پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 13 Aug 2020
 
۰

ای کاش داورزنی در وزارت ورزش می‌ماند

پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
کد مطلب: 708160
بهنام محمودی، پیشکسوت والیبال ایران در مورد انتخابات فدراسیون والیبال به گفت‌وگو پرداخت.
ای کاش داورزنی در وزارت ورزش می‌ماند
به گزارش جهان نيوز، بهنام محمودی در خصوص انتخابات فدراسیون والیبال که با پیروزی محمدرضا داورزنی به پایان رسید، اظهار داشت: به اعضای مجمع والیبال تبریک می‌گویم و از همه کسانی که رای دادند تشکر می‌کنم. نتیجه آرای امروز نشان داد که اعضای مجمع مطالبه‌گر هستند و با توجه به اینکه داورزنی فرد باهوشی است امیدوارم به مطالبات اعضای مجمع رسیدگی کند.

وی در مورد اینکه آیا پیش‌بینی می‌کرد بتواند ۱۵ رای کسب کند یا خیر، تصریح کرد: با توجه به اینکه من دیر وارد انتخابات شدم باور اعضا این بود که رای من کم است و به همین خاطر در دادن رای به من یا داورزنی مردد بودند. اگر صلاحیت من زودتر به دستم می‌رسید تعداد آرای من تغییر می‌کرد.

پیشکسوت والیبال ایران با اشاره به این که پشتوانه مردم را دارد، اظهار داشت: هیچ موقع کار غیرقانونی انجام ندادم و در طول سال‌ها که در تیم ملی بودم مشکلی ایجاد نکردم. اگر برخی می‌گویند من مشکلی دارم به صورت شفاف آن را اعلام کنند. 

محمودی درباره انتخابات داورزنی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال گفت: به عنوان کاندیدا به او تبریک می گویم اما تحلیل شخص من این است که ای کاش داورزنی در وزارت ورزش می‌ماند و از والیبال حمایت می‌کرد. به هر حال حق قانونی او بود که در انتخابات شرکت کند.
 
منبع: میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
برای ارتقای فرهنگ نقد و انتقاد و کمک به پیشرفت فرهنگ و اخلاق جامعه، تلاش کنیم به جای توهین و تمسخر دیگران، نظرات و استدلال هایمان را در رد یا قبول مطالب عنوان کنیم.
نظر شما *