پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - 27 Feb 2020
 
۰
۷۷
سخنگوی دولت:

بحث استعفای روحانی در دولت مطرح نیست/ جهانگیری هم طرفدار استعفای رئیس جمهور نیست/ زنگنه در خط مقدم جنگ با آمریکاست

دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب: 711350
ربیعی گفت: بحث استعفای آقای روحانی در دولت مطرح نیست و در دولت هم این ایده مطرح نیست. من آقای جهانگیری را هم می‌شناسم و طرفدار چنین طرحی نیستند.
بحث استعفای روحانی در دولت مطرح نیست/ جهانگیری هم طرفدار استعفای رئیس جمهور نیست/ زنگنه در خط مقدم جنگ با آمریکاست
به گزارش جهان نيوز، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران درباره استیضاح برخی وزرای دولت(وزیر کشور و‌ وزیر نفت) اظهار داشت: به تعبیر امام‌خمینی(ره) معتقدیم مجلس در رأس امور است و سوال و استیضاح را حق قانونی نمایندگان و‌ از ابزارهای  نظارتی مهم می‌دانیم اما باید مصالح و‌ منافع ملی را مورد توجه قرار دهیم.

وی افزود: آقای رحمانی فضلی در اتفاقات مبهم و‌ پیچیده چند وقت اخیر در میدان حضور داشته است. نمایندگان با درک شرایط موجود تصمیم درست‌تری خواهند گرفت. از سوی دیگر ما انتخابات را پیش رو داریم، برگزاری باشکوه‌تر‌ و‌ با مشارکت بالا همراه با امنیت آنقدر مهم است که طرح استیضاح وزیر کشور ‌مشکلاتی را در این‌ رویداد مهم به دنبال خواهد داشت.

سخنگوی دولت همچنین درخصوص استیضاح وزیر نفت گفت: آقای زنگنه از کارآمدترین وزرای نفت است؛ آقای زنگنه در خط مقدم جنگ اقتصادی با آمریکاست و‌ به صلاح نمی‌دانیم ‌در این ‌جنگ یکی از‌ اصلی‌ترین سرباز‌ان ‌‌خود را تغییر دهیم.

ربیعی تصریح کرد: بحث استعفای آقای روحانی در دولت مطرح نیست و در دولت هم این ایده مطرح نیست. من آقای جهانگیری را هم می‌شناسم و طرفدار چنین طرحی نیستند.

بیشتر بخوانید:
چه کسی استعفای روحانی را در هیات دولت مطرح کرد؟ 


سخنگوی دولت درباره سفر آتی روحانی به ژاپن گفت: سفر روحانی به ژاپن ربطی به موضوعاتی از جمله مذاکره ندارد اما دوستان ژاپنی گاهی اوقات پیشنهادهایی در این زمینه دارند که ما آنها را بررسی ‌کنیم اما هیچ ‌برنامه از پیش تعیین‌شده در این زمینه نداریم.

ربیعی در ادامه درباره مصاحبه واعظی با تسنیم که چهارشنبه گذشته و در حاشیه جلسه دولت صورت گرفت که دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت اظهارات واعظی را علیرغم انتشار صوت این گفت‌وگو تکذیب کرد، گفت: تیتر خبرگزاری تسنیم برای مصاحبه آقای واعظی زرنگی ژورنالیستی بوده؛ کلمه «بله» ایشان در تایید سوال نبوده است. من خودم صوت را گوش کردم، منظور ایشان آن استنباط نبوده است و تفاوتی در مواضع آقای واعظی و وزیر کشور نیست.

سخنگوی دولت همچنین گفت: آمریکا با جایگزین کردن تحریم به جای جنگ، مردم را هدف قرار داده است، تحریم جایگزین مدرن برای نسل‌کشی  و جنگ بی‌صدا است. آمریکا با فریب افکار عمومی خود می‌گوید دنبال جنگ نیست. افکار عمومی باید بداند تحریم، سلامت و آرامش و امنیت همه ایرانیان را تحت تاثیر قرار داده و مسئولان آمریکا اعتراف کردند که تحریم را هم‌طراز جنگ قرار داده‌اند.

ربیعی در ادامه به جلسه شورای عالی فضای مجازی اشاره کرد و اظهار داشت: در این جلسه در رابطه با اینترنت و نگرانی‌های مربوط به آن صحبت شد و همگان با اجماع کامل بر تداوم دسترسی مردم به اینترنت آزاد تاکید کردند. به هیچ وجه نه‌تنها موضوع قطع اینترنت مطرح نیست بلکه گسترش ارتباط اینترنت ایرانیان نیز مورد تاکید قرار گرفت.

وی ادامه داد: این جلسه هم به ابهامات پاسخ داده و هم شرایط سیاست‌گذاری آتی را مشخص کرده است. دولت یازدهم برای گسترش اینترنت  تلاش کرده و این دولت هم موجب گسترش بازار دیجیتال شده است.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی درباره تحریم‌های مجدد شرکت‌های همکار با ایران، تصریح کرد: آمریکا همه این شرکت‌ها را تحت نظر و تحت فشار قرار داده است. چون پدیده جدیدی نیست در ارتباط با اصل موضوع صحبت نمی‌کنم؛ وزیر خارجه آمریکا پریشب صراحتا اعتراف کرد که تحریم را همانند جنگ گرفته‌اند. در جنگ آدم می‌کشند و گروگان می‌گیرند و همه این کارها را برای به‌هم زدن امنیت روانی مردم، ذهنیت و تحریک مردم انجام می دهند. راه ما راه گفت‌و گو با مردم و راه تبیین شرایط برای مردم است. آمریکا توان ادامه دادن به چنین رفتارهایی نخواهد داشت و این حداکثر فشاری است که به مردم ایران وارد می‌کند.

ربیعی در پاسخ به سوالی درباره ادعای پمپو در راستای تحریک نیروهای عراقی توسط نیروهای جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: اگر مستنداتی داشتند حتما همان اول ارائه می‌دادند. مردم در عراق در خیابان هستند، داعش در حال قدرت یافتن مجدد است، در این شرایط که خود آمریکا مقصر است حمله به تاسیسات  آنان عادی است.

وی ادامه داد: هدف آمریکا ایجاد مجدد ایران‌هراسی است، ایران طبق اصول ثابت خود در امور کشورهای همسایه دخالت نمی‌کند. آمریکایی‌ها بدانند در صورت عملی کردن تهدیدها پاسخ کوبنده‌ای دریافت خواهند کرد.

سخنگوی دولت همچنین درباره طرح معیشت خانوارها اظهار داشت: طرح معیشتی با طرح یارانه متفاوت است؛ شش میلیون و خرده‌ای در این طرح ثبت نام کردند که بیش از دو میلیون نفر اجازه دادند دارایی‌هایشان بررسی شود. قطعا بررسی می‌شود و افرادی که مشمول شوند به آنان طرح معیشتی داده خواهد شد. مسئله معیشت، اشتغال، حاشیه‌نشینی و احساس نابرابری همچنین فقدان توسعه دیرین و تحریم از جمله مشکلاتی است که باید برای سال آتی درباره آنان تحلیل ارائه داد.

ربیعی درخصوص بررسیFATF گفت:  گزارشی از جلسات دور جدید در مجمع تشخیص مصلحت نظام  نشان می‌دهد با ترکیب دو کمیسیون، بررسی مجدد آن آغاز شده است. آنچه مهم است این است که تصمیمات امروز ما برای آینده کشور مهم است.

وی افزود: از موافقین و مخالفین خواهش می‌کنم که نظرات خود را اعلام کنند؛ رسانه ملی نیز این فرصت برابر را به هر دو گروه بدهد. کارشناسان مالی و بانکی معتقدند با رفتن ایران به لیست سیاه، هر ایرانی به مشکل بر می‌خورد. همکاران وزارت خارجه معتقدند خروج از این لیست سیاه کار مشکلی است و برای دولت‌های آتی هم سخت است. کارشناسان امنیتی ما هم معتقدند تحفظ امنیت ملی حفظ می‌شود و چین و روسیه هم به لیست پیوستند. کارشناسان سیاسی می‌گویند نپیوستن به این لیست یک نوع خود تحریمی است. ما به نظر مجمع احترام می‌گذاریم و امیدوارم مصلحت نظام در نظر گرفته شود.

سخنگوی دولت همچنین درباره معوقات مالیاتی گفت: 66 هزار میلیارد تومان معوقات مالیاتی ما است که از این رقم  44 هزار میلیارد تومان جرایم مالیاتی و بقیه اصل مالیات است و امسال نیز مبالغ قابل توجهی از معوقات مالیاتی وصول شده است.

یکی از برنامه‌های مهم سازمان مالیات جلوگیری از فرار مالیاتی و گرفتن مالیات‌هاست.

 ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود به استعفای رئیس هلال احمر اشاره کرد و گفت: فرایند استعفای رئیس سازمان هلال احمر طی نشده است،  رئیس‌جمهور موضوعات مربوط به سازمان هلال احمر را به معاونت حقوقی ارجاع دادند، خانم جنیدی بزودی در این‌باره اعلام نظر می‌کند تا این مشکلات هم بر طرف شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره میزان صحت ادعای زنده بودن سرنشینان کشتی سانچی، اظهار داشت: شنیده‌ام که به محاکم آمریکایی رفتند. دی ماه سال 96 این نفت‌کش تصادف کرد و در آب‌های چین غرق شد. آنها ظرف چند ثانیه با استشمام گازهای سمی فوت کردند. چند پیکری هم که باقی ماند برای این بود که در آن سانحه روی کشتی بودند. صداهای ضبط شده در جعبه سیاه ضبط شد، «یا حسین»هایشان ضبط شده و سه دقیقه هم بیش‌تر نیست. از صدای اعلام خطر کاپیتان تا یا حسین‌ها فاصله کمی است که در جعبه سیاه باقی ماند.

سخنگوی دولت در این‌باره ادامه داد: پاناما و  چین این موضوع را بررسی و گزارش‌های خود را اعلام کردند؛ گزارش اولیه درست بود، طبیعی است که بسیاری از افراد این موضوع را نخواهند بپذیرند. وزارت اطلاعات شواهدی که اعلام می‌کنند تلفن‌هایی بود را بررسی کرد. چرا باید جمهوری اسلامی شهروندان خود را ببرد پنهان کند؟!. حرف زدنِ بیشتر در این‌باره نمک پاشیدن روی زخم است. این موضوع که برخی می‌گویند سرنشینان سانچی را در جزیره‌ای در چین برده‌اند درست نیست.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
استعفای روحانی در کشور مطرح است.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
اصولگرایان با بی تقوایی تمام هر ساعت وهر روز دولت را به اشد وجه تخریب میکنند.....!!!!!!!!!!!!
رامین
Iran, Islamic Republic of
اصولگرا کیه مرد حسابی..توهنوزدنبال این حرفایی؟....
Iran, Islamic Republic of
سایت جهان جا داره برای احترام به خوانندگان ، از درج کامنت های بی ربطی که از سوی یک نفر بیکاره بصورت انبوه در ذیل خبرهایتان ارسال می شود خود داری فرمایید.
Iran, Islamic Republic of
تنها راه حل بحران مملکت همان است که احمدی نژاد گفت ...
Iran, Islamic Republic of
نه استعفا نه استغفار فقط پیش به سوی استکبار .
Iran, Islamic Republic of
بیش از هشتاد درصد مردم ایران خواهان برکناری روحانی هستند مردم دچار بحران شده اند مسولین مملکت حق ندارند خواسته اکثریت ملت را نادیده بگیرند
Iran, Islamic Republic of
99 درصد روحانی عامل اصلی مشکلات اقتصادی مردم، کشور و... است.
Iran, Islamic Republic of
...
صادق
Iran, Islamic Republic of
خنده های روحانی بعد از گران شدن بنزین نمک پاشیدن بر زخم مردم بود.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
خدا رحم کند! رئیس جدید سازمان ملل با لحن و طرفداری از ایران، ظاهراً کلاه جدیدی برای کاسبان برجام تدارک دیده و سفر رئیس‌جمهور کشورمان به ژاپن در همین جهت به نظر می‌رسد.
Iran, Islamic Republic of
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه گفته است با نقدینگی سرگردان در کشور کارهای بزرگی می‌شود انجام داد. بسیار پیشنهاد خوبی است. امید است با راه‌اندازی سهام‌های کوچک با سود مناسب، نقدینگی‌های سرگردان را جمع‌آوری کنند و در امر عمرانی کشور به کارگیری کنند.
Iran, Islamic Republic of
...
غفار
Iran, Islamic Republic of
حذف کارت سوخت و سهمیه بندی در سال 93 باعث افزایش مصرف و قاچاق سوخت و ضرر 100 میلیارد دلاری کشور شد استیضاح وزیر نفت باید در الویت مجلس باشد.
Iran, Islamic Republic of
نفوذ در کنار تحریم‌ها در دستور کار دشمنان کشورمان بوده است و بسیاری از مشکلات کشور به پروژه نفوذ مربوط می‌شود. همه مردم باید با تمام دقت و هوشیاری به این خطر بزرگ حساسیت نشان دهند و جلوی آن را بگیرند. وضعیت عراق، ترورها، ناامنی‌ها و تخریب‌ها، کشتار مردم نمونه‌های تلخی است که توسط عوامل نفوذی به‌خاطر عدم دقت و عدم واکنش مردم در این مسئله به وجود آمده است.
Iran, Islamic Republic of
چرا این دولت پس از 6 سال و اندی از عمر خود هنوز ضعف‌های خود را به دولت دهم نسبت می‌دهد؟ ...
Iran, Islamic Republic of
دشمنان انقلاب اسلامی از هم اکنون تلاش می‌کنند تا انتخابات مجلس کمرنگ و ضعیف برگزار شود و صلاحیت و مشروعیت نظام زیر سوال برود....
Iran, Islamic Republic of
هیچ ربطی به دشمن نداره مسولین مملکت پدر مردم را درآورده اند
Iran, Islamic Republic of
امام خامنه‌ای فرمودند، زمینه را برای روی کار آمدن یک دولت جوان و حزب‌اللهی فراهم کنید. امیدوارم با بصیرت انقلابی ملت در دوم اسفند 98 به این خواسته حضرت ولی‌امیر مسلمین امام خامنه‌ای نزدیک شویم تا پس از آن، زمینه شکل‌گیری دولت انقلابی در 1400 فراهم شود. ان‌شاءالله
Iran, Islamic Republic of
باید با طرح شکایت به لاهه تمام غرامت دکتر سلیمانی عزیز که بی‌هیچ‌ جرم و گناهی بیش از 14 ماه در آمریکا توسط شیطان‌های پست آمریکایی زندانی شد و نیز تمام بیمارانی که به علت رفتار بی‌رحمانه آمریکا داروی مورد نیازشان به آن‌ها نرسید و از دنیا رفتند درخواست شود.
Iran, Islamic Republic of
پیشنهاد می‌شود داستان اسارت دانشمند برجسته کشورمان پرفسور دکتر مسعود سلیمانی در کتب درسی درج شود و فیلمی هم در این زمینه ساخته شود.
Iran, Islamic Republic of
مدعیان اصلاحات موظف‌اند به مردم پاسخگو باشند، مگر یادشان رفته که پیروزی نمایندگان مورد حمایت‌شان را برابر با رفاه بیشتر عموم مردم تعبیر می‌کردند حالا که سفره‌های مردم کوچکتر از گذشته شده است ژست انتقاد به وضع موجود گرفته‌اند؟!
Iran, Islamic Republic of
در دو دهه اخیر از جریان مدعی اصلاح‌طلبی نام چند شهید به ثبت رسیده است‌؟!...
Iran, Islamic Republic of
از فرماندهی کل سپاه سردار سلامی تقدیر و تشکر می‌کنیم که با شناخت دقیق از دشمن شجاعانه در مقابل شیطنت شیاطین ایستاده و هیچ‌گونه ضعفی از خود نشان نمی‌دهند....
Iran, Islamic Republic of
با توجه به آلودگی هوای تهران و درخواست استفاده از خودروهای عمومی،‌ و با حذف این خودروها از بسیاری مسیرهای فرعی و واگذاری اکثر اتوبوس‌های شرکت واحد به بخش خصوصی و تعیین حداقل هزار تومان برای کرایه، خانواده‌های 5-6 سرعائله و بچه مدرسه‌ای چگونه قادرند با وسایل عمومی تردد کنند؟ ....
تهرانی
Iran, Islamic Republic of
قالیباف بعنوان هشتمین شهردار برتر جهان انتخاب شد و حالا با مدیریت اصلاح طلبان هشتمین شهر آلوده جهان شدیم.
Iran, Islamic Republic of
دولت به جای اینکه پاسخگوی ناتوانی‌اش در اداره کشور باشد به صدا و سیما حمله می‌کند! .....
Iran, Islamic Republic of
یک مربی خارجی فوتبال به دلیل پرداخت نشدن حقوقش به کشور خود بازگشته ولی تعدادی وزیر، گروهی از نمایندگان و چند سازمان شبانه‌روز به تلاش افتاده‌اند..
Iran, Islamic Republic of
‌ برای خرید یک دستگاه خودرو با واریز 45 میلیون تومان که با قرض و وام 18 درصد تهیه کرده‌ام و به امید تحویل یک ماهه طبق تعهد شرکت سایپا،‌ این تصور که با مسافرکشی توان پرداخت اقساط آن را خواهم داشت،‌ ثبت‌نام نمودم. حال با گذشت 3 ماه که از تاریخ ثبت‌نام سپری شده و شرکت هم واهمه‌ای از عدم اجرای تعهد خود ندارد، در پرداخت اقساط وام‌های دریافتی برای خرید خودرو به مشکل جدی برخورد کرده‌ام. از مسئولان امر درخواست می‌کنم مشکل مرا و فرزند جوان بیکارم را که به کار با خودرو امیدوار شده بود حل کند و به عدم تعهد این شرکت‌ها در سرکار گذاشتن مردم رسیدگی کنند. ما نیز متعهد می‌شویم دیگر برای خرید خودرو در هیچ شرکتی ثبت‌نام نکنیم!
Iran, Islamic Republic of
در برخی از محلات در هر خیابان یک تا سه قهوه‌خانه تاسیس شده است که جوانان بیکار در آن محیط‌های آلوده ساعت‌ها وقت‌شان را تلف می‌کنند......
Iran, Islamic Republic of
جانیان کودک‌کش در عراق در پوشش اعتراضات به نوجوان 16 ساله رحم نکردند و او را به شهادت رساندند. ...
Iran, Islamic Republic of
چرا مدعیان حقوق بشر از زندگی سخت کودکان یمنی چیزی نمی‌گویند؟ ...
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
ذلت و حقارت مسئولین کشور ژاپن تا کجا که نخست وزیر این کشور از آمریکا بایت کشته ‌شدن تعدادی از سربازان آمریکایی پوزش می‌خواهد در حالی که در قبال کشته‌شده‌های ژاپن در حمله‌ هسته‌ای آمریکا هیچ احساس مسئولیتی نکرده و واکنشی از خود نشان نمی‌دهد. آن وقت در داخل کشور برخی افراد به چنین ذلیلانی برای حل مشکل تحریم دل‌بسته‌اند! واقعا عجیب است.
Iran, Islamic Republic of
امروز ساده‌لوح‌ترین افراد هم گمان نمی‌کنند که با امتیازدهی به اروپا و آمریکای خبیث و بدعهد، ‌مشکلات تحریم حل خواهد شد. ....
Iran, Islamic Republic of
خنده‌دارتر از این جمله آقای نوبخت که گفته حذف یارانه ثروتمندان جامعه به اضطرابش نمی‌ارزد جمله‌ای وجود ندارد. .....
Iran, Islamic Republic of
در حالی که تولید و صنعت کشور تحت تاثیر دشواری‌های ناشی از تحریم از هر موقعیتی برای سر پا نگه‌ داشتن خطوط تولید استفاده می‌کند، متولیان بانکی به موسساتی اجازه فعالیت داده‌اند که اگرچه به ظاهر برای کمک به صنعت تاسیس شده ولی در باطن هیچ هدفی جز کسب سود بادآورده از پیکره رنجور اقتصاد کشور ندارند. نمونه بارز آن «شرکت تضامنی... و شرکا» در سیستان و بلوچستان است. طی قراردادی 17 میلیارد ریال به این شرکت واریز شد تا ارز (یک میلیون یوان چین) را برای نیاز شرکت تابا الکترونیک تامین نماید ولی به علت افزایش ارزش پول رسمی چین، این شرکت تضامنی از تعهد خود سر باز زده و خطوط تولیدی تابا الکترونیک را مختل و بیش از 150/000 میلیون تومان به ما ضرر وارد کرد. از مسئولان امر درخواست برخورد با چنین شرکت‌های متخلف را دارم.
Iran, Islamic Republic of
اصلاح‌طلبان هر کجا کار را خراب می‌کنند برای توجیه سوءمدیریت خود پای دولت نهم و دهم را به میان می‌کشند..
Iran, Islamic Republic of
دولت تدبیر در کنار معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها، با کاهش بودجه نهاد کتابخانه‌های عمومی، زمینه تعطیلی هزار کتابخانه را فراهم کرد!
Iran, Islamic Republic of
اگر دولت هنرمندان را از پرداخت مالیات معاف کرده به یقین برای استفاده تبلیغاتی در انتخابات بوده است. در حقیقت بازی برد- برد را با هم داشته‌اند.
Iran, Islamic Republic of
چند ساعت از اعلام خبر ثبت‌نام در طرح ملی مسکن در شهر اهواز گذشته بود که مراجعه کردیم. گفتند ظرفیت تکمیل شده است! چگونه چنین چیزی ممکن است؟!
Iran, Islamic Republic of
قیمت گوجه‌فرنگی در بعضی شهرهای کشور به کیلویی 14 هزار تومان رسیده در حالی که ما روستائیان روستای کهارد از توابع رزن همدان مقدار زیادی گوجه را به دلیل قیمت پایین و ارزان به رب تبدیل کردیم ولی چون به فروش نمی‌رود روی دست ما روستائیان مانده است.
Iran, Islamic Republic of
مسئولان دولتی اگر فرصتی یافتند اخبار 20:30 (98/9/15) را رصد کنند و از سخنان دکتر جباری استفاده کنند و ببینند که چگونه رویه آنان را به چالش کشید. پزشک متعهدی که علی‌رغم توانایی برای کاسبی، برای رضای خدا بسیاری جراحی‌ها را صلواتی انجام می‌دهد و خودش هنوز مستاجر است و کل پس‌اندازش هفت میلیون تومان است!
Iran, Islamic Republic of
برای اطلاع رئیس دولت بنویسید این شهدای هسته‌ای بودند که با کار خارق‌العاده خویش قدرت‌های بزرگ را پای میز مذاکره آوردند ولی ایشان با در پیش‌گرفتن راه سازش با غرب یعنی برجام دستاوردهای هسته‌ای کشور را از بین بردند و دشمنان را جسور کردند.
Iran, Islamic Republic of
محمود صادقی در یک اقدام نمایشی، چند ماه به پایان عمر مجلس استعفا می‌کند اما دوباره برای انتخابات دوره بعد ثبت‌نام می‌کند! ا...
Iran, Islamic Republic of
روندی که در بازار حاکم است نشان می‌دهد دولت عزم جدی برای مهار گرانی و تورم ندارد و با توجه به مشی اشرافی، حال مردمی را که زیر فشار اقتصادی خرد می‌شوند، احساس نمی‌کند!
Iran, Islamic Republic of
بیمارستان شهدای گنبدکاووس استان گلستان وضعیت مناسبی ندارد. ساختمان آن مخروبه و بیماران و مراجعین از عملکرد ضعیف آن به شدت گلایه‌مندند، داروخانه آن با توجه به فصل سرما جایی برای انتظار ندارد و بیماران و همراهان باید در فضای باز بلرزند و منتظر نوبت خود شوند! یک نفر، در داروخانه هم نسخه می‌پیچد و هم در کامپیوتر (رایانه) ثبت می‌کند! فاصله صندوق تا داروخانه نیز بسیار زیاد است و بیماران باید چند بار این مسیر را طی کنند. مدیریت ضعیف و این مشکلات در شأن مردم شریف و صبور گنبدکاووس نیست؟ از مسئولان امر درخواست رسیدگی دارم.
Iran, Islamic Republic of
ای کاش وزیر راه و شهرسازی در سفر به چابهار، سری هم به جاده نیمه‌تمام زاهدان زابل می‌زد و از میزان پیشرفت و تلفات جانی و مالی جاده دوطرفه زابل اطلاع می‌یافت.
Iran, Islamic Republic of
ازدحام جمعیت در ایستگاه‌های مترو باعث شده قطارها در ایستگاه‌ها توقف نداشته باشند و این موضوع مسافران را سردرگم کرده است. در حال حاضر نه دولت پاسخگوست و نه شورای شهر و شهرداری تهران که چرا در بخش حمل‌ونقل عمومی شکاف‌ها را پُر نکرده‌اند و در طول این چندسال هیچ اقدامی برای توسعه حمل‌ونقل عمومی در تهران انجام نداده‌اند.
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مطالبی که آقای سعدا... زارعی در یادداشت روز کیهان 98/9/20 نوشته، وضعیت کنونی لبنان را به خوبی ارایه کرده‌اند....
Iran, Islamic Republic of
مدت زمان طولانی است که آموزش‌وپرورش حق‌التدریس معلمان بازنشسته حق‌التدریس را پرداخت نکرده است. ..
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
مردم از نحوه توزیع یارانه معیشتی راضی نیستند/ دولت نظارت بر بازار را تقویت کند
Germany
زنگنه در خط مقدم جنگ با آمریکاست
در خط مقدم چه کار می کند مهم است
Iran, Islamic Republic of
برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها دستگاه‌های نظارتی تقویت شوند
افزایش قیمت‌ها درکشور تاکنون دستگاه‌های نظارتی ناتوان وعاجز هستند.
Iran, Islamic Republic of
گرفتاری‌های اقتصادی کشور در شأن ملت ایران نیست.
میزان رای ملت است . امام خمینی ره
Iran, Islamic Republic of
میزان اگر رای ملت باشد
رای ملت ، استعفای روحانی و زنگنه و جهانگیری است
Iran, Islamic Republic of
در مرز‌های استان آذربایجان غربی؛
کشف بیش از ۶ میلیارد ریال کالای قاچاق
فرمانده مرزبانی استان از کشف بیش از ۶ میلیارد ریال کالای قاچاق طی ۴۸ ساعت گذشته در مرز‌های استان توسط مرزباران خبر داد.

تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
Iran, Islamic Republic of
بسیاری از مشکلات کشور ناشی از نگاه غربی است
بسیاری از گرفتاری‌های کنونی جامعه ما به دلیل وجود بینش و نگرش غربی است.
Iran, Islamic Republic of
آمریکا و صهیونیستها از هر فرصتی علیه عراق سوء استفاده می کنند
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
حسن روحانی در رسانه ها اعلام کرده است که دولت پول ندارد پس چرا ظریف راهی قطر شد.
Iran, Islamic Republic of
.....
Iran, Islamic Republic of
سکوت مجامع بین المللی ازسال 2001 تاکنون درمقابل کشتار مسلمانان منطقه خاورمیانه و جهان توسط آمریکا و متحدانش تاسف باراست.
Iran, Islamic Republic of
۲۵ نماینده مجلس به دولت درباره منشأ بوی نامطبوع تهران تذکر دادند
تاکنون هزاران بار برخی نمایندگان مجلس به روحانی تذکر دادند ولی متاسفانه تاکنون هیچ توجهی نکرده است ...
Iran, Islamic Republic of
الان بوی نامطبوع درتهران کاملا محسوسه - واقعا شرم آوره که هنوز منشاء این بو را شناسایی نکردند و یا اگر شناخته باشند اعلام نمی کنند
منزل ما حوالی سرچشمه است و ازبوی بد حالت تهوع دارم با اینکه در منزل هستم و پنجره ها هم بسته است
مجید
Iran, Islamic Republic of
تا حالا هر چه گفتید برعکش انجام شده....
محمد
Iran, Islamic Republic of
ایکاش مطرح بود
محمدایوب
United Arab Emirates
استعفا تو کارشما معنی نداره مردم باید استعفا بدن زنگنه خط مقدمه مواظب باشین ترکش نخوره. رحمانی هم اره. پس نتیجه میگیریم دولت کارامدترین است ومجلس هم راس امور. پس گرانیها وبدبختی ها وبیچارگیها تقصیر مردمه. باید انها را محاکمه کرد
حسین
Romania
شورای نگهبان باید اون دنیا بابت آمدن اینها پاسخ گو باشد!!!!
نادر
Iran, Islamic Republic of
شما مادام العمر هستید
استعفایی در کار نیست
دو سال هم فرصت دارید بقیه تدابیرتان را پیاده کنید
زنده باد کابینه سالمندان
شوخی کردم
من جای شما بودم و اگر خود را خادم مردم معرفی میکردم با این عملکردم حتماً استعفا میدادم تا انتخابات ریاست جمهوری را با مجلس همزمان میکردم تا یک باقیات صالحاتی برای خود به یادگار میگذاشتم
Iran, Islamic Republic of
زنگنه خط مقدم جنگ با آمریکا !!!!!!
خخخخخخخخ هههههههههههههههههه
United States
زنگنه در خط مقدم!!!!!
Iran, Islamic Republic of
.....