ۹۸

يکشنبه ۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب: 711966
تيراژ توليد شركت زامياد از شركت هاي گروه خودروسازي سايپا در صبح آخرين روز پائيز از عدد ۲۴هزار و ۱۷۵دستگاه گذشت، اين عدد كل تيراژ توليد زامياد در سال ۹۷ بوده و توليد محصولات در زمستان ۹۸ رشد و افزايش توليدي است كه اين شركت در سال رونق توليد ثبت و محقق خواهد كرد.
ركورد توليد در شركت زامياد شكسته شد/ هدف‌گذاری براي شكستن ركورد ۸ ساله تا پايان سال ۹۸
به گزارش جهان نيوز به نقل از ارتباطات شركت زامياد، سياست‌هاي راهبردي مديران ارشد گروه سايپا، برنامه‌ريزي، تامين به موقع قطعات، استفاده مناسب از ظرفيت‌هاي توليد و پشتيباني به موقع باعث شد شركت زامياد بتواند ضمن تحقق رونق توليد، در روزهاي پاياني آذرماه سال جاري، از ركورد توليد سال ۹۷ عبور كند.

براساس اين گزارش، زامیاد به عنوان شرکتی تولید محور، با اجرای برنامه‌هایی منطبق بر قوانین استاندارد آلایندگی و با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه های مختلف اجرائي، توانسته با تكيه بر پويش بومي‌سازي قطعات در سطح گروه خودروسازي سايپا، ميزان توليد خود را افزايش دهد.

از سوي ديگر زامیاد با تدبير مديران و تلاش پرسنل خود در بخش های مختلف سازماني، برنامه ریزی مشخصی برای افزایش تولید و ارتقاء کیفی انواع محصولات سبک و سنگین خود در نظر گرفته و هدفگذاري كرده است تا پایان سال جاری، ركورد توليد ۸ سال اخير را نيز بشكند.

دستیابی به تیراژ تولید روزانه ۲۰۰ دستگاه در روز تا پایان سال جاری همزمان با ارتقاء کیفی انواع محصولات، بخشی از برنامه ریزی کوتاه مدتی است که در حوزه تولید شركت زامياد عملياتي شده است.

گفتني است، شرکت زامیاد با بیش از ۵۰ سال تجربه در زمینه تولید انواع خودروهای تجاری سبک و سنگین به عنوان برندی شناخته شده در کشور توانسته است در سال هاي اخير نقش مهمی در اقتصاد پایدار و شکوفایی صنعت خودرو کشور ايفا كند.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *