چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - 3 Mar 2021
 
۱
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از راویان:

روایت‌گری یک نهضت و کار فوق‌العاده است/ انگیزه تحریف دفاع مقدس وجود دارد

دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۰
کد مطلب: 708581
رهبر انقلاب روایت‌گری را یک نهضت، کار بزرگ و یک کار فوق‌العاده دانستند و افزودند: اگر چنانچه شما این کار بسیار بزرگ را انجام ندهید، دیگران می‌آیند جور دیگری روایت می‌کنند. الان انگیزه وجود دارد که حقایق جذاب و شیرین انقلاب از جمله دفاع مقدس را تحریف کنند.
روایت‌گری یک نهضت و کار فوق‌العاده است/ انگیزه تحریف دفاع مقدس وجود دارد
به گزارش جهان نيوز، اخیرا جمعی از راویان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار آیت‌الله خامنه‌ای توصیه‌هایی به راویان دفاع مقدس داشتند. ایشان در این دیدار با اشاره به اینکه در انقلاب شاهد بودیم بعضی از ترورها و حوادث تلخ و حتی برخی از شکست‌ها در دفاع مقدس دل‌ها را می‌لرزاند، اظهار داشتند: وقتی در مجموع این حوادث با پیروزی و نشانه‌ی لطف الهی تمام می‌شود دلها آرامش پیدا می‌کنند و می‌فهمند که وعده الهی راست است. این را وقتی که شما برای مخاطبان خودتان که در عرصه‌ی وسیع مبارزه هستند نقل می‌کنید، آن‌ها به خودشان مطمئن می‌شوند و آرامش پیدا می‌کنند.

رهبر معظم انقلاب روایت‌گری را یک نهضت، کار بزرگ و یک کار فوق‌العاده دانستند و افزودند: اگر چنانچه شما این کار بسیار بزرگ را انجام ندهید، دیگران می‌آیند جور دیگری روایت می‌کنند. الان انگیزه وجود دارد که حقایق جذاب و شیرین انقلاب از جمله دفاع مقدس را تحریف کنند و جای «جلاد و شهید» را عوض کنند. اگر شما در میدان نباشید، میکنند. این مبارزه ادامه همان «کانال کمیل» و همان میدان‌های جنگ است.
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *