دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - 21 Sep 2020
 
۱

الهیان: رایزنی‌ها با جبهه پایداری ادامه دارد

يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب: 711254
قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با بیان اینکه وحدت حداکثری بین نیرو‌های انقلاب شکل گرفته است، گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب متشکل از احزاب، شخصیت‌ها و گروه‌های انقلابی بوده و تلاش بر این است با یک فهرست واحد در انتخابات پیش رو شرکت کنند.
الهیان: رایزنی‌ها با جبهه پایداری ادامه دارد
به گزارش جهان نيوز، زهره الهیان در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به انتخابات مجلس ۹۸ گفت: طیف انقلابی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تلاش دارد با تشکیل یک ائتلاف در انتخابات حضور داشته باشد.

وی افزود: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب متشکل از احزاب، شخصیت‌ها و گروه‌های انقلابی بوده و تلاش بر این است با یک فهرست واحد در انتخابات پیش رو شرکت کنند.
 
الهیان تاکید کرد: هم اکنون وحدت حداکثری بین نیرو‌های انقلاب شکل گرفته است البته گروه‌های معدودی هستند که هنوز به ائتلاف نپیوستند اما تلاش و رایزنی‌هایی در حال انجام است تا این طیف‌ها هم در قالب شورای ائتلاف در انتخابات حضور یابند.

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: از میان گروه‌های تاثیرگذار اصولگرا که هنوز به شورای ائتلاف نپیوستند جبهه پایداری است که در حال رایزنی با اعضای جبهه پایداری هستند و احتمال دارد این وحدت به شکل حداکثری شکل بگیرد.
 
الهیان تصریح کرد: جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی یکی از احزاب انقلابی است که در قالب شورای ائتلاف در انتخابات پیش رو شرکت می‌کند و بنایی برای ارائه فهرست مستقل ندارد.

وی تاکید کرد: بنده در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، در قالب شورای ائتلاف شرکت خواهم کرد و بنای حضور مستقل در عرصه انتخابات ندارم.
 
قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی یادآور شد: هر تلاش و حرکتی غیر از این قالب، باعث کسر آرا می‌شود به همین دلیل اگر در فهرست مذکور باشم در انتخابات شرکت می‌کنم  و اگر در فهرست نباشم بنایی برای فعالیت ندارم اما به کاندیدا‌ها کمک می‌کنم تا ظرفیت حضورشان در مجلس فراهم شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *