شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - 19 Sep 2020
 
۰
۲

اسناد تازه از مرگ ستاره پیشین استقلال +عکس

چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
کد مطلب: 709845
ماجرای مرگ جی لوید ساموئل بازیکن سابق تیم های آستون ویلا، کاردیف سیتی و استقلال تهران با گذشت یک سال و شش ماه به نظر می رسد ابعاد و زوایای پنهانی داشته باشد.
اسناد تازه از مرگ ستاره پیشین استقلال +عکس
به گزارش جهان نيوز، ساعت 7 صبح 15 می 2018 (25 اردیبهشت 1397) : جی لوید ساموئل در منطقه چشایر در شمال غربی انگلستان ، جایی بین منچستر و مرسی ساید بعد از پیاده کردن فرزندش مقابل مدرسه با یک کامیون برخورد کرده و فوت می کند. این خبری است که ساعتی بعد از این اتفاق در رسانه های انگلیسی منتشر شد.

آیا ساموئل زنده است؟
اما ماجرای مرگ جی لوید ساموئل از شش ماه بعد از این حادثه شکل دیگری گرفت. در این زمان هلیا سهیمی همسر ایرانی او در اینستاگرامش اعلام کرد که خواهر، پدر و مادر جی لوید ساموئل به صحنه تصادف می روند و پلیس به آن ها می گوید که ساموئل را به بیمارستان وارینگتون منچستر برده اند اما وقتی آن ها به این بیمارستان می روند مسئولان بیمارستان ابراز بی اطلاعی می کنند.

در ادامه اطلاعاتی که در این زمینه منتشر شد از جمله اینکه از تابلوهای زردرنگی که برای تصادف های منجر به جرح و کمک گرفتن از شاهدان در این صحنه تصادف انجام نشده است.
خواهر جی لوید در همین زمان ویدئویی منتشر کرده و در آن ادعا کرد که اتومبیل برادرش نسوخته بلکه آنچه برای رنجرور ساموئل رخ داده یک انفجار بوده است. او همچنین گفته بود که بعد از 21 روز پیگیری مداوم  توانسته جسد برادرش را ببیند.

حادثه یا....
ساعت هفت صبح جی لوید بعد از رساندن بچه ها به مدرسه قصد داشت به تمرین تیم اگرتون برود. تیمی که در آخرین روزهای فوتبالش در آن بازی می‌کرد. ساعت 7:40 دقیقه، در جاده "های لی" که در آن زمان صبح خلوت است در یک پیچ خطرناک ناگهان یک ون سر راه رنجرور او سبز شد: پانزده دقیقه بعد وقتی نیروهای امداد به محل رسیدند ، ستاره سابق استون ویلا از دنیا رفته بود.

این روایت رسانه های انگلیسی بعد از مرگ جی.لوید ساموئل است. روایتی که خواهر و همسر ایرانی او آن را قبول ندارند و معتقدند ساموئل در این تصادف کشته نشده است. اما اینکه ساموئل کجاست و در زمان حادثه کجا بوده است را کسی نمی داند.

ساعتی بعد از این حادثه سخنگوی پلیس چشایر گفت:" نیروهای امداد هنوز در صحنه تصادف هستند. این حادثه در ساعت 7:55 دقیقه و بر اثر برخورد یک ون و یک رنجرور گزارش شده است. متاسفانه راننده اتومبیل جی لوید ساموئل، 37 ساله، اهل لیم در صحنه تصادف درگذشت."

موضوعی که همان طور که گفته شد از سوی برخی از نزدیکان ساموئل مورد قبول قرار نگرفته و بعد از گذشت یک سال و شش ماه هنوز این سوال وجود دارد که آیا این بازیکن سابق تیم استقلال در این حادثه کشته شده یا نه؟

اسناد تازه
در روزهای ابتدای آذرماه سال جاری و بعد از گذشت یک سال و نیم از حادثه خواهر ساموئل باز هم ادعا کرد که برادرش زنده است. او "اما پریچارد" همسر جی لوید را به طرح تصادف ساختگی با هدف کلاهبرداری از بیمه متهم کرد:" جی‌لوید، ما به زودی تو را در همین دنیا خواهیم دید. جی‌لوید، برادرم، می‌دانم که زنده هستی و حالت خوب است. ما می‌دانیم که DNA پاتولوژیستِ موجود، DNA تو نیست. صد درصد این گزارش دروغ است."

خواهر مدافع پیشین تیم‌های استون‌ویلا و بولتون اما اکنون مدعی شده که برادرش هنور زنده است و همسر جی‌لوید ساموئل را متهم به ساخت تصادف ساختگی به منظور کلاهبرداری از بیمه و دریافت پول از بیمه متهم کرد. لسلی آن ساموئل، خواهر مدافع پیشین استقلال معتقد است برادرش هنوز زنده است. خانواده ساموئل از پلیس چشایر و پزشکی قانونی شکایت کرده‌اند که این اجازه را به آنها نداده‌ تا خودشان اجزای باقی‌مانده جسد سوخته جی‌لوید را مورد آزمایش DNA قرار دهند.  

در همین رابطه هلیا سهیمی همسر ایرانی او نیز در ادامه همین موضوع تایید کرد که DNA انجام شده متعلق به جی لوید ساموئل نیست.

اما شائبه‌ای که درباره ساختگی بودن این تصادف مطرح می شود این است که گفته می شود این تصادف به گونه ای نبوده است که رنجرور ساموئل را دچار آتش سوزی کند. ضمن اینکه گفته می شود شاهدان عینی گفته اند در زمان آتش سوزی وقتی برای نجات ساموئل به سمت اتومبیل می روند درهای رنجرور قفل بوده و نتوانسته اند او را نجات بدهند. موضوعی که مورد تردید است چرا که برخی شاهدان گفته اند بعد از شکستن شیشه اتومبیل جنازه‌ای در ماشین نبوده است.

با این وجود اسناد تازه ای که از (منبع ناشناس) صحنه تصادف جی لوید ساموئل به دست ما (ورزش سه) رسیده می تواند تا حدودی شرایط آن زمان و تصادف رخ داده را بهتر و قابل درک تر کند. در تصاویر و مدارک مربوط به این تصادف میزان تخریب اتومبیل ساموئل که عملا چیزی از آن باقی نمانده با توجه به استحکام رنجرور و سرعتی که گفته می شود زیر 70 کیلومتر بوده است می تواند ذهن را دچار تردید کند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


نیما راسخ
Iran, Islamic Republic of
جدّآ برای مردم ما چه اندازه مهم است که این همه به آن پرداخته اید؟یاللعجب....
United States
از ماجرا و صحنه سازی که میتوانیم درس بگیریم!!