کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

حاجی‌صادقی: مسئولان باید با مردم صادق باشند

9 آذر 1398 ساعت 13:16

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: مسئولان باید قدر مردم را بدانند، مردم صاحب حکومت هستند و حق با آنان است.


به گزارش جهان نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی‌صادقی صبح امروز شنبه در مراسم گرامیداشت شهیدان ناآرامی های  اخیر با بیان اینکه مسئولان باید با مردم صادق باشند، اظهار کرد: مردم کمبود‌ها را تحمل می‌کنند اما از تبعیض‌ها گله‌مند هستند. مسئولان باید قدر مردم را بدانند، مردم صاحب حکومت هستند و حق با آنان است و مسئولان، خدمتگزار و نوکران آنان هستند؛ بنابراین نباید این بی‌تدبیری اخیر برخی مسئولان را نادیده گرفت.

او افزود: در برجام دیدیم که عاقبت آن و عمل به ۹ شرطی که رهبر انقلاب گذاشتند چه شد؛ اما در مقابل آن، گفتمان مقاومت را هم دیدیم که چگونه پهپاد آمریکایی را منهدم و کشتی انگلیسی را توقیف کرد؛ پس مسئولان باید بدانند که اگر با دشمن پیمان ببندند، خداوند آن‌ها را جزو جبهه استکبار می‌داند.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه مردم در قضایای اخیر از خود «استقامت فکری» و «استقامت عملی» نشان دادند، تصریح کرد: مردم از گرانی‌ها، بی‌تدبیری‌ها و عملکرد برخی مسئولان گله‌مند هستند و در این قضایای اخیر آماده فریاد زدن بودند؛ اما وقتی توطئه دشمنان را دیدند، صف خود را از آنها جدا کردند. مردم همه مشکلات را تحمل می‌کنند تا دین‌شان باقی بماند.

او تاکید کرد: دشمن برای اواخر سال و در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی برنامه‌ریزی‌های زیادی انجام داده بود ؛چراکه به این نتیجه رسیده که باید آن‌قدر توطئه کند تا انقلاب اسلامی را به‌دست خود مردم ایران نابود کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ادامه داد: برخی مسئولان فقط رحمانیت دین را دیده‌اند در حالی که دین از برخورد باقدرت مقابل دشمنان هم سخن می‌گوید.

او در پایان گفت: منطق بسیجیان دفاع از مردم است. در فتنه اخیر دشمن فکر می‌کرد از یک بی‌تدبیری می‌‌تواند سوء‌استفاده کند و مردم را مقابل هم قرار دهد اما دیدیم که مردم چگونه به میدان آمدند و بسیجیان چگونه جان خود را سپر کردند و دفاع از مردم را وظیفه خود دانستند.

منبع:باشگاه خبرنگاران


کد مطلب: 709286

آدرس مطلب: http://www.jahannews.com/news/709286/حاجی-صادقی-مسئولان-باید-مردم-صادق-باشند

جهان نيوز
  http://www.jahannews.com