پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 13 Aug 2020
 
۱
۱۴

دبیرکل خانه کارگر هم داوطلب انتخابات مجلس شد

سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب: 709761
نماینده تهران در مجلس گفت: مجلس پیشرو کار سختی در پیش دارد، معیشت مردم در وضعیت دشواری قرار دارد و اقشار مختلف نیازمند رسیدگی‌های خاص هستند و این رسیدگی قطعا باید مورد توجه نمایندگان منتخب مردم باشد.
دبیرکل خانه کارگر هم داوطلب انتخابات مجلس شد
به گزارش جهان نيوز، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس دهم، صبح امروز ضمن ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس، در جمع خبرنگاران، گفت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس، انتخاباتی بسیار دشوار خواهد بود.

وی افزود :انشالله در جریان انتخابات پیش‌رو رقابت بسیار دشواری را شاهد خواهیم بود که امیدوارم آحاد مردم با وجود همه گرفتاری‌ها، مشکلات و دلخوری‌هایی که دارند، بتوانند غالب خواسته‌ها و اعتراضاتی خود را در کسانی پیدا کنند که کاندید می‌شوند.

 نماینده مردم تهران در مجلس دهم ادامه داد: علت دشواری در انتخابات پیشرو از این جهت است که هم میزان شرکت کنندگان موضوع مهمی است و هم تاثیرگذاری تصمیمات اقتصادی در این ایام به خصوص در حوزه افزایش قیمت‌ بنزین، ارز و کالاهای اساسی حائز اهمیت است.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد : این افزایش قیمت‌ها فضای منفی ایجاد کرده که ممکن است برخی به اصل مجلس و کارکرد آن نگاه مثبتی نداشته باشند.

محجوب با بیان اینکه امیدوار بودم همکاران دیگری از مجموعه کارگران، همچون آقای حسین کمالی برای دوره یازدهم مجلس کاندیدا شود، اظهار داشت : در مجموعه کارگری آنهایی که شایستگی و توانایی بیشتری نسبت به من داشتند، هیچ کدام نپذیرفتند در جریان انتخابات پیشرو کاندیدا شوند. بنده به دعوت خانه کارگر و کارگران جهت ثبت نام در انتخابات مجلس یازدهم حضور یافته‌ام.

دبیرکل خانه کارگر افزود : از همه کارگران کشور دعوت می‌کنم که فعالانه در انتخابات پیشرو حضور یابند و طبق رسم همیشگی‌مان، اعلام می‌کنیم که هر کارگری که کاندیدا شود، برحسب بررسی‌هایی که انجام می‌دهیم و ارزیابی‌های مربوط به میزان رای آوری او، از او حمایت کنیم.

محجوب تأکید کرد :تشکیلات خانه کارگر وظیفه خود می‌داند که د ر مجلس بعدی افرادی را به نمایندگی از خود، به مجلس بفرستد.

وی ادامه داد: ما هم از مردم می‌خواهیم که با صندوق‌های رای قهر نکنند وهم از افرادی که در خود احساس می‌کنند که توانایی رقابت را دارند، دعوت می‌کنیم که در انتخابات پیشرو داوطلب شوند.

نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم انتخابات را گرم کنیم، انشالله وزارت کشور و شورای نگهبان وظایف خود را به درستی انجام دهند.

محجوب در باره برنامه‌هایش در مجلس یازدهم، گفت : مجلس پیشرو کار سختی در پیش دارد، معیشت مردم در وضعیت دشواری قرار دارد و اقشار مختلف نیازمند رسیدگی‌های خاص هستند و این رسیدگی قطعا باید مورد توجه نمایندگان منتخب مردم باشد.

وی اضافه کرد : نخستین اولویت مجلس آینده زندگی و معیشت مردم است، اولویت‌های بعدی، سامان دادن به امور مختلف اقتصادی از جمله بودجه و موضوعات دیگر خواهد بود.

دبیرکل خانه کارگر گفت: باید اساس‌مان این باشد که برای حل مشکلات مقطعی پول ملی کشور را فدا نکنیم، بلکه ارزش پول ملی را حفظ کنیم، چرا که فقرا با پول ملی پایش می‌شوند، نیازی نیست ما به کسی پول بدهیم بلکه باید تلاش  کنیم قدرت خرید مردم کم نشود.

محجوب تاکید کرد : به عنوان مرجع قانونگذار، جایگاه مجلس هیچ تنزلی نیافته، اما ممکن است در افکار عمومی مجلس دچار کاهش جایگاه شده باشد، اما این که بگوییم مجلس دهم قدرتی نداشته، اما مجالس گذشته قدرتمند بوده اند که حرف صحیحی نیست چرا که اتفاقی در عرصه قانونگذاری رخ نداده است.

منبع:تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *


سرور
Iran, Islamic Republic of
محجوب که دائما داعیه دفاع از حقوق کارگران را دارد در تلویزیون علنا و صریحا با طرح شفافیت در مجلس مخالفت کرد....
سید
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
دل كندن از اين سفره چرب و چيل محاله
Iran, Islamic Republic of
خانه اشراف
Iran, Islamic Republic of
...
Iran, Islamic Republic of
این آقا دیگه پیر شد! خسته نشد؟! ..
Iran, Islamic Republic of
دبیر کل خانه کارگر؛ علیه کارگران رای جمع می کنه!.؟!!!
Iran, Islamic Republic of
همونی که از بودجه کارگران برای روحانی تبلیغ رای می کرد؟!!!...
Iran, Islamic Republic of
این آقا به دبیر کل خانه مرفهان .. بیشتر نزدیکی داره تا به دبیرکل خانه کارگر بیچاره زحمتکش مالیات دهنده زیرخط فقر.!!
Iran, Islamic Republic of
کدوم خانه کارگر؟!
خانه کارفرماست!
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
آقای محجوب که از زمانی که یادم هست نماینده مجلس بوده ای تا حالا چه کار کردی که بازم می خوای کاندید بشی
بیچاره کارگران
Iran, Islamic Republic of
رکورد دارنمایندگی. فکرکنم دیگه عادت کرده
Iran, Islamic Republic of
این فرد چند دوره است که ولکن معامله و نمایندگی نیست!!! ؟ ...
Iran, Islamic Republic of
زير دندونش مزه كرده